« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych

Laureaci poprzedniej edycji
Laureaci poprzedniej edycji

Gala plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zbliża się wielkimi krokami. Po raz czwarty, dzięki wsparciu sponsorów do najlepszych kandydatów, a także działaczy i trenerów trafią atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodzonych zostanie w sumie ponad dwadzieścia osób.


Czytelnicy w naszym plebiscycie oddali, na chwilę obecną, 4544 głosy. Dzięki głosowaniu SMS zostanie wyłoniona najlepsza dziesiątka sportowców zdaniem kibiców. Na laureatów czekają piękne pamiątkowe statuetki od firmy Lus-ar oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Do ich grona dołączył sklep z odzieżą sportową Martes Sport.

Reklama

 

Podczas podsumowania sportowego roku, w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce, zostanie przyznanych kilka wyróżnień specjalnych, a najważniejsze trofea trafią do sportowców i działaczy od kapituły, która będzie dziś obradowała. Dodatkowo wręczone zostaną także wyróżnienia m.in. od redaktorów naczelnych portali Moja Ostrołęka i OstrowMaz24.pl.

 

Kapituła zdecyduje o wyróżnieniach w kategoriach: Sportowiec Roku 2019, Super Sportowiec 2019, Sportowe Odkrycie Roku 2019, Trener Roku 2019, Działacz Roku 2019, Organizator Imprezy Roku 2019, Drużyna Roku 2019 i Animator Sportu Roku 2019. Finałowa gala została zaplanowana w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w czwartkowy wieczór 6 lutego o godz. 19.00.Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi kandydaturami w plebiscycie Sportowiec Roku 2019 na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 7514
Komentarzy: 0
03:20, 29.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo