« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łada najlepsza, Roicka na podium

Przedstawiciele Siódemki Ostrołęka wzięli udział w mitingu w Warszawie. Podopieczne Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego dwukrotnie wchodziły na podium. Pozostali uzyskali dobrze rokujące wyniki.


Marta Łada okazała się najlepsza w konkursie trójskoku. Wygrała z wynikiem 11,27 m. Z kolei Izabela Roicka była trzecia w skoku w dal młodziczek. W najlepszej próbie uzyskała 4,64 m. 

Reklama


Wiktoria Pyskło otarła się o podium. W trójskoku zajęła czwartą pozycję z wynikiem 10,19 m. Izabela Marcińczyk w biegu na 800 metrów była szósta (2:22,89 s), podobnie jak Karol Rogoziński (2:02,29 s). 
Siódmą lokatę wywalczyła w skoku w dal juniorek Angelika Murach - 4,46 m, co oznaczało jej nowy rekord życiowy. Na tym samym miejscu bieg na 400 m przez płotki zakończyła Klaudia Pażych (73,97 s). 

Reklama


Małgorzata Wierzbowska w biegu na 800 m pobiła "życiówkę", która teraz wynosi 2,31,96 s, co dało jej to ósme miejsce. Taką samą lokatę wywalczyła Oliwia Budziłek w trójskoku. W najlepszej próbie uzyskała 9,59 m. Ponadto w zmaganiach w stolicy wzięła udział Aleksandra Kuklińska, która przebiegła 800 m w czasie 2:52,34 s.

Odsłon: 4221
Komentarzy: 0
14:58, 27.08.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia i Maja z rekordami

Kornelia i Maja z rekordami

W Toruniu wystartowały dwie zawodniczki Siódemki Ostrołęka podczas mitingu lekkoatletycznego. Na starcie w różnych konkurencjach stanęło ponad pół tysiąca przedstawicieli "królowej" sportu. Wśród nich były: Kornelia Rusiłowicz i Maja Wołosz.

Iza najlepsza w Łodzi

Iza najlepsza w Łodzi

W sobotnie popołudnie w Łodzi w hali Rudzkiego Klubu Sportowego odbył się miting lekkoatletyczny, w którym wystartowało ponad pół tysiąca zawodników i zawodniczek. W stawce znalazły się cztery przedstawicielki ostrołęckiego Siódemki prowadzonych przez Marka Mierzejewskiego.

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Martyna i Karol biegali w Toruniu

Miniony weekend to czas halowych mitingów lekkoatletycznych. Największy miał miejsce w Hali Arena w Toruniu. Wśród ponad 800 startujacych znalazła się dwóch podopiecznych Dariusza Dąbrowskiego z ostrołęckiej Siódemki.

Ola z prezentem dla trenera

Ola z prezentem dla trenera

Aleksandra Dobkowska w sobotę brała udział w zmaganiach halowych w Białymstoku. Dzień później pojawiła się wśród startujących podczas Halowego Konkursu Skoku Wzwyż w Milanówku organizowanym przez klub UKS MTE Milanówek. Podopieczna Bartosza Witkowskiego wygrała, a przy okazji sprawiła szkoleniowcowi przedwczesny prezent urodzinowy, który 25 stycznia będzie obchodził 36. urodziny.

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Rekord za rekordem ekipy Witkowskiego

Bardzo dobre wyniki zanotowali podopieczni Bartosza Witkowskiego podczas halowego mitingu w Białymstoku. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyli dużo rekordów życiowych. To znakomity prognostyk przed zbliżającym się sezonem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo