« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 31 października 2020 r., imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.


W stolicy województwa małopolskiego reprezentacja Polski U-15 zajęła drugie miejsce. Wygrała Resovia Rzeszów, zaś trzecie miejsce zajęło Metro Warszawa.
13-latek rozpoczął swoją przygodę z siatkówką pięć lat temu, uczęszczając na zajęcia Akademii Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia prowadzoną przez UKS Olimp Ostrołęka. Później został graczem tego klubu. Igor Rostkowski był wielokrotnie powoływany na konsultacje kadry Mazowsza, campy, zaś w sierpniu tego roku dostąpił zaszczytu i pojechał na obóz reprezentacji Polski do lat 15, który odbył się w Kielnarowej pod Rzeszowem.

Reklama

- To bardzo dobrze zapowiadający się chłopiec, który gra na pozycji przyjmującego, chociaż na ostatnim turnieju wystąpił jako rozgrywający. Pokazuje to, że jest bardzo wszechstronny. Igor to bardzo zdeterminowany i ambitny młody człowiek. Jak na swój wiek jest bardzo świadomy swojego rozwoju. Od szóstej klasy jest uczniem "sportówki" o profilu piłki siatkowej w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce - mówi Edyta Zyśk, trener UKS Olimp Ostrołęka.

Reklama

- Igor jest zgłoszony do zespołu młodzika na ten sezon za który odpowiadam i z którym prowadzę zajęcia popołudniami. Ze względu na jego wysoki poziom sportowy, również będzie wspierał zespół kadeta, z którym ćwiczy popołudniami pod okiem Renisława Dmochowskiego - dodaje.

Odsłon: 4538
Komentarzy: 1
17:37, 15.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Renisław Dmochowski z odznaką

Renisław Dmochowski z odznaką

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma Renisław Dmochowski. To 64-latek, który jest pierwszym szkoleniowcem śp. Arkadiusza Gołasia, a obecnie jest nauczycielem wychowania fizycznego i wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Projekt złożył radny Mariusz Łuba.

Lucjan Łomacz z wyróżnieniem. 'Kocham sport, ale jestem już na 'baterie'

Lucjan Łomacz z wyróżnieniem. "Kocham sport, ale jestem już na "baterie"

Sesja rady miasta Ostrołęki po części była poświęcona sportowi. Radni podjęli decyzję o odznaczeniu Lucjana Łomacza. Były siatkarz i trener, a zarazem ojciec mistrza świata z 2018 roku - Grzegorza otrzyma tytuł "Za zasługi dla miasta Ostrołęki". Rajcy naszego miasta byli jednogłośni. Nikt nie wstrzymał się ani nie sprzeciwił w sprawie wyróżnienia. Projekt złożył radny Mariusz Łuba.

 

Świetny start SPS

Świetny start SPS

Siatkarze z Ostrołęki rozpoczęli rozgrywki od wygranej. Podopieczni Arkadiusza Piasty w trzech setach ograli MUKS Tie-Break Piastów. W najbliższy weekend nasi gracze mają wolne ze względu na święto. Inauguracyjne starcie u siebie rozegrają 8 listopada. O godz. 16:00 podejmą KS Siatkarz Ząbki.

Siatkarze SPS Volley zaczynają sezon

Siatkarze SPS Volley zaczynają sezon

Już dzisiaj podopieczni Arkadiusza Piasty rozpoczną walkę o ligowe punkty w IV lidze mazowieckiego. SPS Volley Ostrołęka zmierzy się na wyjeździe z MUKS Tie-Break Piastków. Bój rozpocznie się o godz. 20:00. Do jakich zmian kadrowych zaszło w ekipie w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami?

Kadetki Nike z premierową wygraną

Kadetki Nike z premierową wygraną

Podopieczne Dariusza Werpachowskiego wreszcie miały powody do zadowolenia. Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka wygrały w trzech setach ze Spartą Warszawa w starciu wyjazdowym. Dla naszych to premierowy triumf w I lidze. Wcześniej przegrały 0:3 z: Ateną Warszawa, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki oraz Legionovią I Legionowo.

» Wasze komentarze

Krzysztof @ 08:55, 16.09.2020r. IP: *

Powodzenia

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo