« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ola Dobkowska ze sponsorem

Ola Dobkowska ze sponsorem
Ola Dobkowska ze sponsorem

Firma EKO Energetyka i Ciepłownictwo - Fotowoltaika postawiła na ostrołęcki talent. Aleksandra Dobkowska może w spokoju rozwijać się w swojej pasji. Skoczkini wzwyż Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma wsparcie.


- Będą to środki głównie przeznaczone na fizjoterapeutę oraz na wyjazdy na treningi. Niestety, ale nie mamy gdzie skakać. Chciałbym podziękować prezesowi firmy - Bartoszowi Siurnickiemu. Jego EKO Energetyka i Ciepłownictwo sprzyja rozwijaniu pasji młodych sportowców. Bardzo przychylnie przyjęła naszą ofertę współpracy i miejmy nadzieję, że będzie to z pożytkiem dla dwóch stron - mówi Bartosz Witkowski. Reklama

Aleksandra Dobkowska początkowo uczestniczyła na zajęcia "Lekkoatletyka dla każdego" do trenerki Katarzyny Szuter, jak również na zajęcia siatkówki do Akademii Siatkówki do hali im. Arkadiusza Gołasia. - Wszystko zmieniło się w piątej klasie szkoły podstawowej. Zaczęliśmy współpracować na zajęciach SKS-u. Uczyłem wówczas w ostrołęckiej "Jedynce", do której uczęszczała Ola - dodaje.

Jak przyznaje szkoleniowiec, skok wzwyż wyszedł dość przypadkowo. - Pisałem wówczas listę uczestników LDK na zawody i Ola zapytała mnie, gdzie brakuje zawodniczek. Powiedziałem, że właśnie do skoku. Powiedziała, że może wystartować. Zdobyła brązowy medal ogólnopolskich zawodów LDK z wynikiem 125 cm - opowiada Witkowski.Dobkowska ma 14 lat i obecny jej rekord w zmaganiach halowych i na stadionie wynosi 155 centymetrów. - Na treningu skoczyła już o 5 centymetrów więcej. Spokojnie, rozwija się jak należy i w przyszłości możemy spodziewać się dużo lepszych wyników, a Ostrołęka będzie miała wielką pociechę - kończy.

Odsłon: 4370
Komentarzy: 2
16:05, 06.07.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przemysław Dąbrowski z rekordem i podwójną wygraną. Świerdzewski drugi

Przemysław Dąbrowski z rekordem i podwójną wygraną. Świerdzewski drugi

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń pojawił się na starcie 9. Rodzinnego Pikniku Biegowego Biała Biega organizowanego przez Klub Biegacza Biała Biega. 31-latek udał się do Białej Podlaskiej, gdzie studiował na uczelni sportowej. Sentymentalna podróż zakończyła się podwójnym zwycięstwem i rekordem trasy. W zmaganiach wziął udział również Damian Świerdzewski.

 

Podium Dziadak i Pyskło

Podium Dziadak i Pyskło

W Warszawie na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego odbył się kolejny mityng lekkoatletyczny. Spośród pięciu zawodniczek UKS Siódemka Ostrołęka najlepiej wypadły: Nikolina Dziadak i Wiktoria Pyskło. Podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego stanęły na najniższym stopniu podium.

Z Łodzi wrócili z rekordami życiowymi

Z Łodzi wrócili z rekordami życiowymi

W stolicy województwa łódzkiego odbył się Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Przepustkę do występów wywalczyła 15-osobowa reprezentacja najmłodszych adeptów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która walczyła o jak najlepsze rezultaty z rywalami z całej Polski. Jak wypadli podopieczni: Katarzyny Szuster, Iwony Rogowskiej, Andrzeja Danelskiego, Michała Zawojka oraz Bartosza Witkowskiego?

 

Złoto Oli, srebro Alicji, brąz sztafety

Złoto Oli, srebro Alicji, brąz sztafety

Trzy medale przywieźli przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z Międzywojewódzkich Mistrzostw do lat 16. W Ciechanowie zaprezentowali się podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów. Na najwyższym stopniu podium stanęła Aleksandra Dobkowska.

 

Wierzbowska prawie na podium i z awansem na mistrzostwa

Wierzbowska prawie na podium i z awansem na mistrzostwa

W Ciechanowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce z udziałem klubów z województw: warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Spośród trzyosobowej reprezentacji UKS Siódemka Ostrołęka najlepiej wypadła Małgorzata Wierzbowska.

 

» Wasze komentarze

Maria @ 23:11, 07.07.2020r. IP: *.*.184.163

Brawo Olu powodzenia

Hanna @ 13:26, 08.07.2020r. IP: *

Gratuluję Olu. Życzę samych sukcesów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo