« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.


Krystian mierzył się w MMA, a w swojej kategorii miał aż 12 przeciwników. Stoczył cztery walki i wywalczył drugie miejsce w bardzo mocno obsadzonych zawodach. W dwóch pierwszych starciach wygrał na punkty, zaś w trzeciej przeciwnik musiał się poddać ze względu na duszenie trójkątne.

Reklama

W najważniejszym boju dnia przegrał po dogrywce z przeciwnikiem reprezentującym Rio Grappling Wrocław. Był to udany powrót Gnatkowskiego do startów w MMA.
- To był jego bardzo dobry występ. Mierzył się w MMA. Ostatnie ponad dwa lata startował grapplingu i ju jitsu. Zdecydował się na powrót i wyszło super. W finale potrzebna była dogrywka, by rywal mógł cieszyć się ze złota, a trzeba pamiętać, że to zawodnik, który niemal zawsze zwycięża w tej dyscyplinie - mówi Arkadiusz Ludwiczak.

Trener UKS Fight Academy Ostrołęka przyznaje, że Krystian zadeklarował się, iż będzie przygotowywał się do kolejnych startów w MMA. Przed nim bardzo ważna impreza. Jest już na liście zawodników, którzy 19 września powalczą w Sochaczewie podczas Mistrzostw Polski MMA.- Krystian aktualnie trenuje w Anglii, ale startuje w naszych barwach. Wygrywa dużo zawodów, ma sukcesy. Przed nim nowe wyzwania. Trzymajcie kciuki - dodaje Ludwiczak.

 

 

 

Odsłon: 9551
Komentarzy: 5
20:28, 03.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nagroda dla shihana Wiesława Orzoła

Nagroda dla shihana Wiesława Orzoła

Prezydent Łukasz Kulik przyznał Wiesławowi Orzołowi nagrodę dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Miasta Ostrołęki. Prezes Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, a jednocześnie legitymujący się stopniem mistrzowskim V Dan trener, miał okazję świętować z okazji wielu sukcesów ćwiczących pod jego okiem młodych adeptów wytworzonej na japońskiej Okinawie sztuki walki.

Uznanie i nagroda dla Pawła Żarnocha

Uznanie i nagroda dla Pawła Żarnocha

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik złożył gratulacje Pawłowi Żarnochowi z okazji jego niedawnych osiągnięć sportowych. Podczas wrześniowej gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie ostrołęczanin odniósł zdecydowane zwycięstwo na punkty w swej pierwszej zawodowej walce, gdzie wyraźnie górował nad przeciwnikiem podczas wszystkich czterech rund.

Mamy pięć medali! Bieniek ze złotem

Mamy pięć medali! Bieniek ze złotem

Ostatnie zawody mają za sobą przedstawiciele Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate. Podopieczni Artura Prusińskiego, Kingi Przybyłek oraz Wojciecha Domańskiego walczyli podczas Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Karate Bartoszyce Cup. Były to ostatnie zmagania dla zawodników MKKK w 2020 roku.

Mateusz, Marcin ze złotem. Srebro Jakuba

Mateusz, Marcin ze złotem. Srebro Jakuba

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin z powodzeniem radziła sobie podczas Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Białołęka Cup 2020. Podopieczni Daniela Opęchowskiego i Dominiki Pyskło przywieźli do domów osiem medali: dwa złote, jeden srebrny oraz pięć brązowych. 

Peczyńska z wyróżnieniem

Peczyńska z wyróżnieniem

Prezydent Ostrołęki zauważył świetne wyniki zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Fight Academy Ostrołęka. Ewelina Peczyńska podczas trzech występów za każdym razem stawała na podium. Łukasz Kulik pogratulował 18-latce sukcesów. 

» Wasze komentarze

Xyz @ 10:12, 04.08.2020r. IP: *.*.4.245

Wielkie mi cud nie on pierwszy i nie l ostatni są o wiele lepsi

Do Xyz @ 11:19, 04.08.2020r. IP: *.*.241.94

No to powiedz kto? Z Ostrołęckich klubów to kto nie pojedzie na ALMMA to tylko wpier.ol przywozi haha na galach wielkie gwiazdy a jak jadą rywalizować z zawodnikami z całej Polski to pierwsza walka i do domu.

Zyx @ 15:33, 04.08.2020r. IP: *.*.4.245

Ło laboga toć to cud

@ @ 07:44, 05.08.2020r. IP: *.*.157.199

Gratulacje.Ciężka praca popłaca w każdej dziedzinie. Brawo

Loqi @ 16:03, 05.08.2020r. IP: *.*.228.114

Do Xyz.zamkij mo-dę wieśniaku! Przedstaw się kim jesteś i co osiągnąłeś w swoim parszywie żałosnym życiu? No to czekamy? Ludzie twojego pokroju potrafią tylko krytykować bo sami nic nie osiągnęli i nie osiągną, żałosny śmie-ć..

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo