« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowe wakacje w mieście. Czas na piłkę nożną

To będzie prawdziwe święto futbolu w Wojciechowicach, gdzie na otwarcie sportowych wakacji zostaną przeprowadzone turnieje piłki nożnej dzikich drużyn. Do rywalizacji przystąpią zespoły z roczników 2013 i młodsi, 2012, 2011 i 2010. Jak zgłosić zespół?


Rozgrywki dla wszystkich roczników zostaną przeprowadzone na głównej płycie stadionu przy ul. Partyzantów 3. Reklama

W turnieju mogą uczestniczyć dzieci z danego rocznika lub maksymalnie 2 lata młodsi, dziewczynki w każdej kategorii mogą grać w wieku maksymalnie o 1 rok starsze. Mecze rozgrywane systemem każdy z każdym.

Organizator umożliwia uczestnictwo w zawodach jednak opiekę nad zawodnikami podczas turnieju sprawują opiekunowie drużyn wpisani w karcie zgłoszeniowej (karta dostępna u organizatora w wersji papierowej w dniu turnieju).

Opiekunowie wypełniają kartę zgłoszeniową drużyny i przynoszą do organizatora najpóźniej w dniu turnieju do godziny 9.30. Pierwszy mecz każdego dnia o godzinie 10.00. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwać będą Piotr Karczewski i Mariusz Marczak.Organizator zapewnia opiekę medyczną na czas trwania zawodów, sędziów, wodę dla uczestników oraz medale dla najlepszych drużyn. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 514 129 847.

Plan turniejów na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach:
• 30 czerwca (wtorek) - rocznik 2013 i młodsi
• 1 lipca (środa) - rocznik 2012
• 2 lipca (czwartek) - rocznik 2011
• 3 lipca (piątek) - rocznik 2010

Odsłon: 2895
Komentarzy: 0
10:54, 29.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Orz przegrał w końcówce

Orz przegrał w końcówce

Gracze z Goworowa przegrali 2:4 z Orłem Sypniewo. Piłkarze Waldemara Marczaka długo prowadzili 1:0, a później 2:1, jednak końcówka należała do miejscowych. Bramki dla ekipy z naszego powiatu zdobyli: Jakub Grabowski oraz Dominik Sujkowski.

Bartnik na 'stole' w Pieckach

Bartnik na "stole" w Pieckach

Dzisiaj o godz. 18 ekipa z Myszyńca zagra trzeci mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Radosława Rogowskiego będzie zespół KS-u Żagiel Piecki, który występuje w Klasie Okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej.

Orz jedzie do Sypniewa

Orz jedzie do Sypniewa

Przed podopiecznymi Waldemara Marczaka czwarta gra kontrolna. Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się w Sypniewie z przedstawicielem Klasy A - Orłem. Szkoleniowiec będzie dysponował szeroką kadrą.

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Odbyły się dwa kolejne spotkania w ramach Wakacyjnej Ligi Oldbojów. W dwóch spotkaniach padły aż 24 gole. Zespołom nie straszna była ulewa. Zwyciężyła radość z możliwości gry w piłkę, mając kilka wiosen więcej na karku.

110 minut i porażka Kurpika

110 minut i porażka Kurpika

Podopieczni Łukasza Pokory rozegrali czwarty mecz kontrolny. W Szczytnie przegrali z przedstawicielem Klasy A warmińsko-mazurskiej. Co ciekawe, oba zespoły dogadały się na 110 minut grania. Po regulaminowym czasie doszło do 20-minutowej dogrywki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo