« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ewa Bartosik ze specjalnym wyróżnieniem

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik otrzymała kolejne wyróżnienie. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim podczas gali 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters otrzymała pamiątkowy medal.


Ewa Bartosik został wyróżniona za zasługi dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters. W rankingu medalistów 30-lecia PZLAM zajęła trzecie miejsce. W nagrodę otrzymała książkę ze zdjęciami z zawodów oraz pamiątkowy medal.

Reklama

Weteranka OKLA Ostrołęka od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w zawodach, zdobywając nie tylko medale rangi mistrzostw Polski, ale także mistrzostw Europy i świata. Na swoim koncie ma wiele rekordów kraju i wciąż zachwyca swoją formą.

68-letni zawodniczka w rozgrywanych w lutym Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów w Toruniu wywalczyła trzy złote medale. W sprincie na 60 metrów Ewa Bartosik wygrała z czasem 9,63 s, w skoku w dal zwyciężyła z wynikiem 3,40 m, a w trójskoku 7,69 m. Teraz przed zawodniczką współpracującą z trenerem Bartoszem Witkowskim chwila wytchnienia, a następnie przygotowania do sezonu letniego.Więcej na temat startów lekkoatletów z naszego regionu znajdziecie w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 7004
Komentarzy: 0
09:00, 06.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo