« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Roicka dwa razy na podium. Gruz z brązem

Podopieczne Marka Mierzejewskiego mają za sobą start w Otwartych Mistrzostwach Aleksandrowa Łódzkiego Młodzików w Lekkiej Atletyce. Dziewczęta z UKS Siódemka Ostrołęka wystąpiły w trzyosobowym składzie i wywalczyły trzy medale.

 


Dwukrotnie na podium wchodziła Izabela Roicka. W wieloskoku zdobyła drugą lokatę, uzyskując w najlepszym starcie 9,71 m, zaś w skoku w dal zaliczyła 4,75 m. Iza w obu startach poprawiła własne rekordy życiowe.

Reklama

"Życiówkę" i najniższe miejsce na podium to efekt starty Małgorzaty Gruz, która w wieloskoku osiągnęła 9,55 m. Tuż za "pudłem" uplasowała się Aleksandra Wilczewska w wieloskoku uzyskała 8,91 m. Ponadto w Aleksandrowie Łódzkim wystartowała na 100 m. Dystans przebiegła w czasie 14,60 s.

Reklama

Odsłon: 4318
Komentarzy: 0
19:23, 25.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia i Maja z rekordami

Kornelia i Maja z rekordami

W Toruniu wystartowały dwie zawodniczki Siódemki Ostrołęka podczas mitingu lekkoatletycznego. Na starcie w różnych konkurencjach stanęło ponad pół tysiąca przedstawicieli "królowej" sportu. Wśród nich były: Kornelia Rusiłowicz i Maja Wołosz.

Iza najlepsza w Łodzi

Iza najlepsza w Łodzi

W sobotnie popołudnie w Łodzi w hali Rudzkiego Klubu Sportowego odbył się miting lekkoatletyczny, w którym wystartowało ponad pół tysiąca zawodników i zawodniczek. W stawce znalazły się cztery przedstawicielki ostrołęckiego Siódemki prowadzonych przez Marka Mierzejewskiego.

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Miniony weekend to czas halowych mitingów lekkoatletycznych. Największy miał miejsce w Hali Arena w Toruniu. Wśród ponad 800 startujacych znalazła się dwóch podopiecznych Dariusza Dąbrowskiego z ostrołęckiej Siódemki.

Ola z prezentem dla trenera

Ola z prezentem dla trenera

Aleksandra Dobkowska w sobotę brała udział w zmaganiach halowych w Białymstoku. Dzień później pojawiła się wśród startujących podczas Halowego Konkursu Skoku Wzwyż w Milanówku organizowanym przez klub UKS MTE Milanówek. Podopieczna Bartosza Witkowskiego wygrała, a przy okazji sprawiła szkoleniowcowi przedwczesny prezent urodzinowy, który 25 stycznia będzie obchodził 36. urodziny.

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Bardzo dobre wyniki zanotowali podopieczni Bartosza Witkowskiego podczas halowego mitingu w Białymstoku. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyli dużo rekordów życiowych. To znakomity prognostyk przed zbliżającym się sezonem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo