« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Sześć drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla dzieci z roczników 2008 i młodszych w hali sportowej w Obierwi. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się drużyna Giganci Wydmusy.


W sportowej rywalizacji wzięło udział sześć drużyn tj. Klub Aktywnych Dzieciaków Obierwia, Waleczni Kadzidło, Nowa Wieś - niebiescy, Klub Aktywnych Dzieciaków Chudek, Giganci Wydmusy i Nowa Wieś - czerwoni.

Reklama

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Obierwi wypełniła się, w poniedziałek 17 lutego, młodymi piłkarzami i kibicami. Turniej otworzyli dyrektor szkoły Agnieszka Szczubełek i Kamil Stepnowski, radny gminy Lelis. Sędzią głównym zawodów był Piotr Żebrowski i wspomagał go spiker Jacek Dębski. Opiekę medyczną sprawowała Grupa Ratownicza Nadzieja.

Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań, zwycięzcą okazała się drużyna Giganci Wydmusy. Podium uzupełniły zespoły Walecznych Kadzidło i KAD Chudek. Kolejne miejsca zajęli KAD Obierwia, Nowa Wieś - niebiescy i Nowa Wieś - czerwoni.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Duszak (Giganci Wydmusy), a bramkarzem Adam Szurnicki (Waleczni Kadzidło). Najwięcej bramek strzelił z kolei Bartek Wiśniewski (Giganci Wydmusy).Halowy turniej piłki nożnej dla roczników 2008 i młodszych pn. "Ferie Cup 2020" odbył się w poniedziałek 17 lutego. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie "Projekt Radomir".

Zobacz zdjęcia:
Halowy turniej piłki nożnej w Obierwi

Więcej zdjęć: Halowy turniej piłki nożnej w Obierwi

Odsłon: 5227
Komentarzy: 0
10:51, 20.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

W związku z panującym koronawirusem odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Lekarze podkreślają, że aktywność fizyczna znacznie poprawia odporność. Eksperci apelują jednak o zachowanie środków ostrożności.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo