« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Puchar Polski na Mazowszu bez rozstrzygnięcia?

Puchar Polski na Mazowszu wciąż bez rozstrzygnięcia. Do rywalizacji z naszego okręgu mieli przystąpić piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka i Żbika Nasielsk. Pierwsza runda planowana była na 22 kwietnia, a finał na 6 czerwca.


W tym momencie Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nie wyznaczył nowych terminów, ale chciałby dokończyć rozgrywki i wyłonić zespoły, które miałyby możliwość rywalizacji w pucharze na szczeblu centralnym. Dla mniejszych klubów finał na szczeblu okręgu był dużym sukcesem i sprawił, że mają możliwość rywalizacji z klubami z III ligi. Reklama

Rywalem Żbika Nasielsk miał być Świt Nowy Dwór Mazowiecki, a Ostrovia Ostrów Mazowiecka miała rywalizować z Oskarem Przysucha.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej chce podjąć próbę rozegrania mazowieckiego Pucharu Polski do 30 lipca. Dla zespołów z naszego okręgu z pewnością może być to potraktowane jako spore wyzwanie i możliwość sprawdzenia się w konfrontacji ze zdecydowanie silniejszym rywalem. Wiele wskazuje na to, że do rozstrzygnięcia może nie dojść.W sezonie 2020/21 rywalizacja w pucharowych ma zmienić nieco charakter. Do zmagań przystąpią tylko te zespoły, które będą chciały rywalizować. Czas na zgłoszenia kluby mają do 10 czerwca.

Odsłon: 13246
Komentarzy: 0
07:45, 03.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wylosowane pary Pucharu Polski

Wylosowane pary Pucharu Polski

Oficjalne rozpoczęcie sezonu 2020/2021 zostało zaplanowane na 25 lipca. Właśnie wtedy odbędzie się I runda Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Z kim zagrają zespoły z powiatu ostrołęckiego? Sprawdź.

Narew zna terminarz rozgrywek

Narew zna terminarz rozgrywek

Wydział Gier Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy jesiennej Ciechanowsko-Ostrołęckiej Ligi Okręgowej. Zmagania potrwają od początku sierpnia do połowy listopada. 

Majkowski: Jestem człowiekiem, który nie narzeka (wywiad)

Majkowski: Jestem człowiekiem, który nie narzeka (wywiad)

Kamil Majkowski w przeszłości grał w klubach na wyższym poziomie rozgrywkowym. 31-latek w nowym sezonie będzie reprezentował barwy KS-u CK Troszyn. Czym zajmuje się na co dzień? Czy do Troszyna jedzie z nawigacją? Zdobędzie więcej niż 15 goli? O co się założył? Zapraszamy na rozmowę.

Optymistycznie w Ciechanowie

Optymistycznie w Ciechanowie

Troszynianie rozpoczęli cykl spotkań kontrolnych od wygranej 5:2 z MKS-em w Ciechanowie. Szkoleniowiec był zadowolony z postawy swojego zespołu. Przed drużyną kolejne mecze sparingowe.

Troszynianie na 'piątkę'

Troszynianie na "piątkę"

Gracze beniaminka IV ligi z Troszyna mają za sobą pierwszy mecz kontrolny. W sumie rozegrają ich osiem. Dzisiaj rozprawili się z MKS-em Ciechanów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo