Czwartek, 21 października 2021 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Maciej Szymański w ostatnich chwili dał "oczko"

Po wygranej w derbach z Rzekunianką Rzekuń zespół Radosława Rogowskiego wywalczył punkt w Karolinowie. Korona dwukrotnie prowadziła, jednak skończyło się remisem Bartnika Myszyniec. Na listę strzelców wpisał się Kacper Jaksina oraz Maciej Szymański.

Gospodarze w końcówce pierwszej połowy wyszli na prowadzenie. Piotr Szymański musiał wyciągać piłkę z siatki. Po nieco ponad godzinie gry wyrównał Kacper Jaksina, który otrzymał podanie za plecy obrońców od Krzysztofa Szymańskiego i podciął futbolówkę nad bramkarzem. Kwadrans przed końcem Korona ponownie miała lepszy wynik. Ambitnie grający zawodnicy z Myszyńca gonili wynik i to się udało. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Maciej Szymański został sfaulowany przez bramkarza miejscowych i sam wymierzył sprawiedliwość. 24-latek uderzył z 11 metrów w lewy róg bramki, kompletnie myląc golkipera z Karolinowa.

- To był mecz walki i niewykorzystanych sytuacji z obu stron. Można było zauważyć dużo niedokładności, mocnego pressingu z obu stron, sporej ilości fauli, ale skończyło się wynikiem sprawiedliwym - mówi Radosław Rogowski, opiekun Bartnika.

20 września o godz. 13:00 Bartnik zagra przed własną publicznością. Rywalem naszych przedstawicieli będzie Mazowsze Jednorożec.

Korona Karolinowo - Bartnik Myszyniec 2:2 (1:0)
Bramki: 40', 75' - Jaksina 61', M. Szymański 90' (k).
Bartnik: P. Szymański - Zyśk, R. Domian, Bałdyga, D. Kulas (55' Patra), Rudziński, Jaksina, K. Szymański, Sz. Kulas, Kamiński (90' Sz. Domian), M. Szymański.