« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Aktywne ferie ze Stowarzyszeniem "Projekt Radomir" to kolejne sportowe zmagania. W hali sportowej w Obierwi rywalizowano tym razem w wieloboju atletycznym. Do zawodów zgłosiło się trzydziestu młodych zawodników z Obierwi, Aleksandrowa, Chudka, Kadzidła i Ostrołęki.


Uczestnicy rywalizowali w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednym ćwiczeniu ukierunkowanym na technikę podnoszenia ciężarów tj. bieg wahadłowy 4 x 10 metrów, skok obunóż w dal z miejsca, rzut piłką lekarską oraz rwanie na technikę.

Reklama

Nad poprawnym przebiegiem zawodów czuwał skład sędziowski z Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka w składzie: Władysław Niedźwiecki, Jakub Borkowski, Zenon Grądzki i Marcin Winnicki.

Po podliczeniu wszystkich punktów najlepszym wieloboistą okazał się Kacper Mróz z Aleksandrowa. Drugie miejsce zajął Stanisław Makowski z Ostrołęki, a trzecie Oliwia Janczewska z Ostrołęki.

Nagrody najlepszym wręczyli radny powiatu ostrołęckiego Waldemar Pędzich, radny gminy Lelis Kamil Stepnowski i Agnieszka Szczubełek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Obierwi. Wszyscy zawodnicy, trenerzy i  organizatorzy otrzymali również pamiątkowe medale.Ferie z wielobojem atletycznym odbyły się, we wtorek 18 lutego, w hali sportowej w Obierwi. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie "Projekt Radomir", przy pomocy UKS Atleta Ostrołęka i Szkoły Podstawowej w Obierwi.

Zobacz zdjęcia:
Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi

Więcej zdjęć: Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi

Odsłon: 4414
Komentarzy: 0
10:50, 21.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Tomasz Gruz, pochodzący z Ostrołęki a obecnie mieszkający w Anglii, zdominował kategorię początkujący kulturysta w wadze ciężkiej ponad 90 kg podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w Warszawie. Ostrołęczanin nie miał sobie równych.

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa sprawiła, że w naszym mieście i powiecie odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe. Nie inaczej było z osiemnastą edycją licealiady, w której młodzież ze szkół średnich walczyła o tytuły Mistrzów Miasta Ostrołęki.

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo