« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

(fot. Stowarzyszenie )

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.


Podczas całych zawodów w sumie o końcowy triumf walczyło 84 zawodników w pięciu kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn. Poznaj komplet wyników.

Reklama

 

Wyniki:
- dziewczęta klasa IV i młodsi: 1. Julita Wieremiejczuk - Lelis, 2. Nikola Gontarz - Nasiadki, 3. Maja Zera - Obierwia,
- chłopcy klasa IV i młodsi: 1. Konrad Zyśk - Łęg Starościński, 2. Miłosz Niechoda - Łęg Starościński, 3. Paweł Plona - Łęg Starościński,
- dziewczęta klasa V-VI: 1. Wiktoria Nadolna - Łęg Starościński, 2. Julia Waszkiewicz - Obierwia, 3. Magdalena Niechoda - Łęg Starościński,
- chłopcy klasa V-VI: 1. Damian Mielnicki - Łęg Starościński, 2. Krzysztof Pawłowski - Olszewka, 3. Kacper Nalewajk - Łęg Starościński,
- dziewczęta klasa VII-VIII: 1. Wiktoria Kurpiewska - Łęg Starościński, 2. Zuzanna Szczepanek - Obierwia, 3. Małgorzata Sęk - Obierwia,
- chłopcy klasa VII-VIII: 1. Paweł Szymczyk - Łęg Starościński, 2. Jan Łępicki - Łęg Starościński, .3 Szymon Antoszewski - Olszewka,
- kobiety open: 1. Oliwia Głowacka - Szafarczyska, 2. Joanna Stefens - Olszewka, 3. Sylwia Dubisz - Kurpiewskie,
- mężczyźni open: 1. Maciej Sęk - Obierwia, 2. Norbert Dzięgielewski - Obierwia, 3. Mikołaj Mróz - Nasiadki,
- kobiety oldboj: 1. Katarzyna Głowacka - Szafarczyska, 2. Katarzyna Staniek - Lelis, 3. Anna Kowalczyk - Nasiadki,
- mężczyźni oldboj: 1. Waldemar Parzych - Lelis, 2. Sławomir Parzych - Lelis, 3. Mariusz Brzostkowski - Nasiadki.

 

Wszyscy najlepsi tenisiści zostali udekorowani nagrodami, medalami i pucharami przez wójta gminy Lelis Stefana Prusika i dyrektora Szkoły Podstawowej w Obierwi Agnieszkę Szczubełek.Turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 26 stycznia br., w Obierwi.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Więcej zdjęć: Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Odsłon: 16676
Komentarzy: 0
10:00, 01.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo