« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

W sobotę i niedzielę będzie się działo. Pokonasz mistrza?

Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo. W ciągu dwóch dni odbędą się sportowe wydarzenia: turniej piłkarski "Kurpie Summer Cup" oraz impreza sportowa "Pokonaj Mistrza". W niedzielę każdy z mieszkańców Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i nie tylko będzie mógł zmierzyć się w piłkarskich konkurencjach.


- Nasza sierpniowa impreza jest połączeniem dwóch wydarzeń. W ten sposób chcemy wypełnić dzień atrakcjami nie tylko dla zawodników zrzeszonych w klubach piłkarskich występujących w turnieju, ale również dajemy rozgrywkę wszystkim chętnym, od dzieci po osoby starsze - mówi Rafał Załęski z Future Is Now.

Reklama

Jak przyznaje, tegoroczna impreza liczebnością miała przebić event z poprzedniego roku. Organizatorzy nastawiali się na udział 60 drużyn oraz liczbę uczestników przekraczającą 3000 osób.

- Przed rokiem mieliśmy właśnie tyle chętnych. Teraz plany pokrzyżowała epidemia, która znacznie zrewidowała nasze plany. W tym roku event podzielony będzie na trzy dni. W sobotę rozegramy dwa turnieje, zaś w niedzielę zapraszamy wszystkich do udziału w "Pokonaj Mistrza". W pierwszą niedzielę września powtórzymy wydarzenie w Łomży. W sobotę impreza jest zamknięta, tzn. wystąpią tylko uczestnicy turniejów, zaś dzień później uczestniczyć mogą wszyscy, jednak wpuścimy zaledwie 250 osób. Na więcej nie pozwalają przepisy - dodaje Załęski.

Niedzielne wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00, zaś zakończenie zaplanowane jest na godz. 15:00. Areną zmagań będzie stadion miejski w Ostrołęce (ul. Witosa 1). 
- Przygotowaliśmy osiem wyzwań. W każdym z nich będziemy znali najlepszego, który zostanie mistrzem i w nagrodę otrzyma statuetkę, piłkę oraz nagrodę rzeczową. Każdy uczestnik będzie się prześcigał, żeby być królem danej konkurencji. Osoby, które wezmą udział w konkurencji otrzymają od animatorów pieczątki. W strefie gastronomicznej będą różne smakołyki. Po zebraniu pieczątek będzie można je wymienić na jedzenie, kompletnie za darmo - mówi Załęski.

Reklama

Oprócz ośmiu wyzwań będzie osiem atrakcji. - Mam na myśli stoły do teqballa, boisko do siatkonogi, do gry 1 na 1, mega szachy, zjeżdżalnie, skakaniec. Każdy będzie mógł przyjść i korzystać z naszych stanowisko kompletnie za darmo. Zapraszamy i jeszcze raz przypominam, że w niedzielę wpuścimy zaledwie 250 osób. Każdy otrzyma opaskę, która będzie uprawniała do uczestnictwa. Gdy zapełnimy listę, będziemy musieli przeprosić i zaprosić do Łomży lub za rok. Niestety, takie mamy przepisy - twierdzi Załęski.

Reklama

W sobotę odbędą się dwa turnieje. Zmierzą się drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2010 i 2011 roku. 
Wśród starszych w grupie A zagrają: Jantar Ostrołęka, Korona Ostrołęka, Czarni Węgrów, SEMP Siedlce, AP TOP-54 Biała Podlaska, zaś w grupie B: Waleczni Olszewo-Borki, APN Ostrołęka, Pogoń Łapy, Hattrick Białystok, ŁKS Łochów.
W gronie młodszych powalczą (grupa A): Korona Ostrołęka, FDP Ostrów Mazowiecka, MŁKS Łomża, Orz Goworowo, Czarni Węgrów, (grupa B): APN Ostrtołęka, Ostrowianka Ostrów Mazowiecka, Pogoń Łapy, Hattrick Białystok, Piast Piastów.

Odsłon: 8883
Komentarzy: 0
14:55, 26.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Nie będzie turnieju ALDO Cup

Nie będzie turnieju ALDO Cup

24 stycznia miał odbyć się VIII turniej halowy ALDO Cup. Z wiadomych względów zmagania cieszące się dużą popularnością nie odbędą się.

Karwowski testowany w Wiśle

Karwowski testowany w Wiśle

Zawodnik Narwi Ostrołęka został dostrzeżony przez mocniejszych. 17-letni pomocnik wicelidera Klasy Okręgowej od poniedziałku przebywa na testach w Wiśle Płock. Czy Kevin Karwowski ma szansę na pozostanie w ekipie "Nafciarzy". Oczywiście, na początek w drugiej drużynie oraz ekipie juniorów?

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

24 zawodników pojawiło się na inauguracyjnych zajęciach wicelidera Klasy Okręgowej. Wśród nowych graczy był Damian Drężewski oraz dwóch juniorów z rocznika 2005.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo