« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 28 maja 2020 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużyna Lelis Legends najlepsza w turnieju siatkówki dla drużyn mieszanych (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Gmina Lelis sportowy rok 2019 zakończyła rozgrywkami piłki nożnej, z kolei rok 2020 rozpoczęła od siatkówki. W minioną niedzielę w hali sportowej w Lelisie odbył się turniej piłki siatkowej dla drużyn mieszanych o puchar wójta gminy Lelis w kategorii open.


W zawodach wzięło udział sześć drużyn - Huragan Ostrołęka, Block Ekipa Nasiadki, Lelis Legends, Dzikie Koty, Funzone Paintball Olszewka i KS Wczorajsi Ostrołęka. Regulamin turnieju o puchar wójta gminy Lelis zakładał, żeby na boisku występowała w zespole minimum jedna kobieta.

Reklama

 

Zgłoszone drużyny zagwarantowany zgromadzonym kibicom w hali sportowej w Lelisie wysoki poziom dobrej siatkówki. Ostatecznie rywalizację wygrał zespół Lelis Legends. Drugie miejsce zajął KS Wczorajsi Ostrołęka, a podium uzupełnił Huragan Ostrołęka. Kolejne miejsca przypadły drużynom Block Ekipa Nasiadki, Funzone Paintball Olszewka i Dzikie Koty.

 

Organizatorzy rozdali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Czaplicki (Lelis Legends), a wśród kobiet brylowała Joanna Górka (KS Wczorajsi Ostrołęka).Turniej siatkówki dla drużyn mieszanych o puchar wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 12 stycznia, w hali sportowej w Lelisie.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej siatkówki dla drużyn mieszanych w Lelisie

Więcej zdjęć: Turniej siatkówki dla drużyn mieszanych w Lelisie

Odsłon: 7463
Komentarzy: 0
06:05, 16.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo