« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 30 października 2020 r., imieniny Zenobii, Przemysława, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.


Turniej Młodzieżowy do lat 16
1. Jakub Bieżuński (Ostrołęka)
2. Emilia Pecura (Ostrów Mazowiecka)
3. Borys Michalak (Ostrołęka)

Kategoria „Pomarańczowa”
1. Borys Michalik (Ostrołęka)
2. Julian Żerański (Ostrołęka)
3. Oliwier Jasionek (Łomża)

Kategoria „Czerwona”
1. Magda Biedrzycka (Łomża)
2. Julian Żeranski (Ostrołęka)
3. Marcel Mynyk (Ostrołęka)

Reklama

Był to kolejny znakomity występ naszych tenisistów. Kolejny tytuł wywalczył Kuba Bieżuński, który powoli staje się „dominatorem” turniejów młodzieżowych. Kolejne dwa puchary i kolejne zwycięstwo w kategorii „pomarańczowej” zanotował Borys Michalik. Dwa wicemistrzostwa wywalczył Julian Żerański. Puchar odebrał również Marcel Mynyk, który ciężko trenuje, by z każdym turniejem było jeszcze lepiej.

Reklama

Organizatorzy dziękują wszystkim rodzicom za poświęcony czas i dzielne wspieranie swoich małych tenisistów. Wielkie podziękowania dla trenerów Leszka Bieżuńskiego, Jakuba Noska za sprawne poprowadzenie zawodów oraz dla Krzysztofa Bułkowskiego, który z ramienia MZOS-TiIT w Ostrołęce wspomagał prowadzenie zawodów.
Podziękowania należą się również władzom Ostrołęki za ufundowanie nagród i pucharów na czele z prezydentem miasta Łukaszem Kulikiem oraz dla wiceprezydenta Macieja Kleczkowskiego, który wręczał puchary, medale oraz nagrody dla najlepszych tenisistów turnieju.

Odsłon: 2937
Komentarzy: 1
11:55, 12.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

W sobotnie popołudnie tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka mieli walczyć o punkty w meczu na szczycie ze Spartą Szczytno. Obie drużyny w dwóch kolejkach wywalczyły komplet punktów. Starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie, jednak nie doszło do spotkania ligowego.

UKS Mag z kompletem punktów

UKS Mag z kompletem punktów

Tenisiści z Ostrołęki mają za sobą dwa mecze. Oba wygrali i wraz z dwoma innymi zespołami mogą pochwalić się kompletem punktów. Podopieczni grającego trenera Jana Klemendorfa - legendy tenisa stołowego nie mieli problemów, by pokonać Macovię II Maków Mazowiecki oraz TS Ciechanów. W weekend nasi zagrają mecz na szczycie ze Spartą Szczytno.

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

» Wasze komentarze

Miecio @ 12:16, 12.09.2020r. IP: *.*.81.92

A gdzie odległość między uczestnikami

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo