« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siódemka z wartościowymi wynikami w Toruniu

(fot. archiwum klubu)

Podczas minionego weekendu zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka startowali w Toruniu. Podczas zawodów ponownie najlepiej wypadła Martyna Budziłek. Mieszkanka Kadzidła wygrała bieg na 3 km, osiągając swój nowy rekord życiowy.


Martyna Budziłek poprawiła swój rekord życiowy o prawie 20 sekund. Ostatecznie stanęła na najwyższym stopniu podium z wynikiem 10:03,67. Dzięki osiągniętemu rezultatowi uzyskała kwalifikację na Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów, które odbędą się w Toruniu na przełomie lutego i marca.

Reklama

 

W rywalizacji wzięły udział również inni reprezentanci Siódemki. W trójskoku startowały Oliwia Budziłek - 9,82 m, Nikolina Dziadak - 10,28 m, Victoria Ejzemberg - 9,34 m i Wiktoria Pyskło - 9,85 m. Na 60 metrów pobiegła Izabela Drężek - 9,25 s, a na 400 metrów Izabela Marcińczyk - 63,75 s i Klaudia Pażych - 64,90 s. Karol Rogoziński pobiegł z kolei na 800 metrów. Rywalizację ukończył z wynikiem 2:02,07.

 

W mityngu dla dzieci i młodzików poświęconym pamięci Ireny Szewińskiej startowała 13-letnia Izabela Roicka. W skoku w dal zawodniczka Siódemki osiągnęła 4,42 m, a w biegu na 60 metrów - 8,93 s, co jest jej nowym rekordem życiowym w tej konkurencji.Zawody w Toruniu odbyły się w dniach 25-26 stycznia br.

Odsłon: 4350
Komentarzy: 1
11:50, 30.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik otrzymała kolejne wyróżnienie. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim podczas gali 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters otrzymała pamiątkowy medal.

» Wasze komentarze

Biegam bo...się śpieszę wszędzie.. @ 17:53, 30.01.2020r. IP: *.*.103.26

I to jest to! Gratuluję

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo