« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.


- Mamy bardzo dobre informacje dla kibiców. Cztery mecze towarzyskie, które chcemy rozegrać pod koniec lipca, zostały uzgodnione już z trenerem i zawodnikami. Robimy to dla naszych kibiców, ale też sponsorów. Nie chcemy w tym okresie całkowicie zapomnieć o siatkówce na żywo - podkreślił Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk w wywiadzie dla Polskiej Siatkówki. Reklama - Na razie nie wiadomo, czy kibice będą mogli wejść na trybuny. - Bezpieczeństwo kadrowiczów jest najważniejsze i jeśli będzie jakiekolwiek zagrożenie, mecze odbędą się bez udziału publiczności. Mogę zapewnić, że będą transmitowane - zaznaczył.

Biało-czerwoni mieliby rozegrać cztery mecze towarzyskie pod koniec lipca, po dwóch zgrupowania w Spale. Pierwsze zostało zaplanowane w dniach 1-13 czerwca, a drugie 29 czerwca - 11 lipca.

W planach jest rozegranie mini-turnieju towarzyskie z udziałem Estonii i Finlandii, ale nie zapadła jeszcze decyzja o lokalicaji. Biało-czerwoni mieliby zmierzyć się także z Rosją i Serbią. Chęć rywalizacji z Polską zgłosili również nasi południowi sąsiedzi - Czesi.Z pewnością szczegółowe informacje zostaną zaprezentowane jeszcze w trakcie drugiego zgrupowania biało-czerwonych. Obecnie na zgrupowaniu w Spale przebywa ostrołęczanin Grzegorz Łomacz, który jest od lat czołowym rozgrywającym reprezentacji Polski.

Odsłon: 10389
Komentarzy: 0
07:50, 08.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Magister Grzegorz Łomacz

Magister Grzegorz Łomacz

Rozgrywający reprezentacji Polski oraz Skry Bełchatów może pochwalić się ukończeniem studiów. Wychowanek Olimpu Ostrołęka wraz z kolegami z kadry zakończyli pewien etap w życiu. 33-latek zyskał tytuł magistra.

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Pięć drużyn walczyło w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn w piłce siatkowej. Rywalizację zorganizował Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Triumfowali przedstawiciele Wąsów Dandiego, którzy wygrali wszystkie spotkania.

Zagraj w piłkę siatkową

Zagraj w piłkę siatkową

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również piłka siatkowa. Już jutro odbędzie się pierwszy turniej dzikich drużyn. Warto się wybrać do hali im. A. Gołasia i powalczyć o cenne nagrody.

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

24-letnia wychowanka Nike Ostrołęka Paulina Bałdyga po raz kolejny zmieni barwy klubowe. Po zakończonym sezonie rozgrywająca mająca za sobą powołania do reprezentacji Polski opuszcza Grot Budowlani Łódź. Gdzie zagra w kolejnym sezonie?

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo