« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żebrowska bez medalu Halowych Mistrzostw Polski

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, obecnie reprezentująca KS Podlasie Białystok, tym razem bez medalu. Pochodząca z Lelisa zawodniczka w Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu uplasowała się na czwartej lokacie.


Z występem Magdaleny Żebrowskiej wiązaliśmy medalowe nadzieje, jednak 24-letnia zawodniczka tym razem spisała się poniżej oczekiwań. W pierwszej próbie wychowanka trenera Bartosza Witkowskiego uzyskała 6,13 m, w kolejnym skoku zaliczyła 6,08 m, a następnie spaliła swoją próbę.

Reklama

W czwartej serii uzyskała 6,03 m, a w piątym skoku 6,14 m i objęła trzecią lokatę. W ostatnim skoku miała szansę na poprawienie wyniku, ale minimalnie spaliła próbę i ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Wyprzedziła ją rzutem na taśmę Adrianna Szóstak (OŚ AZS Poznań), która uzyskała 6,19 m, poprawiając rekord życiowy.

Konkurs wygrała z bardzo dobrym wynikiem 6,45 m Karolina Młodawska (KKL Kielce), a na najniższym stopniu podium stanęła Joanna Kuryło KS AZS AWF Wrocław - 6,18 m.


JBB

W konkursie zaprezentowało się dziewięć zawodniczek, z których pięć przekroczyło w swoich próbach sześć metrów. Z pewnością dla Magdaleny Żebrowskiej czwarta lokata, którą zajęła w mistrzostwach w Toruniu to spory niedosyt.

Odsłon: 9030
Komentarzy: 0
09:20, 02.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzecia lokata Pajewskiej, Budziłek i Gruz

Trzecia lokata Pajewskiej, Budziłek i Gruz

Pięć zawodniczek z UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w kolejnym mitingu lekkoatlatycznym w Warszawie. Podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego zanotowały pozytywne występy, trzykrotnie zajmując miejsce w ścisłej czołówce. Do tego jedna z reprezentantek poprawiła rekord życiowy.

 

Poprawione wyniki Izy i Nikoliny

Poprawione wyniki Izy i Nikoliny

Dwie podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego z UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w mistrzostwach Polski juniorek młodszych U-18 w lekkiej atletyce. W Radomiu Nikolina Dziadak i Izabela Marcińczyk zaprezentowały się z pozytywnej strony i odnotowały wartościowe rezultaty.

 

Alicja Prusik w złocie

Alicja Prusik w złocie

Cztery zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięły udział w mistrzostwach Mazowsza w lekkiej atletyce U-16. Podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów stanęła na najwyższym stopniu podium. Pozostałe dziewczęta pobiły rekordy życiowe.

 

Gosia ze złotem, Iza z dwoma brązami

Gosia ze złotem, Iza z dwoma brązami

Trzy medale wywalczyły podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego podczas mistrzostw województwa młodzików i młodziczek (U-16) w Ciechanowie. Zawodniczki UKS Siódemki Ostrołęka trzykrotnie wchodziły na podium.

 

Moszczyński wicemistrzem kraju!

Moszczyński wicemistrzem kraju!

Pięcioro podopiecznych Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Mistrzostwach Polski do lat 18 w lekkiej atletyce. W Radomiu zaprezentowali się: Sebastian Moszczyński, Karolina Grzeszczyk, Patrycja Przybysz, Dominik Kowalczyk oraz Kornelia Szymczyk. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo