« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Nagroda specjalna dla APN Ostrołęka (wideo)

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019, postanowił wyróżnić drużynę, która w minionym roku osiągała wyśmienite wyniki w rozgrywkach młodzieżowych. Nagroda specjalna trafiła do APN Ostrołęka - rocznika 2006.


Wiosną drużyna prowadzona przez trenerów Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana wygrała ligę okręgową z kompletem dwunastu zwycięstw ze 111 bramkami strzelonymi i zaledwie trzema straconymi. Osiągnięty wynik dał awans do turnieju barażowego. W nim młodzi piłkarze również nie mieli sobie równych wygrywając z MKS Ciechanów 3:0 i z Młodymi Orłami Pułtusk 5:0. Dzięki tym zwycięstwom awans ostrołęczan do mazowieckiej elity stał się faktem.

Reklama

Na jesieni podopieczni trenerów Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana rywalizowali już na szczeblu wojewódzkim, a ich rywalami byli m.in. Escola Varsovia Warszawa, Legia Warszawa, Wisła Płock, czy Pogoń Siedlce. Osiągnięte wyniki z tymi rywalami pozwoliły młodych piłkarzom utrzymać się w elicie i wiosną tego roku ponownie będą mogli stawić czoła najlepszym drużynom Mazowsza.

- Po wywalczeniu awansu do tej najwyższej klasy rozgrywkowej i utrzymaniu się w gronie najlepszych klubów na Mazowszu, cel się nie zmienia. Znamy swoje miejsce na mazowieckiej mapie piłki i tak samo chcemy się utrzymać w tym sezonie, ale najważniejszą rzeczą jest indywidualny rozwój każdego piłkarza w naszej drużynie. Jeżeli każdy zawodnik podniesie swoje umiejętności to już to bardzo nas cieszy - mówił przed naszą kamerą Cezary Stachowicz, trener rocznika 2006 APN Ostrołęka.


Esprit

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z trenerem Cezarym Stachowiczem i kapitanem zespołu Borysem Ciężarem. Drużyna z rocznika 2006 została wyróżniona nagrodą specjalną przyznaną przez Łukasza Kulika, prezydenta Ostrołęki.

Odsłon: 3765
Komentarzy: 0
11:30, 18.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo