« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS Badminton z sukcesami, triumf Woźniaka (zdjęcia)

Bardzo prężnie rozwija się Klub Sportowy Badminton Ostrołęka, a czołowi zawodnicy osiągają coraz bardziej znaczące wyniki. W turnieju w Ostrowi Mazowieckiej świetnie zaprezentował się Kamil Woźniak, który okazał się bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem.


W finałowym pojedynku Kamil Woźniak odniósł zwycięstwo nad reprezentantem Płocka, wykazując duży spokój i opanowanie. Co w połączeniu z jego ofensywnym stylem gry przyniosło mu uznanie i zasłużony triumf.

Reklama

Trzecie miejsce zajął kolejny z reprezentantów KS Badminton - Roman Mierzejewski. W grach pojedynczych swoich sił próbowali również: Krzysztof Studniarski, Michał Olszewski, Józef Dobkowski.

W grze podwójnej mężczyzn KS Badminton również stawał na podium. Powracająca do rywalizacji turniejowej, po przerwie spowodowaną kontuzją, para Leszek Dobkowski z Mariuszem Bacławskim wywalczyła drugą lokatę. Druga para Krzysztof Studniarski i Józef Dobkowski pokazując bardzo dobrą grę stanęła na najniższym stopniu podium. Leszek Dobkowski do drugiego miejsca w męskim deblu dołożył również srebrny medal w grze mieszanej.- Swój debiut turniejowy zaliczyły reprezentantki klubu Barbara Rząsińska i Karolina Bacławska. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w dalszej rywalizacji i będzie motywacją do pracy nad poprawą swoich umiejętności - dodaje Mariusz Bacławski, prezes KS Badminton Ostrołęka.

Zobacz zdjęcia:
Sukcesy ostrołęckich badmintonistów w turnieju w Ostrowi Mazowieckiej

Więcej zdjęć: Sukcesy ostrołęckich badmintonistów w turnieju w Ostrowi Mazowieckiej

Odsłon: 3434
Komentarzy: 0
07:40, 27.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

Sport na świeżym powietrzu a koronawirus. Trenuj, ale indywidualnie

W związku z panującym koronawirusem odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Lekarze podkreślają, że aktywność fizyczna znacznie poprawia odporność. Eksperci apelują jednak o zachowanie środków ostrożności.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo