« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

(fot. archiwum prywatne)

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.


Bokser Knockout Promotions sport łączy z pracą montera telewizji kablowej, także w czasie pandemii koronawirusa. Ostrołęczanin udzielił obszernego wywiadu Rafałowi Mandesowi z redakcji TVP Sport.

Reklama

- Pracuję. Ograniczyli mi do minimum wyjazdy do klientów. Robię tylko nowe montaże dla klientów, którzy nie mają nic. Żadnych wymian sprzętów, modernizacji czy dodatkowych usług. Więc zamiast wizyt u 12-14 klientów dziennie, odwiedzam około czterech i jestem w domku około południa, a nie późnym wieczorem - przyznaje Przemysław Zyśk w rozmowie z TVP Sport.

Rafał Mandes z TVP Sport zapytał ostrołęckiego boksera również o fanów, którzy go wspierają. Na walkach Przemysława Zyśka zawsze jest świetny doping. Wielu pięściarzy z pewnością mu tego zazdrości.

- Chcę za wszelką cenę pokazać, udowodnić, że warto na moje walki przychodzić. Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę. To jest piękne, ale czasem zgubne. Z trenerem doszliśmy do wniosku, że najlepsze walki daję wtedy, kiedy nikt mi nie przeszkadza, kiedy nie ma tłumów, kiedy się wyciszę i nie zajmuję niczym innym. Jestem skupiony, a kiedy są tłumy, to mnie to tak buduję, że prawie latać potrafię - coś pięknego, ale niebezpiecznego - wyjaśnia Przemysław Zyśk.


JBB

Pełny wywiad z Przemysławem Zyśkiem przeczytacie w serwisie TVP Sport.

Odsłon: 11691
Komentarzy: 3
11:39, 27.03.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin zostali dostrzeżeni przez prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz Ostrołęki postanowił nagrodzić ich ciężką pracę stypendiami sportowymi. Wyróżniono aż siedmioro karateków.

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

» Wasze komentarze

Xx @ 11:45, 27.03.2020r. IP: *

Dajcie mu jakiegoś normalnego rywala a nie piekarzy, niech pokaże co potrafi

Do Xx @ 12:00, 27.03.2020r. IP: *.*.2.31

I na to przyjdzie czas. Wejdz kochany na boxrecu zobacz jak zaczynali kariery dzisiejsi mistrzowie swiata. Joshua, wilder, ruiz, money, główka, diablo, pacman, adamek.... I wielu innych
Do porządnych walk trzeba się dobić a to nie takie proste od 15-20 walki zaczna sie wyzwania. Jeżeli tego nie rozumiesz to jestes niedzielnym kibicem boksu a na pewno nie kibicem Przemka.
Szkoda bo czytajac moja ostroleke smiem twierdzic ze z ciebie ostroleczanin.... Szkoda ze nie wspierający ostroleczan oby tobie w życiu wszystko wychodzilo i we wszystko bys byl najlepszy, mimo wszystko tego ci życzę.

PRZEMO WALCZ DALEJ!!

Zx @ 12:24, 27.03.2020r. IP: *

Faktycznie z tymi walkami może i masz racje, tylko popatrz na jego wiek.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo