« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik ograny przez Orzyca Chorzele

Bartnik Myszyniec nie najlepiej będzie wspominał drugą odsłonę ostatniego meczu sparingowego. Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego w minioną sobotę grali z Orzycem Chorzele i stracili w niespełna 30 minut aż sześć bramek, ostatecznie ulegając 3:6.


Wcześniej podopieczni trenera Radosława Rogowskiego musieli uznać wyższość KS CK Troszyn 1:3, MKS Ciechanów 0:4 i Ostrovii Ostrów Mazowiecka 1:2. W dwóch sparingach okazywali się lepsi od swoich rywali. Bartnik wygrał z Orłem Sypniewo 6:3 i Omulwią Wielbark 4:0.

Reklama

Rywalizacja z Orzycem Chorzele początkowo układała się po myśli szkoleniowca Bartnika. W pierwszej odsłonie gola zdobył Damian Zyśk i podopieczni trenera Radosława Rogowskiego utrzymali prowadzenie do przerwy. Po zmianie stron drużyna nie funkcjonowała już tak jak wcześniej. Orzyc zdobył sześć bramek w niespełna 30 minut, a Bartnik zdołał odpowiedzieć dwoma trafieniami - Marcina Kamińskiego i Jakuba Kowalczyka. Ostatecznie drużyna z powiatu ostrołęckiego musiała uznać wyższość rywala ulegając aż 3:6.

To była ostatnia gra kontrolna Bartnika Myszyniec w okresie przygotowawczym. Kolejne spotkanie będzie już w ramach rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego zmierzą się na inaugurację rundy wiosennej przed własną publicznością z Wymakraczem Długosiodło.


JBB

Bartnik Myszyniec - Orzyc Chorzele 3:6 (1:0)
Bramki: Zyśk, Kamiński, Kowalczyk - Sygocki (trzy), Czaplicki (dwie), Brzezicki

Bartnik: P. Szymański - Lis, Kulas, Lemański, zawodnik testowany - Balcerczyk, Bałdyga, K. Szymański, Zyśk - Gąska, zawodnik testowany oraz Kamiński, zawodnik testowany, Kowalczyk, Rolka, Sęk, zawodnik testowany

Odsłon: 9335
Komentarzy: 0
09:25, 11.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo