« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.


Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii "pomarańczowej" oraz turniej dziecięcy w kategorii "czerwonej", w których łącznie wzięło udział 26 zawodników i zawodniczek z całego regionu. Reklama

W turnieju młodzieżowym nie miał sobie równych ostrołęczanin Kuba Bieżuński, który pokonał wszystkich swoich rywali tracąc w całym turnieju zaledwie tylko jednego gema, drugie miejsce zajął Cyprian Łukaszewski z Kadzidła, a trzecie miejsce biorący udział w dwóch kategoriach wiekowych Borys Michalik z Ostrołęki.

W turnieju dla nieco młodszych tenisistów w kategorii "pomarańczowej" bez porażki zwyciężył wcześniej już wspomniany Borys Michalik, drugie miejsce zajęła ostrołęczanka Paulina Bieżuńska, a trzecie miejsce również biorący udział w dwóch kategoriach wiekowych Julian Żerański z Ostrołęki.W turnieju dla najmłodszych w kategorii "czerwonej" zwyciężył wcześniej już wspomniany Julian Żerański, który nie doznał porażki i pokonał w finale Oliwiera Iglika, a trzecie miejsce zajął Marcel Mynyk pokonując Antoniego Zduniaka. Turniej przy wsparciu Miasta Ostrołęka zorganizowało Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży

Więcej zdjęć: Turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży

Odsłon: 3252
Komentarzy: 0
07:45, 24.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo