« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużyna Lelis Legends najlepsza w turnieju siatkówki dla drużyn mieszanych (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Gmina Lelis sportowy rok 2019 zakończyła rozgrywkami piłki nożnej, z kolei rok 2020 rozpoczęła od siatkówki. W minioną niedzielę w hali sportowej w Lelisie odbył się turniej piłki siatkowej dla drużyn mieszanych o puchar wójta gminy Lelis w kategorii open.


W zawodach wzięło udział sześć drużyn - Huragan Ostrołęka, Block Ekipa Nasiadki, Lelis Legends, Dzikie Koty, Funzone Paintball Olszewka i KS Wczorajsi Ostrołęka. Regulamin turnieju o puchar wójta gminy Lelis zakładał, żeby na boisku występowała w zespole minimum jedna kobieta.

Reklama

 

Zgłoszone drużyny zagwarantowany zgromadzonym kibicom w hali sportowej w Lelisie wysoki poziom dobrej siatkówki. Ostatecznie rywalizację wygrał zespół Lelis Legends. Drugie miejsce zajął KS Wczorajsi Ostrołęka, a podium uzupełnił Huragan Ostrołęka. Kolejne miejsca przypadły drużynom Block Ekipa Nasiadki, Funzone Paintball Olszewka i Dzikie Koty.

 

Organizatorzy rozdali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Czaplicki (Lelis Legends), a wśród kobiet brylowała Joanna Górka (KS Wczorajsi Ostrołęka).Turniej siatkówki dla drużyn mieszanych o puchar wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 12 stycznia, w hali sportowej w Lelisie.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej siatkówki dla drużyn mieszanych w Lelisie

Więcej zdjęć: Turniej siatkówki dla drużyn mieszanych w Lelisie

Odsłon: 7554
Komentarzy: 0
06:05, 16.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Siatkarze reprezentacji Polski mają przed sobą zgrupowanie w Spale, które zostanie przeprowadzone w dniach 1-13 czerwca. W drużynie znalazł się ostrołęczanin Grzegorz Łomacz, który po dobrym sezonie powalczy o miejsce w ścisłej kadrze biało-czerwonych.

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo