« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.


- W pierwszej rundzie czułem różnicę, otrzymałem trzy-cztery ciosy i trochę mnie przymroczyło - mówi Karol Łasiewicki dla portalu MMA.pl. - Później nie czułem już takiej różnicy, walczyłem do końca, tylko lewa noga była trochę obita. Reklama

Początek walki i pierwsza runda punktowo nieco lepiej wypadły na korzyść Rafała Korczaka.
- Mam taką przypadłość, że pierwszą rundę przysypiam, a potem się budzę i pokazuję co potrafię - stwierdza Karol Łasiewicki.

W drugiej i trzeciej rundzie Karol Łasiewicki przejął zdecydowanie inicjatywę i pokazał, że jest świetnie przygotowany do walki z bardziej doświadczonym i cięższym rywalem.
- Wiedziałem, że to się może szybciej skończyć i robiłem wszystko co w mojej mocy, aby skończyć walkę przed czasem - podkreślił Karol Łasiewicki.

Gala w studiu TVP Sport była nietypowa, bowiem bez udziału kibiców. Jak podkreśla zawodnik Fight Academy Ostrołęka zdecydowanie lepiej walczy się przy udziale kibiców.
- Na mniejszych imprezach kibiców nie ma zbyt wielu, ale wolę walczyć kibicami. Poza tym na moje walki lubią jeździć rzesze fanów sportów walki. To wszystko słychać i ich doping niesie.

Efektowne zwycięstwo podczas gali sprawiło, że już pojawiają się pytania o kolejne walki podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka w Halny Fight Organization.
- Jestem otwarty na propozycje do HFO, ale chciałbym walczyć w mojej kategorii wagowej - podkreśla Karol Łasiewicki. - Nie mam konkretnych rywali, z którymi chciałbym się zmierzyć, ale co zaproponują, to będziemy lecieć. Chciałbym teraz posiedzieć z rodziną chwilę i wracam do treningów.Wiele wskazuje na to, że już w połowie sierpnia lub we wrześniu Karola Łasiewickiego możemy oglądać podczas kolejnej odsłony gali HFO. Więcej o ostatniej walce zawodnika Fight Academy Ostrołęka w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 8919
Komentarzy: 0
07:55, 21.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

Uznanie dla Piotra Golona

Uznanie dla Piotra Golona

Gratulacje na gruncie osiągnięć sportowych złożył Piotrowi Golonowi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka jest zawodnikiem walczącym w formule MMA w kategorii półśredniej. W tym roku udało mu się wkroczyć na poziom zawodowy, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas prestiżowej sierpniowej gali FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda.

 

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

W ostatnich dniach sierpnia w miejscowości Jantar odbyła się Letnia Szkoła Karate, w której udział wzięło ponad 50-ciu karateków. Podopieczni Wiesława i Artura Orzołów doskonalili karate kyokushin pod kątem: kihon, kata, kumite w różnych formach i elementy samoobrony.

 

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Za "Ostrołęckim Taranem" czternasty pojedynek w zawodowym ringu. Przemysław Zyśk walczył podczas Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. 28-latek miał bardzo trudnego rywala - Tomiego Silvennoinena. Walka trwała osiem rund. Według sędziów jeden z zawodników wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo