« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.


Ostrołęcka Liga Bowlingowa przy wsparciu Miasta Ostrołęka ma zostać przeprowadzona w Łubudu Bowling & Good Time. Z pewnością będzie to świetna alternatywa dla spędzenia wolnego czasu dla młodzieży, dorosłych, a także weteranów. Reklama

Ostrołęcki Klubu Bowlingowy chce organizować nie tylko cotygodniowe treningi, ale również wrócić do rywalizacji, która wzbudzała duże zainteresowanie. Warto zauważyć, że czołowi zawodnicy OKB prezentują coraz lepsze wyniki i osiągają znaczące sukcesy na arenie krajowej.

Największe z nich dla Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego w ubiegłym sezonie notował Filip Terlik. Niespełna wówczas 15-letni zawodnik w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Łodzi zdobył złoty medal w kategorii juniorów. W nagrodę otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i może nadal rozwijać swoją pasję.

Filip Terlik w 2020 roku miał reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów w holenderskim Tilburgu, ale zawody musiały zostać przełożone. Wiele wskazuje na to, że mogą dojść do skutku jeszcze jesienią.


JBB

W Ostrołęce kręglarze powrócą również do rywalizacji w cyklu turniejów Łubudu Bowling Cup. Ostatnia edycja zawodów została przeprowadzona w październiku 2019 i wygrał ją właśnie Filip Terlik, który w finałowej rozgrywce okazał się lepszy od Adama Bałona i Agnieszki Bacławskiej.

Odsłon: 2548
Komentarzy: 1
07:55, 04.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

» Wasze komentarze

Parafian @ 10:56, 05.06.2020r. IP: *.*.178.37

A czemu skasowali komantarze, wstydu nie macie. A były takie fajne :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo