Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Od prowadzenia do przegranej. Wyjazdowa porażka KS CK Troszyn

Piąty mecz kontrolny zespołu Marcina Truszkowskiego i druga przegrana. KS CK Troszyn wyruszył nad ranem do Warszawy, by zmierzyć się z tamtejszym Okęciem. Po pierwszej części spotkania bracia Świderscy i spółka prowadzili różnicą dwóch goli, jednak w końcowym rozrachunku musieli pogodzić się z porażką.

W pierwszych 45 minutach zespół z Troszyna dwukrotnie świętował zdobycie bramek. Wynik otworzył Łukasz Świderski, który uderzył w długi róg. W 37 minucie podwyższył Kamil Majkowski. Zawodnik pozyskany z Makowianki Maków Mazowiecki wykorzystał sytuację sam na sam.

Tuż po przerwie miejscowi zdobyli bramkę kontaktową za sprawą Mieszka Chrzanowskiego. Po kwadransie drugiej części na tablicy wyników pojawił się remis. Naszego bramkarza i defensywę zaskoczył Piotr Łuczyk, zaś w 82 minucie Kamil Słowik zapewnił triumf Okęciu, trafiając z rzutu karnego.

Przed drużyną jeszcze dwa mecze kontrolne. 25 lipca mają zagrać u siebie z MKS-em Przasnysz oraz 29 lipca z Warmią Grajewo.

Okęcie Warszawa - KS CK Troszyn 3:2 (0:2)
Bramki: Chrzanowski 47', Łuczyk 60', Słowik 82' (k) - Ł. Świderski 25', Majkowski 37'.