« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.


Turniej Młodzieżowy do lat 16
1. Jakub Bieżuński (Ostrołęka)
2. Emilia Pecura (Ostrów Mazowiecka)
3. Borys Michalak (Ostrołęka)

Kategoria „Pomarańczowa”
1. Borys Michalik (Ostrołęka)
2. Julian Żerański (Ostrołęka)
3. Oliwier Jasionek (Łomża)

Kategoria „Czerwona”
1. Magda Biedrzycka (Łomża)
2. Julian Żeranski (Ostrołęka)
3. Marcel Mynyk (Ostrołęka)

Reklama

Był to kolejny znakomity występ naszych tenisistów. Kolejny tytuł wywalczył Kuba Bieżuński, który powoli staje się „dominatorem” turniejów młodzieżowych. Kolejne dwa puchary i kolejne zwycięstwo w kategorii „pomarańczowej” zanotował Borys Michalik. Dwa wicemistrzostwa wywalczył Julian Żerański. Puchar odebrał również Marcel Mynyk, który ciężko trenuje, by z każdym turniejem było jeszcze lepiej.

Reklama

Organizatorzy dziękują wszystkim rodzicom za poświęcony czas i dzielne wspieranie swoich małych tenisistów. Wielkie podziękowania dla trenerów Leszka Bieżuńskiego, Jakuba Noska za sprawne poprowadzenie zawodów oraz dla Krzysztofa Bułkowskiego, który z ramienia MZOS-TiIT w Ostrołęce wspomagał prowadzenie zawodów.
Podziękowania należą się również władzom Ostrołęki za ufundowanie nagród i pucharów na czele z prezydentem miasta Łukaszem Kulikiem oraz dla wiceprezydenta Macieja Kleczkowskiego, który wręczał puchary, medale oraz nagrody dla najlepszych tenisistów turnieju.

Odsłon: 2805
Komentarzy: 1
11:55, 12.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

» Wasze komentarze

Miecio @ 12:16, 12.09.2020r. IP: *.*.81.92

A gdzie odległość między uczestnikami

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo