« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żebrowska bez medalu Halowych Mistrzostw Polski

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, obecnie reprezentująca KS Podlasie Białystok, tym razem bez medalu. Pochodząca z Lelisa zawodniczka w Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu uplasowała się na czwartej lokacie.


Z występem Magdaleny Żebrowskiej wiązaliśmy medalowe nadzieje, jednak 24-letnia zawodniczka tym razem spisała się poniżej oczekiwań. W pierwszej próbie wychowanka trenera Bartosza Witkowskiego uzyskała 6,13 m, w kolejnym skoku zaliczyła 6,08 m, a następnie spaliła swoją próbę.

Reklama

W czwartej serii uzyskała 6,03 m, a w piątym skoku 6,14 m i objęła trzecią lokatę. W ostatnim skoku miała szansę na poprawienie wyniku, ale minimalnie spaliła próbę i ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Wyprzedziła ją rzutem na taśmę Adrianna Szóstak (OŚ AZS Poznań), która uzyskała 6,19 m, poprawiając rekord życiowy.

Konkurs wygrała z bardzo dobrym wynikiem 6,45 m Karolina Młodawska (KKL Kielce), a na najniższym stopniu podium stanęła Joanna Kuryło KS AZS AWF Wrocław - 6,18 m.W konkursie zaprezentowało się dziewięć zawodniczek, z których pięć przekroczyło w swoich próbach sześć metrów. Z pewnością dla Magdaleny Żebrowskiej czwarta lokata, którą zajęła w mistrzostwach w Toruniu to spory niedosyt.

Odsłon: 8023
Komentarzy: 0
09:20, 02.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo