« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.


Na jesieni podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w rozgrywkach ligowych byli niepokonani. Wygrali 12 meczów i dołożyli 3 remisy. Uzyskane wyniki dają niebiesko-czerwonym pozycję lidera ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Drużyna pewnie zmierza po trzeci awans z rzędu, co nigdy w historii ostrołęckiej piłki nie miało miejsca.

Reklama

Trzon zespołu stanowią doświadczeni zawodnicy tj. Piotr Strzeżysz, Mariusz Marczak, Mateusz Pełtak, Przemysław Olesiński, Wojciech Skorupka, czy Kamil Jastrzębski. Z pewnością drużynę, którą prowadzi trener Dariusz Narolewski stać na osiągnięcie kolejnych sukcesów.

- Dziękuję, że ponownie zostałem dobrze przyjęty w Ostrołęce. Miasto sprzyja, jest rozwój organizacyjny i sportowy. Chwała tym chłopakom starszym, którzy powracali z powrotem do Ostrołęki i chcą grać dla tego miasta, a przy nich mogą się rozwijać młodzi - mówił w imieniu drużyny podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 trener Dariusz Narolewski.Zobacz relację filmową z wręczenia nagrody Drużyny Roku ostrołęckiej Narwi podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.

Odsłon: 22829
Komentarzy: 0
06:55, 22.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marta Łada z powodzeniem powróciła do trójskoku

Marta Łada z powodzeniem powróciła do trójskoku

Marta Łada to zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka, która od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w ogólnopolskich zawodach. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego zawiesiła karierę w związku z wyjazdem do Londynu, ale w sezonie 2020 powróciła do rywalizacji.

Katarzyna Lisiewska z medalami w karate

Katarzyna Lisiewska z medalami w karate

Katarzyna Lisiewska to jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała imprezach najwyższej rangi w sezonie 2020, notując bardzo wartościowe wyniki.

Adam Laskowski z sukcesami w ju-jitsu

Adam Laskowski z sukcesami w ju-jitsu

Adam Laskowski od trzech lat godnie reprezentuję ostrowską Academię Gorila w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych. Każdy wyjazd na sportową rywalizację w przypadku Adama Laskowskiego kończy się medalem zawieszonym na szyi.

Brylant w kulturystyce - Małgorzata Laska 

Brylant w kulturystyce - Małgorzata Laska 

Małgorzata Laska to niezwykła zawodniczka, która z powodzeniem odnajduje się w kolejnych konkurencjach siłowych. Przez lata wspaniale prezentowała się w konkurencjach trójboju, a obecnie notuje kolejne wspaniałe występy w kulturystyce.

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo