« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Sześć drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla dzieci z roczników 2008 i młodszych w hali sportowej w Obierwi. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się drużyna Giganci Wydmusy.


W sportowej rywalizacji wzięło udział sześć drużyn tj. Klub Aktywnych Dzieciaków Obierwia, Waleczni Kadzidło, Nowa Wieś - niebiescy, Klub Aktywnych Dzieciaków Chudek, Giganci Wydmusy i Nowa Wieś - czerwoni.

Reklama

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Obierwi wypełniła się, w poniedziałek 17 lutego, młodymi piłkarzami i kibicami. Turniej otworzyli dyrektor szkoły Agnieszka Szczubełek i Kamil Stepnowski, radny gminy Lelis. Sędzią głównym zawodów był Piotr Żebrowski i wspomagał go spiker Jacek Dębski. Opiekę medyczną sprawowała Grupa Ratownicza Nadzieja.

Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań, zwycięzcą okazała się drużyna Giganci Wydmusy. Podium uzupełniły zespoły Walecznych Kadzidło i KAD Chudek. Kolejne miejsca zajęli KAD Obierwia, Nowa Wieś - niebiescy i Nowa Wieś - czerwoni.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Duszak (Giganci Wydmusy), a bramkarzem Adam Szurnicki (Waleczni Kadzidło). Najwięcej bramek strzelił z kolei Bartek Wiśniewski (Giganci Wydmusy).Halowy turniej piłki nożnej dla roczników 2008 i młodszych pn. "Ferie Cup 2020" odbył się w poniedziałek 17 lutego. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie "Projekt Radomir".

Zobacz zdjęcia:
Halowy turniej piłki nożnej w Obierwi

Więcej zdjęć: Halowy turniej piłki nożnej w Obierwi

Odsłon: 5301
Komentarzy: 0
10:51, 20.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa sprawiła, że w naszym mieście i powiecie odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe. Nie inaczej było z osiemnastą edycją licealiady, w której młodzież ze szkół średnich walczyła o tytuły Mistrzów Miasta Ostrołęki.

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo