« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

(fot. Stowarzyszenie )

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.


Podczas całych zawodów w sumie o końcowy triumf walczyło 84 zawodników w pięciu kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn. Poznaj komplet wyników.

Reklama

 

Wyniki:
- dziewczęta klasa IV i młodsi: 1. Julita Wieremiejczuk - Lelis, 2. Nikola Gontarz - Nasiadki, 3. Maja Zera - Obierwia,
- chłopcy klasa IV i młodsi: 1. Konrad Zyśk - Łęg Starościński, 2. Miłosz Niechoda - Łęg Starościński, 3. Paweł Plona - Łęg Starościński,
- dziewczęta klasa V-VI: 1. Wiktoria Nadolna - Łęg Starościński, 2. Julia Waszkiewicz - Obierwia, 3. Magdalena Niechoda - Łęg Starościński,
- chłopcy klasa V-VI: 1. Damian Mielnicki - Łęg Starościński, 2. Krzysztof Pawłowski - Olszewka, 3. Kacper Nalewajk - Łęg Starościński,
- dziewczęta klasa VII-VIII: 1. Wiktoria Kurpiewska - Łęg Starościński, 2. Zuzanna Szczepanek - Obierwia, 3. Małgorzata Sęk - Obierwia,
- chłopcy klasa VII-VIII: 1. Paweł Szymczyk - Łęg Starościński, 2. Jan Łępicki - Łęg Starościński, .3 Szymon Antoszewski - Olszewka,
- kobiety open: 1. Oliwia Głowacka - Szafarczyska, 2. Joanna Stefens - Olszewka, 3. Sylwia Dubisz - Kurpiewskie,
- mężczyźni open: 1. Maciej Sęk - Obierwia, 2. Norbert Dzięgielewski - Obierwia, 3. Mikołaj Mróz - Nasiadki,
- kobiety oldboj: 1. Katarzyna Głowacka - Szafarczyska, 2. Katarzyna Staniek - Lelis, 3. Anna Kowalczyk - Nasiadki,
- mężczyźni oldboj: 1. Waldemar Parzych - Lelis, 2. Sławomir Parzych - Lelis, 3. Mariusz Brzostkowski - Nasiadki.

 

Wszyscy najlepsi tenisiści zostali udekorowani nagrodami, medalami i pucharami przez wójta gminy Lelis Stefana Prusika i dyrektora Szkoły Podstawowej w Obierwi Agnieszkę Szczubełek.


JBB

Turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 26 stycznia br., w Obierwi.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Więcej zdjęć: Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Odsłon: 16882
Komentarzy: 0
10:00, 01.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo