« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowe wakacje w mieście. Czas na piłkę nożną

To będzie prawdziwe święto futbolu w Wojciechowicach, gdzie na otwarcie sportowych wakacji zostaną przeprowadzone turnieje piłki nożnej dzikich drużyn. Do rywalizacji przystąpią zespoły z roczników 2013 i młodsi, 2012, 2011 i 2010. Jak zgłosić zespół?


Rozgrywki dla wszystkich roczników zostaną przeprowadzone na głównej płycie stadionu przy ul. Partyzantów 3. Reklama

W turnieju mogą uczestniczyć dzieci z danego rocznika lub maksymalnie 2 lata młodsi, dziewczynki w każdej kategorii mogą grać w wieku maksymalnie o 1 rok starsze. Mecze rozgrywane systemem każdy z każdym.

Organizator umożliwia uczestnictwo w zawodach jednak opiekę nad zawodnikami podczas turnieju sprawują opiekunowie drużyn wpisani w karcie zgłoszeniowej (karta dostępna u organizatora w wersji papierowej w dniu turnieju).

Opiekunowie wypełniają kartę zgłoszeniową drużyny i przynoszą do organizatora najpóźniej w dniu turnieju do godziny 9.30. Pierwszy mecz każdego dnia o godzinie 10.00. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwać będą Piotr Karczewski i Mariusz Marczak.


Lubudu

Organizator zapewnia opiekę medyczną na czas trwania zawodów, sędziów, wodę dla uczestników oraz medale dla najlepszych drużyn. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 514 129 847.

Plan turniejów na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach:
• 30 czerwca (wtorek) - rocznik 2013 i młodsi
• 1 lipca (środa) - rocznik 2012
• 2 lipca (czwartek) - rocznik 2011
• 3 lipca (piątek) - rocznik 2010

Odsłon: 4790
Komentarzy: 0
10:54, 29.06.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Miłosz Skowronek w reprezentacji!

Miłosz Skowronek w reprezentacji!

Świetne informacje dla naszego ziomka. Miłosz Skowronek został powołany na konsultację reprezentacji Polski do lat 16. Wychowanek Kurpika Kadzidło oraz były gracz APN Ostrołęka został ponownie nagrodzony przez selekcjonera Marcina Dornę. Miłosz pojawi się na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim, które odbędzie się od 5 do 13 października.

 

Rehabilitacja Narwi i KS CK Troszyn?

Rehabilitacja Narwi i KS CK Troszyn?

Przed nami sobotnie i niedzielne emocje zespołów z Ostrołęki i powiatu. Czwartoligowiec z Troszyna zagra u siebie z Żyrardowianką Żyrardów, zaś Narew Ostrołęka po porażce w lidze i pucharze będzie chciała zrehabilitować się z Wkrą Bieżuń. Rzekunianka i Kurpik wystąpią przed własną publicznością, a Bartnik w Karniewie. W Klasie B czekają nas derby: GLKS Lelis - Orz.

Eliminacje Orlika przy 'Szóstce'

Eliminacje Orlika przy "Szóstce"

26 i 27 września zostaną rozegrane eliminacje do turnieju Orlik Cup 2020. Na obiekcie przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce zmierzą się początkujący piłkarze. W ciągu dwóch dni wystąpi 11 ekip, które będą rywalizować w nietypowej formule. Turnieje przeznaczone są dla dzieci urodzonych w 2010 roku i młodszych.

 

Wiemy z kim zagra KS CK Troszyn

Wiemy z kim zagra KS CK Troszyn

Znamy cztery najlepsze drużyny Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Jedynym przedstawicielem z powiatu ostrołęckiego będzie KS CK Troszyn. Beniaminek IV ligi w półfinale zagra z rywalem z tej samej klasy rozgrywkowej. Spotkanie jest planowane na 14 października na godz. 15:30.

 

Z nieba do piekła Jantarek. Puchar później

Z nieba do piekła Jantarek. Puchar później

Piłkarki Jantaru mają za sobą kolejny mecz ligowy. Podopieczne Rafała Koska podzieliły się punktami z FUKS Brix Pułtusk w meczu wyjazdowym. Emocji w samym spotkaniu było bardzo dużo, a to niekoniecznie dobrze wpłynęło na grę ostrołęczanek. Fakt, iż tylko jeden sędzia prowadził mecz na pewno nie pomagał. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo