« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużyna Lelis Legends najlepsza w turnieju siatkówki dla drużyn mieszanych (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Gmina Lelis sportowy rok 2019 zakończyła rozgrywkami piłki nożnej, z kolei rok 2020 rozpoczęła od siatkówki. W minioną niedzielę w hali sportowej w Lelisie odbył się turniej piłki siatkowej dla drużyn mieszanych o puchar wójta gminy Lelis w kategorii open.


W zawodach wzięło udział sześć drużyn - Huragan Ostrołęka, Block Ekipa Nasiadki, Lelis Legends, Dzikie Koty, Funzone Paintball Olszewka i KS Wczorajsi Ostrołęka. Regulamin turnieju o puchar wójta gminy Lelis zakładał, żeby na boisku występowała w zespole minimum jedna kobieta.

Reklama

 

Zgłoszone drużyny zagwarantowany zgromadzonym kibicom w hali sportowej w Lelisie wysoki poziom dobrej siatkówki. Ostatecznie rywalizację wygrał zespół Lelis Legends. Drugie miejsce zajął KS Wczorajsi Ostrołęka, a podium uzupełnił Huragan Ostrołęka. Kolejne miejsca przypadły drużynom Block Ekipa Nasiadki, Funzone Paintball Olszewka i Dzikie Koty.

 

Organizatorzy rozdali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Czaplicki (Lelis Legends), a wśród kobiet brylowała Joanna Górka (KS Wczorajsi Ostrołęka).


Lubudu

Turniej siatkówki dla drużyn mieszanych o puchar wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 12 stycznia, w hali sportowej w Lelisie.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej siatkówki dla drużyn mieszanych w Lelisie

Więcej zdjęć: Turniej siatkówki dla drużyn mieszanych w Lelisie

Odsłon: 8796
Komentarzy: 0
06:05, 16.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wicemistrzynie z Nike. Samsel najlepsza

Wicemistrzynie z Nike. Samsel najlepsza

Na zaproszenie Iwony Kochanowskiej oraz UKS Czwórka Giżycko podopieczne Dariusza Piersy wzięły udział w Jesiennym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek. Zawodniczki Nike Ostrołęka wywalczyły drugie miejsce, po zaciętym boju z gospodyniami. W zmaganiach wzięło udział 10 ekip.

 

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Jak zaczęła się przygoda z siatkówką Arkadiusza Gołasia? Jakim był człowiekim? Czy pamiętał o swoim pierwszym trenerze? W jakich okolicznościach szkoleniowiec dowiedział się o śmierci "Maskotki"? Zapraszamy do lektury.

 

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo