« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS Badminton z sukcesami, triumf Woźniaka (zdjęcia)

Bardzo prężnie rozwija się Klub Sportowy Badminton Ostrołęka, a czołowi zawodnicy osiągają coraz bardziej znaczące wyniki. W turnieju w Ostrowi Mazowieckiej świetnie zaprezentował się Kamil Woźniak, który okazał się bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem.


W finałowym pojedynku Kamil Woźniak odniósł zwycięstwo nad reprezentantem Płocka, wykazując duży spokój i opanowanie. Co w połączeniu z jego ofensywnym stylem gry przyniosło mu uznanie i zasłużony triumf.

Reklama

Trzecie miejsce zajął kolejny z reprezentantów KS Badminton - Roman Mierzejewski. W grach pojedynczych swoich sił próbowali również: Krzysztof Studniarski, Michał Olszewski, Józef Dobkowski.

W grze podwójnej mężczyzn KS Badminton również stawał na podium. Powracająca do rywalizacji turniejowej, po przerwie spowodowaną kontuzją, para Leszek Dobkowski z Mariuszem Bacławskim wywalczyła drugą lokatę. Druga para Krzysztof Studniarski i Józef Dobkowski pokazując bardzo dobrą grę stanęła na najniższym stopniu podium. Leszek Dobkowski do drugiego miejsca w męskim deblu dołożył również srebrny medal w grze mieszanej.- Swój debiut turniejowy zaliczyły reprezentantki klubu Barbara Rząsińska i Karolina Bacławska. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w dalszej rywalizacji i będzie motywacją do pracy nad poprawą swoich umiejętności - dodaje Mariusz Bacławski, prezes KS Badminton Ostrołęka.

Zobacz zdjęcia:
Sukcesy ostrołęckich badmintonistów w turnieju w Ostrowi Mazowieckiej

Więcej zdjęć: Sukcesy ostrołęckich badmintonistów w turnieju w Ostrowi Mazowieckiej

Odsłon: 5701
Komentarzy: 0
07:40, 27.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo