« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych

Laureaci poprzedniej edycji
Laureaci poprzedniej edycji

Gala plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zbliża się wielkimi krokami. Po raz czwarty, dzięki wsparciu sponsorów do najlepszych kandydatów, a także działaczy i trenerów trafią atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodzonych zostanie w sumie ponad dwadzieścia osób.


Czytelnicy w naszym plebiscycie oddali, na chwilę obecną, 4544 głosy. Dzięki głosowaniu SMS zostanie wyłoniona najlepsza dziesiątka sportowców zdaniem kibiców. Na laureatów czekają piękne pamiątkowe statuetki od firmy Lus-ar oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Do ich grona dołączył sklep z odzieżą sportową Martes Sport.

Reklama

 

Podczas podsumowania sportowego roku, w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce, zostanie przyznanych kilka wyróżnień specjalnych, a najważniejsze trofea trafią do sportowców i działaczy od kapituły, która będzie dziś obradowała. Dodatkowo wręczone zostaną także wyróżnienia m.in. od redaktorów naczelnych portali Moja Ostrołęka i OstrowMaz24.pl.

 

Kapituła zdecyduje o wyróżnieniach w kategoriach: Sportowiec Roku 2019, Super Sportowiec 2019, Sportowe Odkrycie Roku 2019, Trener Roku 2019, Działacz Roku 2019, Organizator Imprezy Roku 2019, Drużyna Roku 2019 i Animator Sportu Roku 2019. Finałowa gala została zaplanowana w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w czwartkowy wieczór 6 lutego o godz. 19.00.Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi kandydaturami w plebiscycie Sportowiec Roku 2019 na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.

Odsłon: 7831
Komentarzy: 0
03:20, 29.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo