« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Tomasz Gruz
Tomasz Gruz
(fot. Sylwester Szymczuk)

Tomasz Gruz, pochodzący z Ostrołęki a obecnie mieszkający w Anglii, zdominował kategorię początkujący kulturysta w wadze ciężkiej ponad 90 kg podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w Warszawie. Ostrołęczanin nie miał sobie równych.


Pod koniec lutego Tomasz Gruz wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Sportów Sylwetkowych w Warszawie. Udział w wydarzeniu będzie z pewnością wspominał przez długi czas.

Reklama

W kategorii początkujący kulturysta w wadze ciężkiej ponad 90 kg startowało siedmiu uczestników. Spośród nich najlepszy okazał się ostrołęczanin Tomasz Gruz. Podium uzupełnili Marcin Psoniak i Krzysztof Kalkowski. Kolejne miejsca zajęli Robert Patyk, Arkadiusz Gorczyca, Rafał Kranc i Adrian Bagiński.

Następnego dnia Tomasz Gruz spróbował swoich sił w konkurencji dla profesjonalistów w wadze ciężkiej ponad 90 kg. Niestety tam królował Mariusz Tomczuk, dla którego był to kolejny tytuł na krajowej arenie. Ostrołęczanin zajął ostatecznie ósme miejsce. Uzyskane doświadczenie na tych zawodach z pewnością przełoży się na kolejne starty.

Międzynarodowy Festiwal Sportów Sylwetkowych odbył się w dniach 21-23 luty br. w Warszawie.


Łubudu

Niestety sytuacja w kraju nie jest optymistyczna i odwoływane są kolejne imprezy, w tym Międzynarodowy Festiwal Sportów Sylwetkowych, który miał się odbyć w stolicy kraju w maju.

- Po przeanalizowaniu obecnej sytuacji i możliwych skutków w najbliższej przyszłości doszedłem do wniosku, że organizacja zawodów w dniach 22-24 maja 2020 r., nawet jeśli będzie możliwa z prawnego punktu widzenia, nie będzie miała sensu ze względu na fakt, że wielu zawodników zrezygnowało z przygotowań do startów w sezonie wiosennym, siłownie są pozamykane i większość osób nie ma gdzie wykonać profesjonalnego treningu siłowego, nie ma możliwości określenia nawet w przybliżeniu, kiedy zostaną zniesione nałożone na nas wszystkich ograniczenia związane z zapobieganiem epidemii COVID-19 - poinformował na swoim profilu facebookowym Robert Piotrkowicz, organizator wydarzenia.

Odsłon: 10735
Komentarzy: 2
11:51, 03.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

HG @ 16:24, 04.04.2020r. IP: *.*.19.41

Błąd w pisowni nazwiska naszego zawodnika. Winno być: Tom Cruise

Karol Olender @ 22:28, 30.04.2020r. IP: *.*.252.23

Brawo Kurpś Potrafi
Fajnie ze ktoś z Ostroleki jeszcze startuje bo szkoda by było aby słuch zaginął o Ostrołęce. A jak wiadomo dzięki panu Waldemarowi NOL Ostroleka jest wypromowana na skale międzynarodowa jeżeli chodzi o kulturystyke

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo