« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.


Na jesieni podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w rozgrywkach ligowych byli niepokonani. Wygrali 12 meczów i dołożyli 3 remisy. Uzyskane wyniki dają niebiesko-czerwonym pozycję lidera ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Drużyna pewnie zmierza po trzeci awans z rzędu, co nigdy w historii ostrołęckiej piłki nie miało miejsca.

Reklama

Trzon zespołu stanowią doświadczeni zawodnicy tj. Piotr Strzeżysz, Mariusz Marczak, Mateusz Pełtak, Przemysław Olesiński, Wojciech Skorupka, czy Kamil Jastrzębski. Z pewnością drużynę, którą prowadzi trener Dariusz Narolewski stać na osiągnięcie kolejnych sukcesów.

- Dziękuję, że ponownie zostałem dobrze przyjęty w Ostrołęce. Miasto sprzyja, jest rozwój organizacyjny i sportowy. Chwała tym chłopakom starszym, którzy powracali z powrotem do Ostrołęki i chcą grać dla tego miasta, a przy nich mogą się rozwijać młodzi - mówił w imieniu drużyny podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 trener Dariusz Narolewski.Zobacz relację filmową z wręczenia nagrody Drużyny Roku ostrołęckiej Narwi podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.

Odsłon: 22800
Komentarzy: 0
06:55, 22.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo