« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.


Uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji piłkarskich, a także mieli możliwość zmierzenia się w nich z legendą piłkarskich boisk Tomaszem Kłosem. To wszystko zrobiło wrażenie na wszystkich przybyłych gościach.

Reklama

Wszystkie atrakcje możliwe były dzięki wielkiej pracy włożonej przez UKS Future is Now. Imprezą Roku 2019 zdaniem kapituły została impreza "Pokonaj Mistrza" organizowana przez Rafała Załęskiego.

- Każde tak duże przedsięwzięcie, jak ta impreza, to nie tylko zasługa Future is Now, ale wielkiej rzeszy ludzi, którzy nas wspierali - mówił Rafał Załęski podczas odbierania nagrody na gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.

Czym na co dzień zajmuję się organizator Imprezy Roku 2019?

- Cała moja praca i w domu i na treningach związana jest z piłką nożną. Projekt Future is Now łączy w sobie eventy sportowe i szkolenie młodzieży w treningu indywidualnym - powiedział przed naszą kamerą Rafał Załęski.Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Rafałem Załęskim, który zorganizował wydarzenie pn. "Pokonaj Mistrza" wybrane przez kapitułę plebiscytu Imprezą Roku 2019.

Odsłon: 17498
Komentarzy: 1
13:10, 21.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

'Niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy'. Waldemar Rępa Animatorem Sportu Roku 2019 (wideo)

"Niech będzie to nagroda dla wszystkich trenerów i działaczy". Waldemar Rępa Animatorem Sportu Roku 2019 (wideo)

Po raz kolejny kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostrzegła i nagrodziła pracę animatorów sportowym. Za organizowanie imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ostatnim roku oraz w poprzednich latach wyróżniony został Waldemar Rępa z Ostrowi Mazowieckiej.

» Wasze komentarze

Gość @ 16:02, 21.02.2020r. IP: *.*.153.130

Wtedy chyba były 3 imprezy w jednym , ale wydarzenie dla dzieciaków bardzo fajnie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo