« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Stepnowski: Najważniejszy jest awans (wideo)

Kacper Stepnowski, 16-letni bramkarz ostrołęckiej Narwi, zajął dziesiątą pozycję w głosowaniu czytelników w plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Utalentowany zawodnik przebojem wdarł się do kadry niebiesko-czerwonych i jesienią rozegrał dziesięć meczów.


- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głosy, trenerom, kolegom z drużyny i szczególnie mamie, która mnie wspiera w tych ciężkich i przyjemnych momentach - powiedział Kacper Stepnowski odbierając nagrodę.

Reklama

Największym osiągnięciem w minionym roku dla Kacpra Stepnowskiego było z pewnością dostanie się do seniorskiej drużyny w wieku 15 lat i wywalczenie sobie miejsca w podstawowej jedenastce. Jakie ma plany na ten rok?

- Na pewno najważniejszy jest awans do IV ligi mazowieckiej. Tak naprawdę na razie tylko to jest ważne - podkreślał w rozmowie przed naszą kamerą Kacper Stepnowski.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Kacprem Stepnowski, który zajął dziesiąte miejsce w głosowaniu czytelników w plebiscycie Sportowiec Roku 2019.

Odsłon: 5192
Komentarzy: 5
11:40, 10.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Kibic Narwii @ 13:47, 10.02.2020r. IP: *.*.160.169

Wydaje mi się że to kwestia czasu, aż młodym zainteresuje się jakiś większy klub z 1-2 ligi, oby głową była trzeźwa a będzie z niego dobry bramkarz.

Koleżanka @ 13:53, 10.02.2020r. IP: *.*.246.130

Piękne słowa najbardziej poruszyły mnie podziękowania dla mamy która cię zawszę wspiera

Kibic @ 20:41, 10.02.2020r. IP: *.*.49.125

Bzdura na dzień dzisiejszy to najsłabszy punkt Narwi

Sasiadka @ 09:53, 11.02.2020r. IP: *.*.102.37

Gratulacje dla Kacpra gratulacje dla Ciebie Agnieszka.

Do kibic @ 05:34, 12.02.2020r. IP: *.*.101.94

Właśnie pokazałeś że to ty jesteś najsłabszym punktem Narwi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo