« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sroga lekcja futbolu dla Jantaru w sparingu

Kolejne spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym mają za sobą piłkarki Jantaru Ostrołęka. Podopieczne trenera Rafała Koska miały możliwość rywalizacji z pierwszoligową Ząbkovią Ząbki. Dla ostrołęczanek była to tym razem sroga lekcja futbolu.


Obie drużyny do spotkania musiały przystąpić w okrojonych składach. Gospodynie w całym meczu miały zdecydowaną przewagę, a po pierwszej części spotkania prowadziły 4:0. Dopiero w drugiej odsłonie meczu ostrołęczanki zaczęły rywalizować zdecydowanie śmielej i zdobyły dwie cenne bramki za sprawą Aleksandry Draby i Wiktorii Chludzińskiej.

Reklama

- Na wyróżnienie zasłużyła Aleksandra Draba występująca w roli kapitana, która dwoiła się i troiła na boisku, żeby zniwelować różnicę klas rozgrywkowych - podkreśla prezes Jantaru Marcin Buchalski. - Po dłuższej przerwie do gry wróciła Marlena Dudziec, która również walczyła całym sercem. W drużynie Ząbkovii pełne 90 minut rozegrała nasza była wieloletnia zawodniczka Klaudia Płoska, która wbiła nam dwie bramki - dodaje.

W poprzednich sprawdzianach Jantar Ostrołęka pokonał UKS Loczki Wyszków 3:2 i GKS Forty Piątnica 2:0.


Esprit

UKS Ząbkovia Ząbki - KS Jantar Ostrołęka 7:2 (4:0)
Bramki dla Jantaru: Draba, Chludzińska

Jantar: Peczyńska - Lebuda, Duszak, E. Pietruczuk, Dudziec, Koper, Draba, J. Pietruczuk, Ostrowska, Borkowska, Chludzińska oraz Prusińska

Odsłon: 5970
Komentarzy: 0
04:40, 03.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo