« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.


- W pierwszej rundzie czułem różnicę, otrzymałem trzy-cztery ciosy i trochę mnie przymroczyło - mówi Karol Łasiewicki dla portalu MMA.pl. - Później nie czułem już takiej różnicy, walczyłem do końca, tylko lewa noga była trochę obita. Reklama

Początek walki i pierwsza runda punktowo nieco lepiej wypadły na korzyść Rafała Korczaka.
- Mam taką przypadłość, że pierwszą rundę przysypiam, a potem się budzę i pokazuję co potrafię - stwierdza Karol Łasiewicki.

W drugiej i trzeciej rundzie Karol Łasiewicki przejął zdecydowanie inicjatywę i pokazał, że jest świetnie przygotowany do walki z bardziej doświadczonym i cięższym rywalem.
- Wiedziałem, że to się może szybciej skończyć i robiłem wszystko co w mojej mocy, aby skończyć walkę przed czasem - podkreślił Karol Łasiewicki.

Gala w studiu TVP Sport była nietypowa, bowiem bez udziału kibiców. Jak podkreśla zawodnik Fight Academy Ostrołęka zdecydowanie lepiej walczy się przy udziale kibiców.
- Na mniejszych imprezach kibiców nie ma zbyt wielu, ale wolę walczyć kibicami. Poza tym na moje walki lubią jeździć rzesze fanów sportów walki. To wszystko słychać i ich doping niesie.

Efektowne zwycięstwo podczas gali sprawiło, że już pojawiają się pytania o kolejne walki podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka w Halny Fight Organization.
- Jestem otwarty na propozycje do HFO, ale chciałbym walczyć w mojej kategorii wagowej - podkreśla Karol Łasiewicki. - Nie mam konkretnych rywali, z którymi chciałbym się zmierzyć, ale co zaproponują, to będziemy lecieć. Chciałbym teraz posiedzieć z rodziną chwilę i wracam do treningów.


Esprit

Wiele wskazuje na to, że już w połowie sierpnia lub we wrześniu Karola Łasiewickiego możemy oglądać podczas kolejnej odsłony gali HFO. Więcej o ostatniej walce zawodnika Fight Academy Ostrołęka w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 7582
Komentarzy: 0
07:55, 21.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Fiński wiking Tomi Silvennoinen będzie rywalem wychowanka Victorii Ostrołęka podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl. Gala odbędzie się w Arenie Suwałki już 29 sierpnia.

Zyśk powalczy w Suwałkach

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo