« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

(fot. archiwum klubu/Facebook)

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.


Po treningu prezes Jantaru, wraz z zawodniczkami, spotkali się z reprezentantkami Polski i zebrali od nich podpisy na koszulkach.

Reklama

- Ciepło nas przywitano i mieliśmy możliwość swobodnych rozmów. Dzięki Ani Szymańskiej nasze zawodniczki spełniły marzenia - informuje Marcin Buchalski, prezes Jantaru Ostrołęka.

Dzień wcześniej Polki grały mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy z Mołdawią. Piłkarki naszej kadry narodowej wygrały 5:0. Na trybunach w bardzo licznym gronie zasiadła społeczność ostrołęckiego Jantaru. Po meczu gwiazdy reprezentacji chętnie wyszły do kibiców, żeby podziękować im za doping. Piłkarki Jantaru Ostrołęka skorzystały z tej okazji i zdołały sobie zrobić z nimi kilka zdjęć.


Esprit

Na pewno te dni na długo pozostaną w pamięci młodych piłkarek z Ostrołęki.

Odsłon: 41644
Komentarzy: 1
17:00, 18.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

Narew przed drugim tygodniem przygotowań. Dojdzie napastnik?

W miniony poniedziałek wicelider Klasy Okręgowej rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego trenowali pięciokrotnie. W tym tygodniu szkoleniowiec zaplanował cztery spotkania oraz sparing.

Chcesz pracować w Koronie?

Chcesz pracować w Koronie?

Korona Ostrołęka zaprasza trenerów piłki nożnej do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie. Dla najlepszych przewidziana jest możliwoćć prowadzenia zajęć w Piłkarskich Przedszkolach OTS Ostrołęka. Po okresie praktyki będzie możliwość zatrudnienia.

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Żebrowski z hat-trickiem w pięć minut

Piłkarze z najwyższych klas rozgrywkowym rozpoczęli okres gier sparingowych. Bardzo dobrze spotkanie z Gryfem Wejherowo będzie wspominał Mateusz Żebrowski. W sobotnim sparingu wychowanek Korony Ostrołęka dokonał niecodziennego wyczynu.

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

» Wasze komentarze

Tym cym cym @ 05:58, 21.03.2020r. IP: *.*.49.162

Puknął by tą blondi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo