« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.


W stolicy województwa małopolskiego reprezentacja Polski U-15 zajęła drugie miejsce. Wygrała Resovia Rzeszów, zaś trzecie miejsce zajęło Metro Warszawa.
13-latek rozpoczął swoją przygodę z siatkówką pięć lat temu, uczęszczając na zajęcia Akademii Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia prowadzoną przez UKS Olimp Ostrołęka. Później został graczem tego klubu. Igor Rostkowski był wielokrotnie powoływany na konsultacje kadry Mazowsza, campy, zaś w sierpniu tego roku dostąpił zaszczytu i pojechał na obóz reprezentacji Polski do lat 15, który odbył się w Kielnarowej pod Rzeszowem.

Reklama

- To bardzo dobrze zapowiadający się chłopiec, który gra na pozycji przyjmującego, chociaż na ostatnim turnieju wystąpił jako rozgrywający. Pokazuje to, że jest bardzo wszechstronny. Igor to bardzo zdeterminowany i ambitny młody człowiek. Jak na swój wiek jest bardzo świadomy swojego rozwoju. Od szóstej klasy jest uczniem "sportówki" o profilu piłki siatkowej w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce - mówi Edyta Zyśk, trener UKS Olimp Ostrołęka.

Reklama

- Igor jest zgłoszony do zespołu młodzika na ten sezon za który odpowiadam i z którym prowadzę zajęcia popołudniami. Ze względu na jego wysoki poziom sportowy, również będzie wspierał zespół kadeta, z którym ćwiczy popołudniami pod okiem Renisława Dmochowskiego - dodaje.

Odsłon: 2249
Komentarzy: 1
17:37, 15.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

Wicemistrzynie - Nike Ostrołęka (zdjęcia)

Wicemistrzynie - Nike Ostrołęka (zdjęcia)

Cztery zwycięstwa i porażkę zanotowały podopieczne Dariusza Werpachowskiego podczas Ogólnopolskiego Turnieju Kadetek w siatkówce. Zawodniczki Nike Ostrołęka w Warszawie wywalczyły drugie miejsce, ustępując jedynie ŁKS Łódź.

 

» Wasze komentarze

Krzysztof @ 08:55, 16.09.2020r. IP: *

Powodzenia

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo