« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kasa z programu Klub. Do kogo trafi?

Rządowy Program "Klub" edycja 2020 rozstrzygnięta! Ministerialne dofinansowanie trafi do 4 894 małych i średnich klubów sportowych w całym kraju. W sumie to 54 miliony złotych dofinansowań. Nie wszyscy będą jednak zadowoleni.


W ubiegłym roku dofinansowanie otrzymało 3 732 małych i średnich klubów sportowych. Kwota dofinansowania wynosi: 10.000 zł dla klubów jednosekcyjnych i 15.000 zł dla klubów wielosekcyjnych. Reklama

Dofinansowania w wysokości 10 tysięcy złotych trafiły do: UKS Champion Ostrołęka, MUKS Tęcza Ostrołęka, UKS Clan Ostrołęka, UKS Mag Ostrołęka, UKS Siódemka Ostrołęka, Ostrołęckiego Klubu Koszykówki, UKS Atleta Ostrołęka, UKS Narew Ostrołęka, MUKS Unia Basket Ostrołęka, OTPS Nike Ostrołęka, KS Jantar Ostrołęka, UKS Future is Now, KS CK Troszyn, Orz Goworowo oraz LUKS Czerwin 15.000 zł. Warto zaznaczyć, że klub z Czerwina był jednym z dwóch najwyżej ocenionych wniosków w całym naborze.

Ze względów formalnych zostały odrzucone wnioski: UMKS Victoria Ostrołęka, UKS Diament Ostrołęka, OTS Korona Ostrołęka, UMKS Trójka Ostrołęka, Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej, Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki i LUKS Rzekunianka Rzekuń.Wnioski odpadły w większości ze względów formalnych ze względu na niepełne sprawozdanie finansowe lub błędy w obliczeniach. W sumie dofinansowanie otrzymało jedenaście klubów z Ostrołęki i trzy z powiatu ostrołęckiego. Cieszy fakt, iż kluby z naszego regionu coraz śmielej sięgają po pieniądze zewnętrzne.

Odsłon: 8469
Komentarzy: 3
07:55, 06.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Lubisz kulę z dziurami na palce? Weź udział w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej. Pierwszy turniej odbędzie się 21 września, zaś zakończenie 30 października. Organizatorzy - Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w rywalizacja. Emocje są gwarantowane.

 

Ciecierski i Piotrowski przejechali 1008 kilometrów (zdjęcia)

Ciecierski i Piotrowski przejechali 1008 kilometrów (zdjęcia)

W XII Ultramaratonie Kolarskim "Bałtyk - Bieszczady Tour 2020 Jaza Non-Stop" wzięło udział dwóch przedstawicieli z naszego powiatu. Michał Ciecierski z Miastkowa oraz Zdzisław Piotrowski z Ostrołęki (KK24h). Przejechali 1008 kilometrów. Wystartowali z rampy promu Bielik w Świnoujściu, zaś meta miała miejsce w Zajeździe Caryńska w Ustrzykach Górnych. 

Miłość zaczęła się przypadkowo - rozmowa z Justyną Niedzwiecką

Miłość zaczęła się przypadkowo - rozmowa z Justyną Niedzwiecką

Bardzo dobry start ma za sobą Justyna Niedzwiecka. Zawodniczka UKS Atleta Ostrołęka wywalczyła siódme miejsce podczas Grand Prix im. Jerzego Jaśniaka Seniora w kategorii masters w podnoszeniu ciężarów. Jak znalazła się w świecie dźwigania? Jakie ma marzenia?

 

Mistrzyni Aneta Bagińska-Gąska. Przed nią mistrzostwa świata

Mistrzyni Aneta Bagińska-Gąska. Przed nią mistrzostwa świata

Reprezentantka powiatu ostrołęckiego wzięła udział w zawodach IBFF/WPF. W Siedlcach Aneta Bagińska-Gąska zwyciężyła w rywalizacji w kategorii figure fitness soft. 33-latka dostąpiła wielkiego zaszczytu, gdyż uzyskała powołania do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata IBFF w Kulturystyce i Fitness 2020. Już 19 września wystartuje na Słowenii.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

 

» Wasze komentarze

Kib @ 10:01, 06.06.2020r. IP: *

Żeby nie potrafić poprawnie złożyć wniosku. Masakra. Kto kieruje tymi klubami.

Bartek @ 11:52, 06.06.2020r. IP: *.*.214.195

ORZ Goworowo także z dofinansowaniem

DD @ 19:51, 08.06.2020r. IP: *.*.153.130

UKS TROPS również dostał dofinansowanie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo