« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 14 lipca 2020 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.


To był bardzo dobry sezon w wykonaniu rozgrywającego Grzegorza Łomacza. Ostrołęczanin za swoją świetną postawę na boisku otrzymywał statuetki MVP, jednak cała drużyna grała w kratkę. Początek sezonu dla siatkarzy PGE Skry Bełchatów był słaby, jednak z meczu na mecz bełchatowianie rozkręcali się i potrafili pozytywnie zaskakiwać swoich kibiców.

Reklama

Grzegorz Łomacz wspólnie z kolegami bardzo cenne zwycięstwo odnieśli nad Czarnymi Radom i powrócili wówczas po osiemnastej kolejce na trzecią lokatę. Jak się później okazało było to ostatnie spotkanie sezonu. Do skutku nie doszły zarówno kolejne spotkania, jak również faza play-off.

Z pewnością kibice Grzegorza Łomacza mogą odczuwać duży niedosyt. Z jednej strony trzecia lokata sprawia, że PGE Skra Bełchatów w przyszłym sezonie zagra w Lidze Mistrzów, ale z drugiej strony była szansa na zdecydowanie lepszy wynik. Jeszcze większy niedosyt budzi fakt przełożenia Igrzysk Olimpijskich na 2021 rok.


JBB

33-letni zawodnik w obecnym sezonie prezentował bardzo wysoką dyspozycję i z pewnością mógłby znaleźć się w kadrze Vitala Heynena na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Byłaby to doskonała okazja, aby powalczyć w Japonii o wymarzony medal. Czy w przyszłym sezonie jego dyspozycja pozwoli na olimpijskie powołanie? Czas pokaże.

Odsłon: 13602
Komentarzy: 0
08:35, 07.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w piłkę siatkową

Zagraj w piłkę siatkową

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również piłka siatkowa. Już jutro odbędzie się pierwszy turniej dzikich drużyn. Warto się wybrać do hali im. A. Gołasia i powalczyć o cenne nagrody.

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

24-letnia wychowanka Nike Ostrołęka Paulina Bałdyga po raz kolejny zmieni barwy klubowe. Po zakończonym sezonie rozgrywająca mająca za sobą powołania do reprezentacji Polski opuszcza Grot Budowlani Łódź. Gdzie zagra w kolejnym sezonie?

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo