« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.


Uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji piłkarskich, a także mieli możliwość zmierzenia się w nich z legendą piłkarskich boisk Tomaszem Kłosem. To wszystko zrobiło wrażenie na wszystkich przybyłych gościach.

Reklama

Wszystkie atrakcje możliwe były dzięki wielkiej pracy włożonej przez UKS Future is Now. Imprezą Roku 2019 zdaniem kapituły została impreza "Pokonaj Mistrza" organizowana przez Rafała Załęskiego.

- Każde tak duże przedsięwzięcie, jak ta impreza, to nie tylko zasługa Future is Now, ale wielkiej rzeszy ludzi, którzy nas wspierali - mówił Rafał Załęski podczas odbierania nagrody na gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.

Czym na co dzień zajmuję się organizator Imprezy Roku 2019?

- Cała moja praca i w domu i na treningach związana jest z piłką nożną. Projekt Future is Now łączy w sobie eventy sportowe i szkolenie młodzieży w treningu indywidualnym - powiedział przed naszą kamerą Rafał Załęski.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Rafałem Załęskim, który zorganizował wydarzenie pn. "Pokonaj Mistrza" wybrane przez kapitułę plebiscytu Imprezą Roku 2019.

Odsłon: 21973
Komentarzy: 1
13:10, 21.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marta Łada z powodzeniem powróciła do trójskoku

Marta Łada z powodzeniem powróciła do trójskoku

Marta Łada to zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka, która od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w ogólnopolskich zawodach. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego zawiesiła karierę w związku z wyjazdem do Londynu, ale w sezonie 2020 powróciła do rywalizacji.

Katarzyna Lisiewska z medalami w karate

Katarzyna Lisiewska z medalami w karate

Katarzyna Lisiewska to jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała imprezach najwyższej rangi w sezonie 2020, notując bardzo wartościowe wyniki.

Adam Laskowski z sukcesami w ju-jitsu

Adam Laskowski z sukcesami w ju-jitsu

Adam Laskowski od trzech lat godnie reprezentuję ostrowską Academię Gorila w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych. Każdy wyjazd na sportową rywalizację w przypadku Adama Laskowskiego kończy się medalem zawieszonym na szyi.

Brylant w kulturystyce - Małgorzata Laska 

Brylant w kulturystyce - Małgorzata Laska 

Małgorzata Laska to niezwykła zawodniczka, która z powodzeniem odnajduje się w kolejnych konkurencjach siłowych. Przez lata wspaniale prezentowała się w konkurencjach trójboju, a obecnie notuje kolejne wspaniałe występy w kulturystyce.

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

» Wasze komentarze

Gość @ 16:02, 21.02.2020r. IP: *.*.153.130

Wtedy chyba były 3 imprezy w jednym , ale wydarzenie dla dzieciaków bardzo fajnie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo