« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekordy życiowe Zielińskiej, Prachniak, Prusińskiego i Markowskiego

Dwa Wakacyjne Mitingi Lekkoatletyczne mają za sobą przedstawiciele UKS Clan. Ekipa z Ostrołęki startowała w Białymstoku, notując dobre wyniki. Trójka podopiecznych Haliny Pierzchały poprawiła własne rekordy życiowe.


Miłosz Markowski startujący na 200 m ustanowił "życiówkę" z wynikiem 26,41 s. Taki czas dał mu dziewiątą pozycję. O jedną gorszą zajął na dystansie o połowę krótszym - 12,54 s. W drugim mitingu Markowski wystartował w biegu na 400 m przez płotki i w kategorii do lat 18 zajął trzecie miejsce z czasem 73,47 s.

Reklama


Natalia Zielińska w debiutanckim biegu na 1500 m z przeszkodami uzyskała wynik 6:51,23 s i zajęła trzecie miejsce. Wynikiem tym ustanowiła rekord szkoły i rekord klubu.

Patryk Prusiński na dystansie 200 m wynikiem 25,20 s wyrównał rekord klubu i zajął ósmą lokatę w swojej kategorii wiekowej oraz na 100 m uzyskał wynik 12,20 s., co dało mu siódme miejsce. W kolejnym mityngu na dystansie 100 m Patryk uzyskał wynik 12,22 s i zajął czwartą pozycję w swojej kategorii wiekowej.
Oliwia Prachniak w biegu na dystansie 800 m uzyskała czas 2:49,69 s i zajęła czwarte miejsce, zaś w kolejnym mityngu poprawiła swój rekord życiowy prawie o 7 sekund i z wynikiem 2:42,74 s uplasowała się na szóstej pozycji w swojej kategorii wiekowej U-18.

Odsłon: 6523
Komentarzy: 0
10:12, 13.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia i Maja z rekordami

Kornelia i Maja z rekordami

W Toruniu wystartowały dwie zawodniczki Siódemki Ostrołęka podczas mitingu lekkoatletycznego. Na starcie w różnych konkurencjach stanęło ponad pół tysiąca przedstawicieli "królowej" sportu. Wśród nich były: Kornelia Rusiłowicz i Maja Wołosz.

Iza najlepsza w Łodzi

Iza najlepsza w Łodzi

W sobotnie popołudnie w Łodzi w hali Rudzkiego Klubu Sportowego odbył się miting lekkoatletyczny, w którym wystartowało ponad pół tysiąca zawodników i zawodniczek. W stawce znalazły się cztery przedstawicielki ostrołęckiego Siódemki prowadzonych przez Marka Mierzejewskiego.

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Miniony weekend to czas halowych mitingów lekkoatletycznych. Największy miał miejsce w Hali Arena w Toruniu. Wśród ponad 800 startujacych znalazła się dwóch podopiecznych Dariusza Dąbrowskiego z ostrołęckiej Siódemki.

Ola z prezentem dla trenera

Ola z prezentem dla trenera

Aleksandra Dobkowska w sobotę brała udział w zmaganiach halowych w Białymstoku. Dzień później pojawiła się wśród startujących podczas Halowego Konkursu Skoku Wzwyż w Milanówku organizowanym przez klub UKS MTE Milanówek. Podopieczna Bartosza Witkowskiego wygrała, a przy okazji sprawiła szkoleniowcowi przedwczesny prezent urodzinowy, który 25 stycznia będzie obchodził 36. urodziny.

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Bardzo dobre wyniki zanotowali podopieczni Bartosza Witkowskiego podczas halowego mitingu w Białymstoku. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyli dużo rekordów życiowych. To znakomity prognostyk przed zbliżającym się sezonem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo