« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 15 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy". Waldemar Rępa Animatorem Sportu Roku 2019 (wideo)

Po raz kolejny kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostrzegła i nagrodziła pracę animatorów sportowym. Za organizowanie imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ostatnim roku oraz w poprzednich latach wyróżniony został Waldemar Rępa z Ostrowi Mazowieckiej.


Animatorem Sportu w 2019 roku został Waldemar Rępa, który od kilkunastu lat z powodzeniem organizuje imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wielki pasjonat tenisa ziemnego wkłada całe swoje serce w promowanie tej dyscypliny sportu. Człowiek niezwykle skromny, ale bardzo pracowity.

Reklama

- Jestem bardzo miło zaskoczony tym wyróżnieniem. Myślę, że codzienna praca każdego trenera, który udziela się w różnych dyscyplinach sportu jest bardzo ważna. Dziękuję kapitule za to wyróżnienie, niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy we wszystkich dyscyplinach sportu - mówił Waldemar Rępa podczas odbierania nagród z rąk burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Jerzego Bauera i redaktora naczelnego portalu OstrowMaz24.pl Cezarego Gołasia.

Największą imprezą przez lata był Turniej Czterech Miast, który z powodzeniem rozgrywany był na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęce, Zambrowie i Wyszkowie. Jakie plany stawia przed sobą Animator Sportu Roku 2019 na najbliższe miesiące?

- Najbliższe plany to około dziesięciu turniejów dla amatorów tenisa ziemnego. Będą turnieje singlowe, deblowe, mixtowe. Chcę również rozwijać Stowarzyszenie Tenisowe GEM, czyli szkolenie młodzieży i wyjazdy z nimi na różnego rodzaju turnieje - powiedział do naszej kamery Animator Sportu Roku 2019.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Waldemarem Rępą, wybranym przez kapitułę plebiscytu Animatorem Sportu Roku 2019.

Odsłon: 2971
Komentarzy: 0
12:14, 20.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo