« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

(fot. Stowarzyszenie )

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.


Podczas całych zawodów w sumie o końcowy triumf walczyło 84 zawodników w pięciu kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn. Poznaj komplet wyników.

Reklama

 

Wyniki:
- dziewczęta klasa IV i młodsi: 1. Julita Wieremiejczuk - Lelis, 2. Nikola Gontarz - Nasiadki, 3. Maja Zera - Obierwia,
- chłopcy klasa IV i młodsi: 1. Konrad Zyśk - Łęg Starościński, 2. Miłosz Niechoda - Łęg Starościński, 3. Paweł Plona - Łęg Starościński,
- dziewczęta klasa V-VI: 1. Wiktoria Nadolna - Łęg Starościński, 2. Julia Waszkiewicz - Obierwia, 3. Magdalena Niechoda - Łęg Starościński,
- chłopcy klasa V-VI: 1. Damian Mielnicki - Łęg Starościński, 2. Krzysztof Pawłowski - Olszewka, 3. Kacper Nalewajk - Łęg Starościński,
- dziewczęta klasa VII-VIII: 1. Wiktoria Kurpiewska - Łęg Starościński, 2. Zuzanna Szczepanek - Obierwia, 3. Małgorzata Sęk - Obierwia,
- chłopcy klasa VII-VIII: 1. Paweł Szymczyk - Łęg Starościński, 2. Jan Łępicki - Łęg Starościński, .3 Szymon Antoszewski - Olszewka,
- kobiety open: 1. Oliwia Głowacka - Szafarczyska, 2. Joanna Stefens - Olszewka, 3. Sylwia Dubisz - Kurpiewskie,
- mężczyźni open: 1. Maciej Sęk - Obierwia, 2. Norbert Dzięgielewski - Obierwia, 3. Mikołaj Mróz - Nasiadki,
- kobiety oldboj: 1. Katarzyna Głowacka - Szafarczyska, 2. Katarzyna Staniek - Lelis, 3. Anna Kowalczyk - Nasiadki,
- mężczyźni oldboj: 1. Waldemar Parzych - Lelis, 2. Sławomir Parzych - Lelis, 3. Mariusz Brzostkowski - Nasiadki.

 

Wszyscy najlepsi tenisiści zostali udekorowani nagrodami, medalami i pucharami przez wójta gminy Lelis Stefana Prusika i dyrektora Szkoły Podstawowej w Obierwi Agnieszkę Szczubełek.Turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis odbył się, w niedzielę 26 stycznia br., w Obierwi.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Więcej zdjęć: Turniej tenisa stołowego w Obierwi

Odsłon: 16348
Komentarzy: 0
10:00, 01.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo