« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

(fot. Stowarzyszenie )

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.


Podczas całych zawodów w sumie o końcowy triumf walczyło 84 zawodników w pięciu kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn. Poznaj komplet wyników.

Reklama

 

Wyniki:
- dziewczęta klasa IV i młodsi: 1. Julita Wieremiejczuk - Lelis, 2. Nikola Gontarz - Nasiadki, 3. Maja Zera - Obierwia,
- chłopcy klasa IV i młodsi: 1. Konrad Zyśk - Łęg Starościński, 2. Miłosz Niechoda - Łęg Starościński, 3. Paweł Plona - Łęg Starościński,
- dziewczęta klasa V-VI: 1. Wiktoria Nadolna - Łęg Starościński, 2. Julia Waszkiewicz - Obierwia, 3. Magdalena Niechoda - Łęg Starościński,
- chłopcy klasa V-VI: 1. Damian Mielnicki - Łęg Starościński, 2. Krzysztof Pawłowski - Olszewka, 3. Kacper Nalewajk - Łęg Starościński,
- dziewczęta klasa VII-VIII: 1. Wiktoria Kurpiewska - Łęg Starościński, 2. Zuzanna Szczepanek - Obierwia, 3. Małgorzata Sęk - Obierwia,
- chłopcy klasa VII-VIII: 1. Paweł Szymczyk - Łęg Starościński, 2. Jan Łępicki - Łęg Starościński, .3 Szymon Antoszewski - Olszewka,
- kobiety open: 1. Oliwia Głowacka - Szafarczyska, 2. Joanna Stefens - Olszewka, 3. Sylwia Dubisz - Kurpiewskie,
- mężczyźni open: 1. Maciej Sęk - Obierwia, 2. Norbert Dzięgielewski - Obierwia, 3. Mikołaj Mróz - Nasiadki,
- kobiety oldboj: 1. Katarzyna Głowacka - Szafarczyska, 2. Katarzyna Staniek - Lelis, 3. Anna Kowalczyk - Nasiadki,
- mężczyźni oldboj: 1. Waldemar Parzych - Lelis, 2. Sławomir Parzych - Lelis, 3. Mariusz Brzostkowski - Nasiadki.

 

Wszyscy najlepsi tenisiści zostali udekorowani nagrodami, medalami i pucharami przez wójta gminy Lelis Stefana Prusika i dyrektora Szkoły Podstawowej w Obierwi Agnieszkę Szczubełek.Turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 26 stycznia br., w Obierwi.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Więcej zdjęć: Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Odsłon: 19992
Komentarzy: 0
10:00, 01.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo