« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.


Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii "pomarańczowej" oraz turniej dziecięcy w kategorii "czerwonej", w których łącznie wzięło udział 26 zawodników i zawodniczek z całego regionu. Reklama

W turnieju młodzieżowym nie miał sobie równych ostrołęczanin Kuba Bieżuński, który pokonał wszystkich swoich rywali tracąc w całym turnieju zaledwie tylko jednego gema, drugie miejsce zajął Cyprian Łukaszewski z Kadzidła, a trzecie miejsce biorący udział w dwóch kategoriach wiekowych Borys Michalik z Ostrołęki.

W turnieju dla nieco młodszych tenisistów w kategorii "pomarańczowej" bez porażki zwyciężył wcześniej już wspomniany Borys Michalik, drugie miejsce zajęła ostrołęczanka Paulina Bieżuńska, a trzecie miejsce również biorący udział w dwóch kategoriach wiekowych Julian Żerański z Ostrołęki.


Lubudu

W turnieju dla najmłodszych w kategorii "czerwonej" zwyciężył wcześniej już wspomniany Julian Żerański, który nie doznał porażki i pokonał w finale Oliwiera Iglika, a trzecie miejsce zajął Marcel Mynyk pokonując Antoniego Zduniaka. Turniej przy wsparciu Miasta Ostrołęka zorganizowało Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży

Więcej zdjęć: Turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży

Odsłon: 4879
Komentarzy: 0
07:45, 24.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo