« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.


28-letni zawodnik podczas rozmowy z Rafałem Mendesem z TVP Sport przyznał, że były prowadzone rozmowy odnośnie organizacji kwietniowej gali w Ostrołęce.

Reklama

- Też mi się to o uszy obiło. Było blisko, już były rozmowy prowadzone i cyk, pandemia. Szkoda, bo ostrołęccy kibice naprawdę dają radę - powiedział Przemysław Zyśk.

Wiele wskazuje na to, że na możliwość organizacji zawodowej gali w Ostrołęce Przemysław Zyśk będzie musiał poczekać przynajmniej do 2021 roku. Warto przypomnieć, że ostatnie bokserskie zawodowe przedsięwzięcie miało miejsce w 2006 roku.

Jednocześnie "Ostrołęcki Taran" chciałby jak najszybciej pojawić się ponownie na zawodowym ringu, jednak nie wiadomo, czy do skutku dojdzie także majowa gala planowana na stadionie w Rzeszowie.

- Mam nadzieję, że sytuacja się unormuje i będziemy mogli wrócić do normalnego trybu życia. Praca, treningi - najważniejsze dla nas sportowców to aby jak najszybciej ponownie zawitać na salę treningową z myślą o zbliżającym się pojedynku - dodał ostrołęcki bokser.


JBB

Podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72. Walkę Przemysława Zyśk z Wasylem Kurasowem możecie obejrzeć na stronie internetowej TVP Sport.

Odsłon: 11970
Komentarzy: 3
09:00, 06.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

Łasiewicki: Chciałem skończyć walkę przed czasem

Łasiewicki: Chciałem skończyć walkę przed czasem

Karol Łasiewicki w świetnym stylu pokonał Rafała Korczak w walce K1 -93 kg podczas gali HFO przeprowadzonym w studiu telewizyjnym przy ulicy Woronicza. Po walce podkreślał, że rywal zadawał mocne ciosy, a on chciał skończyć walkę przed czasem.

» Wasze komentarze

Heniek Sztacheta @ 17:23, 06.04.2020r. IP: *.*.10.66

Jedno ręki bym go powalił pamiętam jak w szkole mu kanapki zabierali i płakał .

Ivar @ 18:11, 06.04.2020r. IP: *

To teraz mu zabierz

Daniel @ 06:35, 07.04.2020r. IP: *.*.214.62

Nie te czasy , bokser to sportowiec ,a nie kozak. Ani kokosa ani boksera nie rozwalisz rękami trzeba nożem.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo