« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zmarł Jerzy Krzyśpiak, były piłkarz MZKS Narew

Nie żyje Jerzy Krzyśpiak, były piłkarz Turbiny i MZKS Narew Ostrołęka. Zmarł, w czwartek 16 stycznia, w szpitalu w wieku 73 lat. Pomimo wielu problemów zdrowotnych był jednym z najwierniejszych kibiców ostrołęckiego zespołu, którego był wychowankiem.


Świętej pamięci Jerzy Krzyśpiak rozpoczął przygodę z futbolem tuż przed fuzją Turbiny z Celulozą. W 1962 roku pojawił się w drużynie juniorów MZKS Ostrołęka mając niespełna 17 lat.

Reklama

 

- W juniorach grał m.in. z Waldemarem Marczakiem, Jerzym Tonewo i Mirosławem Chrzanowskim. Pan Jurek był dziadkiem innego byłego zawodnika naszego klubu, Krzysztofa Majewskiego. Jego szwagrem z kolei był pierwszy trener MZKS, Jerzy Kwiatkowski - wylicza Tomasz Mrozek, rzecznik prasowy Narwi Ostrołęka.

 

Barwy ostrołęckiej drużyny reprezentował przez pięć lat, następnie poszedł do wojska, a po nim wziął ślub. W 2017 roku ze swoją małżonką Krystyną odebrali medal za długoletnie pożycie małżeńskie. Wręczył go, podczas złotych godów, ówczesny wiceprezydent miasta Grzegorz Płocha.


Esprit

Ostatnia droga śp. Jerzego Krzyśpiaka odbyła się w sobotę 18 stycznia. Nabożeństwo żałobne celebrowane było w kościele pod wezwaniem świętego Antoniego Padewskiego w Ostrołęce.

Odsłon: 8476
Komentarzy: 3
01:00, 19.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

Od niedzieli 9 lutego ostrołęczanie i będą mogli skorzystać z lodowiska. Poznaliśmy ceny za wynajem łyżew, pingwina do nauki jazdy oraz wstęp na lodowisko. Tafla lodu będzie miała około 25 m długości. Na powierzchni 500 m kw. jednocześnie będzie mogło jeździć około 50 osób.

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Miasto przeznaczy w tym roku na sport 1,3 mln złotych. Pieniądze podzielono na trzy zadania - dla dzieci i młodzieży, seniorów i organizację imprez sportowo-rekreacyjnych. Największa dotacja zostanie przelana na konto MZKS Narew 1962 Ostrołęka - 180 tys. zł.

» Wasze komentarze

UX @ 14:31, 19.01.2020r. IP: *.*.170.113

czy to był chłopak z łęczyska?

AD @ 14:44, 19.01.2020r. IP: *.*.178.227

Tak, i to z "małego bloku".

mariusz @ 18:32, 19.01.2020r. IP: *.*.51.55

Pokój jego duszy , wyrazy współczucia dla rodziny...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo