« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.


Turniej Młodzieżowy do lat 16
1. Jakub Bieżuński (Ostrołęka)
2. Emilia Pecura (Ostrów Mazowiecka)
3. Borys Michalak (Ostrołęka)

Kategoria „Pomarańczowa”
1. Borys Michalik (Ostrołęka)
2. Julian Żerański (Ostrołęka)
3. Oliwier Jasionek (Łomża)

Kategoria „Czerwona”
1. Magda Biedrzycka (Łomża)
2. Julian Żeranski (Ostrołęka)
3. Marcel Mynyk (Ostrołęka)

Reklama

Był to kolejny znakomity występ naszych tenisistów. Kolejny tytuł wywalczył Kuba Bieżuński, który powoli staje się „dominatorem” turniejów młodzieżowych. Kolejne dwa puchary i kolejne zwycięstwo w kategorii „pomarańczowej” zanotował Borys Michalik. Dwa wicemistrzostwa wywalczył Julian Żerański. Puchar odebrał również Marcel Mynyk, który ciężko trenuje, by z każdym turniejem było jeszcze lepiej.

Reklama

Organizatorzy dziękują wszystkim rodzicom za poświęcony czas i dzielne wspieranie swoich małych tenisistów. Wielkie podziękowania dla trenerów Leszka Bieżuńskiego, Jakuba Noska za sprawne poprowadzenie zawodów oraz dla Krzysztofa Bułkowskiego, który z ramienia MZOS-TiIT w Ostrołęce wspomagał prowadzenie zawodów.
Podziękowania należą się również władzom Ostrołęki za ufundowanie nagród i pucharów na czele z prezydentem miasta Łukaszem Kulikiem oraz dla wiceprezydenta Macieja Kleczkowskiego, który wręczał puchary, medale oraz nagrody dla najlepszych tenisistów turnieju.

Odsłon: 923
Komentarzy: 1
11:55, 12.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

22 zawodników w stawce

22 zawodników w stawce

5 września na kortach przy ul. Hallera odbędzie się turniej tenisa ziemnego. W zmaganiach wezmą udział zawodnicy, którzy mają na karku ponad 40 wiosen. Do rywalizacji zgłosiło się 22 uczestników. Tytułu bronić będzie Paweł Murach.

 

Dzieci i młodzież zagrają na tartanie

Dzieci i młodzież zagrają na tartanie

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z Miastem Ostrołęka zapraszają dzieci i młodzież do udziału w turnieju tenisowym. Rywalizacja odbędzie się na kortach tenisowych przy ul. Hallera 10. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

 

» Wasze komentarze

Miecio @ 12:16, 12.09.2020r. IP: *.*.81.92

A gdzie odległość między uczestnikami

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo