« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.


Akcji przewodniczył dyrektor Jarosław Napiórkowski, który wraz z kadrą MZOSTiIT wzięli udział w pomocy dla Dominika Woźniaka. Mężczyźni wykonali 10 pompek, zaś panie robiły przysiady. Według zasad akcji została wpłacona kwota na pomoc dla potrzebującego chłopca (siepomaga.pl/Dominik-Wozniak). Reklama

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce otrzymał nominację od Biegam Bo Lubię Ostrołęka, a sam nominował: OTBS w Ostrołęce, OPK w Ostrołęce oraz MOPR w Ostrołęce.Pompowali i robili przysiady: Marzena, Olga, Jolanta, Edyta, Benedykta, Tomasz, Michał, Krzysztof, Jarosław, Marek, Andrzej, Ryszard, Jarosław, Krzysztof, Michał, Zenon, Mariusz, Przemysław, Jacek, Wojciech. Sekundantką była Zofia.

Zobacz zdjęcia:
Pompowali dla Dominika

Więcej zdjęć: Pompowali dla Dominika

Odsłon: 5597
Komentarzy: 0
11:30, 02.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Potrenujesz teqball z mistrzami?

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

Kulesza z rekordami życiowym

Kulesza z rekordami życiowym

Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka wystartował w 26. Międzynarodowym Turnieju im. Eugeniusza Bryzka do lat 18 w podnoszeniu ciężarów. Podopieczny Władysława Niedźwieckiego spisał się bardzo dobrze, ustanawiając swoje rekordy życiowe.

A może zumba pod chmurką?

A może zumba pod chmurką?

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Kto wyciśnie najwięcej kilogramów?

Przed nami Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc. Organizatorzy: UKS Atleta Ostrołęka oraz Miasto Ostrołęka zapraszają młodzież, mężczyzn oraz kobiety do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapowiadają się duże emocje.

Szansa dla miłośników króla i królowej

Szansa dla miłośników króla i królowej

W ostatni dzień lipca odbędzie się Wakacyjny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo