« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarski turniej w Myszyńcu już po raz piąty

To będzie prawdziwe święto piłki nożnej na stadionie w Myszyńcu. W niedzielę, 21 czerwca w zawodach o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego zmierzy się szesnaście zespołów w kategorii open. Jak się zgłosić zespół do turnieju, ile osób może zagrać?


Do turnieju zgłaszać można drużyny maksymalnie dziesięcioosobowe, a rywalizacja przebiegnie w formacie bramkarz + sześciu zawodników w polu. Drużyny zostaną rozlosowane do czterech grup, w których rywalizacja przebiegać będzie systemem "każdy z każdym". W fazie grupowej spotkania trwać będą po 10 minut, a w pucharowej - w ćwierćfinałach, półfinałach, meczu o trzecie miejsce i finale - po 14 minut.

Organizator zapewnia dwójkę sędziów, opiekę medyczną oraz wodę dla zawodników i poczęstunek w postaci owoców. Dla zespołów, które zajmą miejsca na podium, czekają puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizatorzy przewidzieli również wyróżnienia indywidualne - dla najlepszego piłkarza, bramkarza i króla strzelców. Wpisowe wynosi 150 zł od drużyny.

Turniej zostanie zorganizowany z zastosowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa oraz zgodnie z wytycznymi wynikającymi z rozporządzenia rady ministrów. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 19 czerwca pod nr tel.: 510 700 130 lub do zapełnienia listy chętnych.

W ostatnich latach turnieje w Myszyńcu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Więcej informacji z poprzednich edycji można znaleźć w serwisie sportowym w dziale Piłka nożna.

Odsłon: 13613
Komentarzy: 2
07:45, 12.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rehabilitacja Narwi i KS CK Troszyn?

Rehabilitacja Narwi i KS CK Troszyn?

Przed nami sobotnie i niedzielne emocje zespołów z Ostrołęki i powiatu. Czwartoligowiec z Troszyna zagra u siebie z Żyrardowianką Żyrardów, zaś Narew Ostrołęka po porażce w lidze i pucharze będzie chciała zrehabilitować się z Wkrą Bieżuń. Rzekunianka i Kurpik wystąpią przed własną publicznością, a Bartnik w Karniewie. W Klasie B czekają nas derby: GLKS Lelis - Orz.

Eliminacje Orlika przy 'Szóstce'

Eliminacje Orlika przy "Szóstce"

26 i 27 września zostaną rozegrane eliminacje do turnieju Orlik Cup 2020. Na obiekcie przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce zmierzą się początkujący piłkarze. W ciągu dwóch dni wystąpi 11 ekip, które będą rywalizować w nietypowej formule. Turnieje przeznaczone są dla dzieci urodzonych w 2010 roku i młodszych.

 

Wiemy z kim zagra KS CK Troszyn

Wiemy z kim zagra KS CK Troszyn

Znamy cztery najlepsze drużyny Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Jedynym przedstawicielem z powiatu ostrołęckiego będzie KS CK Troszyn. Beniaminek IV ligi w półfinale zagra z rywalem z tej samej klasy rozgrywkowej. Spotkanie jest planowane na 14 października na godz. 15:30.

 

Z nieba do piekła Jantarek. Puchar później

Z nieba do piekła Jantarek. Puchar później

Piłkarki Jantaru mają za sobą kolejny mecz ligowy. Podopieczne Rafała Koska podzieliły się punktami z FUKS Brix Pułtusk w meczu wyjazdowym. Emocji w samym spotkaniu było bardzo dużo, a to niekoniecznie dobrze wpłynęło na grę ostrołęczanek. Fakt, iż tylko jeden sędzia prowadził mecz na pewno nie pomagał. 

Puchar nie dla nas. Narew odpadła

Puchar nie dla nas. Narew odpadła

Druga porażka z rzędu piłkarzy Andrzeja Sieradzkiego. Zespół z Ostrołęki przegrał z Płońską Akademią Futbolu w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, tracąc po jednym golu w każdej połowie. Szansa na przerwanie złej passy już w sobotę (26 września) o godz. 16:00. Wówczas nasi zmierzą się z Wkrą Bieżuń.

» Wasze komentarze

Kot @ 09:01, 12.06.2020r. IP: *.*.152.193

Nie macie już o czym pisać. 16 zespołów daję 160 osób. Limit przkroczony????

Kkk @ 13:32, 12.06.2020r. IP: *

2 grupy tylko w jednym czasie będą grać kolejne dwie w innych godzinach

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo