« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik ograł Omulew Wielbark

Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego w miniony weekend zaprezentowali się z dobrej strony. Bartnik Myszyniec rywalizował z Omulwią Wielbark i okazał się zdecydowanie lepszy od wyżej notowanego rywala, zwyciężając niezwykle pewnie 4:0.


W dotychczas rozegranych trzech meczach sparingowych Bartnik dwukrotnie schodził z boiska pokonany - z KS CK Troszyn 1:3 i MKS Ciechanów 0:4 oraz zanotował jedno zwycięstwo z Orłem Sypniewo 6:3.

Reklama

W miniony weekend podopieczny Radosława Rogowskiego sprawdzali swoje umiejętności przeciwko Omulwi Wielbark. Ósma siła rozgrywek ligi okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej I okazała się drużyną w zasięgu piłkarzy z Myszyńca. Bartnik narzucił swój styl gry i do przerwy prowadził 1:0. Po zmianie stron zespół z powiatu ostrołęckiego potwierdził swoją dominację i dołożył kolejne trzy bramki. Ostatecznie reprezentant naszego powiatu wygrał z wyżej notowanym rywalem 4:0. Bramki dla Bartnika strzelali Krzysztof Szymański (dwie), Dominik Gąska i Marcin Kamiński.

Przed podopiecznymi Radosława Rogowskiego jeszcze dwa spotkania kontrolne przed startem rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W niedzielę Bartnik zagra z SKS Szczytno, a tydzień później zmierzy się z Orzycem Chorzele.Bartnik Myszyniec - Omulew Wielbark 4:0 (1:0)
Bramki: K. Szymański (dwie), Gąska, Kamiński

Bartnik: P. Szymański - zawodnik testowany, Kobus, Lemański, Lis - Balcerczyk, Bałdyga, Niksa, K. Szymański, M. Szymański - zawodnik testowany oraz Sęk, D. Kulas, Zyśk, Murach, Wajda, Gąska, Kamiński

Odsłon: 6210
Komentarzy: 0
10:20, 26.02.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Chcesz pracować w Koronie?

Chcesz pracować w Koronie?

Korona Ostrołęka zaprasza trenerów piłki nożnej do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie. Dla najlepszych przewidziana jest możliwoćć prowadzenia zajęć w Piłkarskich Przedszkolach OTS Ostrołęka. Po okresie praktyki będzie możliwość zatrudnienia.

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Piłkarze z najwyższych klas rozgrywkowym rozpoczęli okres gier sparingowych. Bardzo dobrze spotkanie z Gryfem Wejherowo będzie wspominał Mateusz Żebrowski. W sobotnim sparingu wychowanek Korony Ostrołęka dokonał niecodziennego wyczynu.

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Nie będzie turnieju ALDO Cup

Nie będzie turnieju ALDO Cup

24 stycznia miał odbyć się VIII turniej halowy ALDO Cup. Z wiadomych względów zmagania cieszące się dużą popularnością nie odbędą się.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo