« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.


Turniej Młodzieżowy do lat 16
1. Jakub Bieżuński (Ostrołęka)
2. Emilia Pecura (Ostrów Mazowiecka)
3. Borys Michalak (Ostrołęka)

Kategoria „Pomarańczowa”
1. Borys Michalik (Ostrołęka)
2. Julian Żerański (Ostrołęka)
3. Oliwier Jasionek (Łomża)

Kategoria „Czerwona”
1. Magda Biedrzycka (Łomża)
2. Julian Żeranski (Ostrołęka)
3. Marcel Mynyk (Ostrołęka)

Reklama

Był to kolejny znakomity występ naszych tenisistów. Kolejny tytuł wywalczył Kuba Bieżuński, który powoli staje się „dominatorem” turniejów młodzieżowych. Kolejne dwa puchary i kolejne zwycięstwo w kategorii „pomarańczowej” zanotował Borys Michalik. Dwa wicemistrzostwa wywalczył Julian Żerański. Puchar odebrał również Marcel Mynyk, który ciężko trenuje, by z każdym turniejem było jeszcze lepiej.

Reklama

Organizatorzy dziękują wszystkim rodzicom za poświęcony czas i dzielne wspieranie swoich małych tenisistów. Wielkie podziękowania dla trenerów Leszka Bieżuńskiego, Jakuba Noska za sprawne poprowadzenie zawodów oraz dla Krzysztofa Bułkowskiego, który z ramienia MZOS-TiIT w Ostrołęce wspomagał prowadzenie zawodów.
Podziękowania należą się również władzom Ostrołęki za ufundowanie nagród i pucharów na czele z prezydentem miasta Łukaszem Kulikiem oraz dla wiceprezydenta Macieja Kleczkowskiego, który wręczał puchary, medale oraz nagrody dla najlepszych tenisistów turnieju.

Odsłon: 4100
Komentarzy: 1
11:55, 12.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu. Weronika Falkowska uczestniczyła w turnieju ITF World Tennis Tour. Niespełna 21-letnia tenisistka zakończyła udział w zmaganiach w Portugalii.

Dobre otwarcie Falkowskiej

Dobre otwarcie Falkowskiej

Niespełna 21-letnia tenisistka, której rodzice i dziadkowie pochodzą z Ostrołęki i okolic ma za sobą pierwszym meczu w turnieju ITF World Tennis Tour. W Portugalii rozprawiła się z wyżej notowaną zawodniczką z Korei. Weronika Falkowska wygrała w dwóch setach. 

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Niespełna 21-letnia Weronika Falkowska w najbliższych dniach wystartuje w turnieju tenisa w Portugalii. Pula nagród to 25 000 dolarów. Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu.

Siódma wygrana UKS Mag

Siódma wygrana UKS Mag

Tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka występujący w V lidze - gr. B wrócili do gry. Jan Klemendorf i spółka wybrali się do Nasielska na starcie z miejscową Spartą. Przed pierwszą grą było wiadomo, że walka będzie się toczyć o drugie miejsce w tabeli. Nasi gracze bez większych problemów poradzili sobie z miejscowymi i plasują się tuż za liderem - Spartą Szczytno.

Dobry sezon 2020 w wykonaniu Bartosza Muracha

Dobry sezon 2020 w wykonaniu Bartosza Muracha

To był kolejny bardzo dobry sezon na kortach ziemnych w wykonaniu Bartosza Muracha. Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego z powodzeniem walczył w turniejach i mistrzowskich zawodach, zwyciężając w łącznej punktacji w rankingu open.

» Wasze komentarze

Miecio @ 12:16, 12.09.2020r. IP: *.*.81.92

A gdzie odległość między uczestnikami

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo