« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ola Dobkowska ze sponsorem

Ola Dobkowska ze sponsorem
Ola Dobkowska ze sponsorem

Firma EKO Energetyka i Ciepłownictwo - Fotowoltaika postawiła na ostrołęcki talent. Aleksandra Dobkowska może w spokoju rozwijać się w swojej pasji. Skoczkini wzwyż Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma wsparcie.


- Będą to środki głównie przeznaczone na fizjoterapeutę oraz na wyjazdy na treningi. Niestety, ale nie mamy gdzie skakać. Chciałbym podziękować prezesowi firmy - Bartoszowi Siurnickiemu. Jego EKO Energetyka i Ciepłownictwo sprzyja rozwijaniu pasji młodych sportowców. Bardzo przychylnie przyjęła naszą ofertę współpracy i miejmy nadzieję, że będzie to z pożytkiem dla dwóch stron - mówi Bartosz Witkowski. Reklama

Aleksandra Dobkowska początkowo uczestniczyła na zajęcia "Lekkoatletyka dla każdego" do trenerki Katarzyny Szuter, jak również na zajęcia siatkówki do Akademii Siatkówki do hali im. Arkadiusza Gołasia. - Wszystko zmieniło się w piątej klasie szkoły podstawowej. Zaczęliśmy współpracować na zajęciach SKS-u. Uczyłem wówczas w ostrołęckiej "Jedynce", do której uczęszczała Ola - dodaje.

Jak przyznaje szkoleniowiec, skok wzwyż wyszedł dość przypadkowo. - Pisałem wówczas listę uczestników LDK na zawody i Ola zapytała mnie, gdzie brakuje zawodniczek. Powiedziałem, że właśnie do skoku. Powiedziała, że może wystartować. Zdobyła brązowy medal ogólnopolskich zawodów LDK z wynikiem 125 cm - opowiada Witkowski.


Esprit

Dobkowska ma 14 lat i obecny jej rekord w zmaganiach halowych i na stadionie wynosi 155 centymetrów. - Na treningu skoczyła już o 5 centymetrów więcej. Spokojnie, rozwija się jak należy i w przyszłości możemy spodziewać się dużo lepszych wyników, a Ostrołęka będzie miała wielką pociechę - kończy.

Odsłon: 3311
Komentarzy: 2
16:05, 06.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dominik i Ola z życiówkami

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w 42. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Spisali się znakomicie. Aleksandra Dobkowska, Kornelia Szymczyk i Dominik Kowalczyk odnotowali nowe "życiówki". Dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazała się Ewa Bartosik.

Lekkoatleci w Olecku

Lekkoatleci w Olecku

43-osobowa grupa zawodników prowadzonych przez Katarzynę i Konrada Szusterów przebywają na obozie sportowym w Olecku. Wszyscy szlifują formę przed nadchodzącym sezonem. Ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wraca do domów już w najbliższy czwartek.

Szlifują formę w Olecku

Szlifują formę w Olecku

Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki od 15 do 25 lipca będą przebywać na obozie w Olecku. Pięcioro wielbicieli "królowej sportu" szlifują formę przed nadchodzącymi startami.

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Już 23 sierpnia zapowiada się święto wszystkich wielbicieli przemierzania kilometrów. Właśnie w niedzielę odbędzie się I Kurpiowski Bieg ku pamięci Powstańców Warszawskich. Organizatorzy zapraszają na wielkie wydarzenie. Już dzisiaj zgłoszonych jest niemal 100 osób.

» Wasze komentarze

Maria @ 23:11, 07.07.2020r. IP: *.*.184.163

Brawo Olu powodzenia

Hanna @ 13:26, 08.07.2020r. IP: *

Gratuluję Olu. Życzę samych sukcesów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo