« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla APN Ostrołęka (wideo)

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019, postanowił wyróżnić drużynę, która w minionym roku osiągała wyśmienite wyniki w rozgrywkach młodzieżowych. Nagroda specjalna trafiła do APN Ostrołęka - rocznika 2006.


Wiosną drużyna prowadzona przez trenerów Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana wygrała ligę okręgową z kompletem dwunastu zwycięstw ze 111 bramkami strzelonymi i zaledwie trzema straconymi. Osiągnięty wynik dał awans do turnieju barażowego. W nim młodzi piłkarze również nie mieli sobie równych wygrywając z MKS Ciechanów 3:0 i z Młodymi Orłami Pułtusk 5:0. Dzięki tym zwycięstwom awans ostrołęczan do mazowieckiej elity stał się faktem.

Reklama

Na jesieni podopieczni trenerów Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana rywalizowali już na szczeblu wojewódzkim, a ich rywalami byli m.in. Escola Varsovia Warszawa, Legia Warszawa, Wisła Płock, czy Pogoń Siedlce. Osiągnięte wyniki z tymi rywalami pozwoliły młodych piłkarzom utrzymać się w elicie i wiosną tego roku ponownie będą mogli stawić czoła najlepszym drużynom Mazowsza.

- Po wywalczeniu awansu do tej najwyższej klasy rozgrywkowej i utrzymaniu się w gronie najlepszych klubów na Mazowszu, cel się nie zmienia. Znamy swoje miejsce na mazowieckiej mapie piłki i tak samo chcemy się utrzymać w tym sezonie, ale najważniejszą rzeczą jest indywidualny rozwój każdego piłkarza w naszej drużynie. Jeżeli każdy zawodnik podniesie swoje umiejętności to już to bardzo nas cieszy - mówił przed naszą kamerą Cezary Stachowicz, trener rocznika 2006 APN Ostrołęka.


JBB

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z trenerem Cezarym Stachowiczem i kapitanem zespołu Borysem Ciężarem. Drużyna z rocznika 2006 została wyróżniona nagrodą specjalną przyznaną przez Łukasza Kulika, prezydenta Ostrołęki.

Odsłon: 3301
Komentarzy: 0
11:30, 18.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo