« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekordy życiowe Zielińskiej, Prachniak, Prusińskiego i Markowskiego

Dwa Wakacyjne Mitingi Lekkoatletyczne mają za sobą przedstawiciele UKS Clan. Ekipa z Ostrołęki startowała w Białymstoku, notując dobre wyniki. Trójka podopiecznych Haliny Pierzchały poprawiła własne rekordy życiowe.


Miłosz Markowski startujący na 200 m ustanowił "życiówkę" z wynikiem 26,41 s. Taki czas dał mu dziewiątą pozycję. O jedną gorszą zajął na dystansie o połowę krótszym - 12,54 s. W drugim mitingu Markowski wystartował w biegu na 400 m przez płotki i w kategorii do lat 18 zajął trzecie miejsce z czasem 73,47 s.

Reklama


Natalia Zielińska w debiutanckim biegu na 1500 m z przeszkodami uzyskała wynik 6:51,23 s i zajęła trzecie miejsce. Wynikiem tym ustanowiła rekord szkoły i rekord klubu.

Patryk Prusiński na dystansie 200 m wynikiem 25,20 s wyrównał rekord klubu i zajął ósmą lokatę w swojej kategorii wiekowej oraz na 100 m uzyskał wynik 12,20 s., co dało mu siódme miejsce. W kolejnym mityngu na dystansie 100 m Patryk uzyskał wynik 12,22 s i zajął czwartą pozycję w swojej kategorii wiekowej.
Oliwia Prachniak w biegu na dystansie 800 m uzyskała czas 2:49,69 s i zajęła czwarte miejsce, zaś w kolejnym mityngu poprawiła swój rekord życiowy prawie o 7 sekund i z wynikiem 2:42,74 s uplasowała się na szóstej pozycji w swojej kategorii wiekowej U-18.

Odsłon: 5064
Komentarzy: 0
10:12, 13.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzecia lokata Pajewskiej, Budziłek i Gruz

Trzecia lokata Pajewskiej, Budziłek i Gruz

Pięć zawodniczek z UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w kolejnym mitingu lekkoatlatycznym w Warszawie. Podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego zanotowały pozytywne występy, trzykrotnie zajmując miejsce w ścisłej czołówce. Do tego jedna z reprezentantek poprawiła rekord życiowy.

 

Poprawione wyniki Izy i Nikoliny

Poprawione wyniki Izy i Nikoliny

Dwie podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego z UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w mistrzostwach Polski juniorek młodszych U-18 w lekkiej atletyce. W Radomiu Nikolina Dziadak i Izabela Marcińczyk zaprezentowały się z pozytywnej strony i odnotowały wartościowe rezultaty.

 

Alicja Prusik w złocie

Alicja Prusik w złocie

Cztery zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięły udział w mistrzostwach Mazowsza w lekkiej atletyce U-16. Podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów stanęła na najwyższym stopniu podium. Pozostałe dziewczęta pobiły rekordy życiowe.

 

Gosia ze złotem, Iza z dwoma brązami

Gosia ze złotem, Iza z dwoma brązami

Trzy medale wywalczyły podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego podczas mistrzostw województwa młodzików i młodziczek (U-16) w Ciechanowie. Zawodniczki UKS Siódemki Ostrołęka trzykrotnie wchodziły na podium.

 

Moszczyński wicemistrzem kraju!

Moszczyński wicemistrzem kraju!

Pięcioro podopiecznych Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Mistrzostwach Polski do lat 18 w lekkiej atletyce. W Radomiu zaprezentowali się: Sebastian Moszczyński, Karolina Grzeszczyk, Patrycja Przybysz, Dominik Kowalczyk oraz Kornelia Szymczyk. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo