« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r., imieniny Izoldy, Celestyny, Ady

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik ograł Omulew Wielbark

Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego w miniony weekend zaprezentowali się z dobrej strony. Bartnik Myszyniec rywalizował z Omulwią Wielbark i okazał się zdecydowanie lepszy od wyżej notowanego rywala, zwyciężając niezwykle pewnie 4:0.


W dotychczas rozegranych trzech meczach sparingowych Bartnik dwukrotnie schodził z boiska pokonany - z KS CK Troszyn 1:3 i MKS Ciechanów 0:4 oraz zanotował jedno zwycięstwo z Orłem Sypniewo 6:3.

Reklama

W miniony weekend podopieczny Radosława Rogowskiego sprawdzali swoje umiejętności przeciwko Omulwi Wielbark. Ósma siła rozgrywek ligi okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej I okazała się drużyną w zasięgu piłkarzy z Myszyńca. Bartnik narzucił swój styl gry i do przerwy prowadził 1:0. Po zmianie stron zespół z powiatu ostrołęckiego potwierdził swoją dominację i dołożył kolejne trzy bramki. Ostatecznie reprezentant naszego powiatu wygrał z wyżej notowanym rywalem 4:0. Bramki dla Bartnika strzelali Krzysztof Szymański (dwie), Dominik Gąska i Marcin Kamiński.

Przed podopiecznymi Radosława Rogowskiego jeszcze dwa spotkania kontrolne przed startem rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W niedzielę Bartnik zagra z SKS Szczytno, a tydzień później zmierzy się z Orzycem Chorzele.Bartnik Myszyniec - Omulew Wielbark 4:0 (1:0)
Bramki: K. Szymański (dwie), Gąska, Kamiński

Bartnik: P. Szymański - zawodnik testowany, Kobus, Lemański, Lis - Balcerczyk, Bałdyga, Niksa, K. Szymański, M. Szymański - zawodnik testowany oraz Sęk, D. Kulas, Zyśk, Murach, Wajda, Gąska, Kamiński

Odsłon: 4498
Komentarzy: 0
10:20, 26.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo