« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik ograł Omulew Wielbark

Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego w miniony weekend zaprezentowali się z dobrej strony. Bartnik Myszyniec rywalizował z Omulwią Wielbark i okazał się zdecydowanie lepszy od wyżej notowanego rywala, zwyciężając niezwykle pewnie 4:0.


W dotychczas rozegranych trzech meczach sparingowych Bartnik dwukrotnie schodził z boiska pokonany - z KS CK Troszyn 1:3 i MKS Ciechanów 0:4 oraz zanotował jedno zwycięstwo z Orłem Sypniewo 6:3.

Reklama

W miniony weekend podopieczny Radosława Rogowskiego sprawdzali swoje umiejętności przeciwko Omulwi Wielbark. Ósma siła rozgrywek ligi okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej I okazała się drużyną w zasięgu piłkarzy z Myszyńca. Bartnik narzucił swój styl gry i do przerwy prowadził 1:0. Po zmianie stron zespół z powiatu ostrołęckiego potwierdził swoją dominację i dołożył kolejne trzy bramki. Ostatecznie reprezentant naszego powiatu wygrał z wyżej notowanym rywalem 4:0. Bramki dla Bartnika strzelali Krzysztof Szymański (dwie), Dominik Gąska i Marcin Kamiński.

Przed podopiecznymi Radosława Rogowskiego jeszcze dwa spotkania kontrolne przed startem rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W niedzielę Bartnik zagra z SKS Szczytno, a tydzień później zmierzy się z Orzycem Chorzele.


JBB

Bartnik Myszyniec - Omulew Wielbark 4:0 (1:0)
Bramki: K. Szymański (dwie), Gąska, Kamiński

Bartnik: P. Szymański - zawodnik testowany, Kobus, Lemański, Lis - Balcerczyk, Bałdyga, Niksa, K. Szymański, M. Szymański - zawodnik testowany oraz Sęk, D. Kulas, Zyśk, Murach, Wajda, Gąska, Kamiński

Odsłon: 4836
Komentarzy: 0
10:20, 26.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Puchar Polski na Mazowszu bez rozstrzygnięcia?

Puchar Polski na Mazowszu bez rozstrzygnięcia?

Puchar Polski na Mazowszu wciąż bez rozstrzygnięcia. Do rywalizacji z naszego okręgu mieli przystąpić piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka i Żbika Nasielsk. Pierwsza runda planowana była na 22 kwietnia, a finał na 6 czerwca.

Olesiński najlepszym strzelcem Narwi

Olesiński najlepszym strzelcem Narwi

Przemysław Olesiński był najlepszym strzelcem Narwi Ostrołęka w zakończonym po jednej rundzie sezonie rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczny trenera Dariusza Narolewskiego zapisał na swoim koncie aż 20 bramek w rozegranych piętnastu meczach.

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

Piłkarze KS CK Troszyn zakończyli rozgrywki ligi okręgowej na drugiej lokacie, tuż za Narwią 1962 Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego czekają na ostateczne decyzje Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, które rozstrzygną ich ewentualny awans.

Narew walczy o swoje. Zarząd klubu wystosował komunikat

Narew walczy o swoje. Zarząd klubu wystosował komunikat

Jak informowaliśmy podczas dzisiejszego przedpołudnia, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o rozegraniu dodatkowych meczów w lidze okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Pomysł nie przypadł do gustu władzom ostrołęckiej Narwi.

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo