« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy". Waldemar Rępa Animatorem Sportu Roku 2019 (wideo)

Po raz kolejny kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostrzegła i nagrodziła pracę animatorów sportowym. Za organizowanie imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ostatnim roku oraz w poprzednich latach wyróżniony został Waldemar Rępa z Ostrowi Mazowieckiej.


Animatorem Sportu w 2019 roku został Waldemar Rępa, który od kilkunastu lat z powodzeniem organizuje imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wielki pasjonat tenisa ziemnego wkłada całe swoje serce w promowanie tej dyscypliny sportu. Człowiek niezwykle skromny, ale bardzo pracowity.

Reklama

- Jestem bardzo miło zaskoczony tym wyróżnieniem. Myślę, że codzienna praca każdego trenera, który udziela się w różnych dyscyplinach sportu jest bardzo ważna. Dziękuję kapitule za to wyróżnienie, niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy we wszystkich dyscyplinach sportu - mówił Waldemar Rępa podczas odbierania nagród z rąk burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Jerzego Bauera i redaktora naczelnego portalu OstrowMaz24.pl Cezarego Gołasia.

Największą imprezą przez lata był Turniej Czterech Miast, który z powodzeniem rozgrywany był na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęce, Zambrowie i Wyszkowie. Jakie plany stawia przed sobą Animator Sportu Roku 2019 na najbliższe miesiące?

- Najbliższe plany to około dziesięciu turniejów dla amatorów tenisa ziemnego. Będą turnieje singlowe, deblowe, mixtowe. Chcę również rozwijać Stowarzyszenie Tenisowe GEM, czyli szkolenie młodzieży i wyjazdy z nimi na różnego rodzaju turnieje - powiedział do naszej kamery Animator Sportu Roku 2019.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Waldemarem Rępą, wybranym przez kapitułę plebiscytu Animatorem Sportu Roku 2019.

Odsłon: 3499
Komentarzy: 0
12:14, 20.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo