Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

29 sierpnia do ringu wejdzie "Ostrołęcki Taran". 28-latek zaprezentuje się podczas Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się w Suwałkach. Przemysław Zyśk zawalczy po raz czternasty. Do tej pory wygrał wszystkie pojedynki. Jakim wynikiem zakończy się walka z Tomim Silvennoinem?

Rywal "Ostrołęckiego Tarana" to mistrz WBC Youth. Fin ma na swoim koncie dziewięć wygranych i jedną porażkę w zawodowym ringu z Pertii Keitą. Walka została zakontraktowana w wadze półśredniej. Przeciwnik Zyśka dość długo pauzował, ale w poprzednim występie nie dał szans rywalowi i znokautował Siraka Hakobyana i zdobył tytuł młodzieżowego mistrza świata. Miało to miejsce w kwietniu 2019 roku. Nasz zawodnik wyjdzie do starcia około godz. 21:35.

- Ciekawe zestawienie. Najtrudniejszy test w karierze Zyśka – bez dwóch zdań. Do Polski przyjedzie zmontowany zawodnik, który w ostatniej walce na wyjeździe we Francji zdobył młodzieżowy pasek WBC. Dobry pomysł – napisał na Twitterze Piotr Jagiełło, komentator TVP Sport.

Dla Przemka będzie to trzeci tegoroczny występ. W marcu wypunktował Wasyla Kurasowa, a pod koniec lipca Ivansa Levickisa. Transmisja gali odbędzie się 29 sierpnia od godz. 19:45 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.