« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 15 kwietnia 2021 r., imieniny Anastazji, Wacława, Leonida

Moja Ostrołęka

Aktualności

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.


Tuż za podium plasuje się obecnie Filip Terlik - 1408 pkt. W czołowej dziesiątce są także Adam Bałon, Daniel Dyl, Kamil Balcerzak, Przemysław Chojnicki, Paweł Wiśniewski i Piotr Łada. Walka o podium z pewnością nabierze rumieńców w dwóch ostatnich odsłonach, jednak odrobienie straty do najlepszych zawodników nie będzie prostym zadaniem. Reklama

Najlepsze wyniki indywidualnie podczas trzeciej odsłony spotkań zanotowali Karol Kupis - 203 pkt i Łukasz Połatyński - 200.

W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu Hydral Bowling Team z dorobkiem 5665 pkt, przed Liderem - 5193 pkt i Na Luzie Bowling Team - 5173 pkt. Poza podium FunZone Paintball Team, KRM, I-Care i I Cyk Awizo.

Kolejna już czwarta odsłona spotkań została zaplanowana w najbliższy poniedziałek, 29 czerwca o godz. 19.00.Zobacz zdjęcia:
Trzecia kolejka Wiosennej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Trzecia kolejka Wiosennej Ligi Bowlingowej

Odsłon: 5605
Komentarzy: 3
07:55, 28.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Połatyński w ścisłym finale

Połatyński w ścisłym finale

11 dni trwały V Międzynarodowe Mistrzostwa Zielonej Góry ZG OPEN 2021 w bowlingu. Niemal sześćset kilometrów na zmagania pokonała czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W gronie 123 zawodników pojawili się: Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński, Filip Trelik i Nina Świderska.

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

27 zawodników walczyło w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Przez cztery dni gracze walczyli o tytuł najlepszego. Było wiele zwrotów akcji, zaskakujących wyników, a w rywalizacji wzięli chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z Warszawy, Suwałk czy Siedlec.

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Organizatorzy zapraszają do udziału w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego 2020. Zmagania odbędą się od 17 do 20 grudnia w kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje prezydent miasta Łukasz Kulik. Właśnie ruszyły zapisy.

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

W piątkowy wieczór odbył się finał ligi TOP-8 Masters Ostrołęckiego Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Do rywalizacji stanęło ośmiu najlepszych zawodników, którzy przez sześć kolejek zgromadzili punkty. Triumfował Łukasz Połatyński, który w rundzie zasadniczej był trzeci. W najważniejszej rozgrywce okazał się zdecydowanie najlepszy.

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Do małych zmian doszło w klasyfikacji drużynowej rozgrywek, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej w zmaganiach indywidualnych mamy niezwykle ciekawą rywalizację. Tak naprawdę może dojść do przetasowań już w najbliższej kolejce. 

 

» Wasze komentarze

Bowling @ 15:58, 28.06.2020r. IP: *.*.184.154

FAJNIE TYLKO CZEMU ZDJECIA SA Z 2 KOLEJKI :)

igor @ 18:53, 28.06.2020r. IP: *.*.184.238

MO dlaczego są zdjęcia z kolejki nr 2 czekamy na wyjaśnienia

Luk @ 23:46, 28.06.2020r. IP: *.*.251.177

Lekkie opóźnienie..
Jutro kolejna kolejka, a dopiero artykuł z 3ciej.
No i zdjęcia w artykule z 2giej :/

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo