Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Szansa dla miłośników króla i królowej

W ostatni dzień lipca odbędzie się Wakacyjny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem tel. 579 638 258.

Turniej odbędzie się 31 lipca, zaś początek został zaplanowany na godz. 12:00. Areną zmagań będzie sala konferencyjna Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce.

JBB

Odsłon: 1925
14:20, 29.07.2020r.

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

Gosia Laska w złocie i srebrze

Znakomity występ Małgorzaty Laski podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. Przedstawicielka Ostrołęki wróciła ze stolicy z trzema medalami.

Aneta Bagińska-Gąska o fitness, początkach, najbliższych

Reprezentantka powiatu ostrołęckiego wzięła udział w zawodach IBFF/WPF. W Siedlcach Aneta Bagińska-Gąska zwyciężyła w rywalizacji w kategorii figure fitness soft. 33-latka dostąpiła wielkiego zaszczytu, gdyż uzyskała powołania do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata IBFF w Kulturystyce i Fitness 2020. Na Słowenię nie pojechała. Jakie były powody?