« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Runmageddon w Ostrołęce przełożony. Na kiedy?

(fot. archiwum organizatora)

Obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju zmusza organizatorów imprez sportowych o odwoływanie i przekładanie wydarzeń. Spotkało to również Runmageddon, który po raz pierwszy miał odbyć się w Ostrołęce. Wydarzenie zostanie przełożone, na kiedy?


Plaża miejska miała wypełnić się, w sobotę 23 maja br., po brzegi uczestnikami i kibicami. Wielu mieszkańców z pewnością czekało z niecierpliwością na ten event. Tymczasem będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Reklama

Mieszkańcy całego regionu będą musieli poczekać dłużej na unikalny 5-kilometrowy bieg z dwudziestoma przeszkodami.

- Sytuacja jest dynamiczna. W ciągu tygodnia poinformujemy o decyzji w sprawie przełożenia eventu. Wówczas, nasi partnerzy Miasto Ostrołęka, jak i firma Melvit do 15 maja br. określą nowy termin naszego wspólnego wydarzenia. Zadecydują też, czy odbędzie się ono w tym roku na jesień, czy w roku kolejnym - wyjaśnia Karina Cywińska, konsultant PR.

Przełożenie eventu może być dobrą wiadomością dla prezydenta Łukasza Kulika, który zadeklarował swój udział w wydarzeniu. Ewentualne przełożenie Runmageddonu wydłuży przygotowania do tego ciężkiego wyzwania.


JBB

Niebawem na łamach naszego serwisu sportowego poinformujemy o nowej dacie wydarzenia. Czekamy na oficjalne stanowisko organizatorów w tej sprawie.

Odsłon: 5884
Komentarzy: 5
13:09, 22.04.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Potrenujesz teqball z mistrzami?

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

Kulesza z rekordami życiowym

Kulesza z rekordami życiowym

Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka wystartował w 26. Międzynarodowym Turnieju im. Eugeniusza Bryzka do lat 18 w podnoszeniu ciężarów. Podopieczny Władysława Niedźwieckiego spisał się bardzo dobrze, ustanawiając swoje rekordy życiowe.

A może zumba pod chmurką?

A może zumba pod chmurką?

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Przed nami Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc. Organizatorzy: UKS Atleta Ostrołęka oraz Miasto Ostrołęka zapraszają młodzież, mężczyzn oraz kobiety do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapowiadają się duże emocje.

Szansa dla miłośników króla i królowej

Szansa dla miłośników króla i królowej

W ostatni dzień lipca odbędzie się Wakacyjny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

» Wasze komentarze

xero @ 16:04, 22.04.2020r. IP: *.*.12.71

"przełożenie eventu może być dobrą wiadomością dla prezydenta Łukasza Kulika"

hahaha, ale redaktor nawilża, niczym wiadomości o 19 30

Co za gość @ 10:25, 23.04.2020r. IP: *.*.176.12

Bardziej to brzmi jak ten program informacyjny na TVN o kłamstwach całą dobę xD

Eryk @ 14:12, 23.04.2020r. IP: *.*.156.162

Skoro tyle Runmageddonów w tym sezonie przepadło to może jednak w Ostrołęce moglibyście zorganizować pełen Runmageddon z rekrutem i classic ?

Opk @ 14:18, 23.04.2020r. IP: *.*.156.162

Jak Kulik biegnie to Prezes Melvit też powinien hyhy

Gość @ 22:09, 23.04.2020r. IP: *

Bieg będzie korespondencyjnie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo