« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Aktywne ferie ze Stowarzyszeniem "Projekt Radomir" to kolejne sportowe zmagania. W hali sportowej w Obierwi rywalizowano tym razem w wieloboju atletycznym. Do zawodów zgłosiło się trzydziestu młodych zawodników z Obierwi, Aleksandrowa, Chudka, Kadzidła i Ostrołęki.


Uczestnicy rywalizowali w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednym ćwiczeniu ukierunkowanym na technikę podnoszenia ciężarów tj. bieg wahadłowy 4 x 10 metrów, skok obunóż w dal z miejsca, rzut piłką lekarską oraz rwanie na technikę.

Reklama

Nad poprawnym przebiegiem zawodów czuwał skład sędziowski z Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka w składzie: Władysław Niedźwiecki, Jakub Borkowski, Zenon Grądzki i Marcin Winnicki.

Po podliczeniu wszystkich punktów najlepszym wieloboistą okazał się Kacper Mróz z Aleksandrowa. Drugie miejsce zajął Stanisław Makowski z Ostrołęki, a trzecie Oliwia Janczewska z Ostrołęki.

Nagrody najlepszym wręczyli radny powiatu ostrołęckiego Waldemar Pędzich, radny gminy Lelis Kamil Stepnowski i Agnieszka Szczubełek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Obierwi. Wszyscy zawodnicy, trenerzy i  organizatorzy otrzymali również pamiątkowe medale.Ferie z wielobojem atletycznym odbyły się, we wtorek 18 lutego, w hali sportowej w Obierwi. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie "Projekt Radomir", przy pomocy UKS Atleta Ostrołęka i Szkoły Podstawowej w Obierwi.

Zobacz zdjęcia:
Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi

Więcej zdjęć: Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi

Odsłon: 4276
Komentarzy: 0
10:50, 21.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

W związku z panującym koronawirusem odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Lekarze podkreślają, że aktywność fizyczna znacznie poprawia odporność. Eksperci apelują jednak o zachowanie środków ostrożności.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo