« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatnie szlify Łasiewickiego (zdjęcia, wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Karol Łasiewicki już w sobotni wieczór, 13 czerwca zadebiutuje w gali HFO. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka może liczyć na duże zainteresowanie walką, która będzie transmitowana przez TVP Sport.


Rywalem Karola Łasiewickiego będzie reprezentant Polski w muay thai zawodnik warszawskiego Aligatores Fight Club Rafał Korczak. To zawodnik dobrze znany kibicom również z walk w organizacji FEN oraz Grandzie Pro. Doświadczenie może być po stronie rywala, ale zawodnik Fight Academy ciężko pracuje i przygotowuje się do walki. Reklama

- Nie mamy dużo czasu i tak naprawdę to już ostatnie szlify przed walką - mówi prezes, a zarazem szkoleniowcem Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Przez ponad dwa miesiące Karol nie mógł normalnie trenować, dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować się do tego pojedynku.

Dla Karola Łasiewickiego to już trzecie podejście do tak prestiżowej walki. Wcześniej zawodnik Fight Academy miał możliwość rywalizacji u największych promotorów kickboxingu. Wcześniej otrzymał propozycję walki podczas gali FEN w Ostródzie oraz gali HFO w Kielcach. W pierwszym przypadku walka została odwołana, bo kontuzji doznał rywal. W drugim przypadku gala została odwołana przez pandemię COVID-19.

- Mam nadzieję, że teraz już bez przeszkód przystąpimy do rywalizacji i Karol będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności - mówi trener Arkadiusz Ludwiczak. - Cieszę się także z faktu, iż wspiera nas w przygotowaniach coraz więcej osób, które trzymają kciuki za mojego podopiecznego.Transmisja gali HFO w TVP Sport w sobotę, 13 czerwca od godz. 19.55.

Rozpiska gali HFO - Aim High
-70 kg: Michał Gęsiarz (Golden Glory Berlin) vs Patryk Radoń (ŁKS Łódź)
-61 kg: Marta Waliczek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Dominika Filec (Absortio Gym)
-85 kg: Bartłomiej Domalik (Jarosz Fight Club) vs Tomasz Konieczny (CAF Rzeszów)
-93 kg: Rafał Korczak (Aligatores Warszawa) vs Karol Łasiewicki (Ostrołęka Fight Academy)

Odsłon: 3133
Komentarzy: 1
07:55, 10.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

Uznanie dla Piotra Golona

Uznanie dla Piotra Golona

Gratulacje na gruncie osiągnięć sportowych złożył Piotrowi Golonowi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka jest zawodnikiem walczącym w formule MMA w kategorii półśredniej. W tym roku udało mu się wkroczyć na poziom zawodowy, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas prestiżowej sierpniowej gali FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda.

 

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

W ostatnich dniach sierpnia w miejscowości Jantar odbyła się Letnia Szkoła Karate, w której udział wzięło ponad 50-ciu karateków. Podopieczni Wiesława i Artura Orzołów doskonalili karate kyokushin pod kątem: kihon, kata, kumite w różnych formach i elementy samoobrony.

 

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Za "Ostrołęckim Taranem" czternasty pojedynek w zawodowym ringu. Przemysław Zyśk walczył podczas Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. 28-latek miał bardzo trudnego rywala - Tomiego Silvennoinena. Walka trwała osiem rund. Według sędziów jeden z zawodników wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

29 sierpnia do ringu wejdzie "Ostrołęcki Taran". 28-latek zaprezentuje się podczas Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się w Suwałkach. Przemysław Zyśk zawalczy po raz czternasty. Do tej pory wygrał wszystkie pojedynki. Jakim wynikiem zakończy się walka z Tomim Silvennoinem?

 

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 16:12, 10.06.2020r. IP: *

Powodzenia.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo