« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.


Uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji piłkarskich, a także mieli możliwość zmierzenia się w nich z legendą piłkarskich boisk Tomaszem Kłosem. To wszystko zrobiło wrażenie na wszystkich przybyłych gościach.

Reklama

Wszystkie atrakcje możliwe były dzięki wielkiej pracy włożonej przez UKS Future is Now. Imprezą Roku 2019 zdaniem kapituły została impreza "Pokonaj Mistrza" organizowana przez Rafała Załęskiego.

- Każde tak duże przedsięwzięcie, jak ta impreza, to nie tylko zasługa Future is Now, ale wielkiej rzeszy ludzi, którzy nas wspierali - mówił Rafał Załęski podczas odbierania nagrody na gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.

Czym na co dzień zajmuję się organizator Imprezy Roku 2019?

- Cała moja praca i w domu i na treningach związana jest z piłką nożną. Projekt Future is Now łączy w sobie eventy sportowe i szkolenie młodzieży w treningu indywidualnym - powiedział przed naszą kamerą Rafał Załęski.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Rafałem Załęskim, który zorganizował wydarzenie pn. "Pokonaj Mistrza" wybrane przez kapitułę plebiscytu Imprezą Roku 2019.

Odsłon: 22091
Komentarzy: 1
13:10, 21.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Jakub Niziński ze srebrem mistrzostw Polski

Jakub Niziński ze srebrem mistrzostw Polski

Jakub Niziński ma za sobą kolejny udany sezon. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła po raz kolejny stanął na wysokości zadania w imprezie najwyższej rangi, zdobywając medal i pieczętując wywalczenie klasy mistrzowskiej.

Natalia Nalewajk z srebrem mistrzostw Polski

Natalia Nalewajk z srebrem mistrzostw Polski

Natalia Nalewajk to jedna z najbardziej doświadczonych zawodniczek Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego w sezonie 2020 nie miała okazji do zaprezentowania się w wielu imprezach, ale w kluczowym starcie uzyskała świetny wynik.

Martyna Narewska ciężko pracuje na sukcesy

Martyna Narewska ciężko pracuje na sukcesy

Martyna Narewska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego Ostrów Mazowiecka. Ciężko pracuje na swoje sukcesy, których z każdym kolejnym sezonem przybywa. Jakie wyniki uzyskała w sezonie 2020?

Aż 28 medali na koncie Huberta Nakielskiego

Aż 28 medali na koncie Huberta Nakielskiego

Hubert Nakielski już drugi sezon rywalizuje z powodzeniem w gronie seniorów. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego zanotował kolejny sezon pełen bardzo wartościowych wyników. Dla ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS był on jednak bardzo specyficzny.

Prawdziwy przywódca zespołu - Adam Najgrodzki 

Prawdziwy przywódca zespołu - Adam Najgrodzki 

Adam Najgrodzki to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MKS Małkinia. 30-letni zawodnik nie tylko stanowi trzon zespołu, ale jest również wzorem do naśladowania dla młodszych kolegów. To prawdziwy przywódca, który swoim zaangażowaniem zaraża cały zespół.

» Wasze komentarze

Gość @ 16:02, 21.02.2020r. IP: *.*.153.130

Wtedy chyba były 3 imprezy w jednym , ale wydarzenie dla dzieciaków bardzo fajnie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo