« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.


W stolicy województwa małopolskiego reprezentacja Polski U-15 zajęła drugie miejsce. Wygrała Resovia Rzeszów, zaś trzecie miejsce zajęło Metro Warszawa.
13-latek rozpoczął swoją przygodę z siatkówką pięć lat temu, uczęszczając na zajęcia Akademii Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia prowadzoną przez UKS Olimp Ostrołęka. Później został graczem tego klubu. Igor Rostkowski był wielokrotnie powoływany na konsultacje kadry Mazowsza, campy, zaś w sierpniu tego roku dostąpił zaszczytu i pojechał na obóz reprezentacji Polski do lat 15, który odbył się w Kielnarowej pod Rzeszowem.

Reklama

- To bardzo dobrze zapowiadający się chłopiec, który gra na pozycji przyjmującego, chociaż na ostatnim turnieju wystąpił jako rozgrywający. Pokazuje to, że jest bardzo wszechstronny. Igor to bardzo zdeterminowany i ambitny młody człowiek. Jak na swój wiek jest bardzo świadomy swojego rozwoju. Od szóstej klasy jest uczniem "sportówki" o profilu piłki siatkowej w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce - mówi Edyta Zyśk, trener UKS Olimp Ostrołęka.

Reklama

- Igor jest zgłoszony do zespołu młodzika na ten sezon za który odpowiadam i z którym prowadzę zajęcia popołudniami. Ze względu na jego wysoki poziom sportowy, również będzie wspierał zespół kadeta, z którym ćwiczy popołudniami pod okiem Renisława Dmochowskiego - dodaje.

Odsłon: 4271
Komentarzy: 1
17:37, 15.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Igor Rostkowski został doceniony

Igor Rostkowski został doceniony

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik złożył gratulacje Igorowi Rostkowskiemu na gruncie osiągniętych w ostatnim czasie wyników sportowych.

 

SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

W sobotni wieczór siatkarze SPS Volley Ostrołęka mieli rozpocząć rozgrywki IV ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty szykowali się do inauguracji w Piastowie, gdzie mieli zagrać z miejscowym MUKS Tie-Break. Z planów nic nie wyszło. Przed zespołem dłuższy okres przygotowawczy.

Doświadczenia Nike

Doświadczenia Nike

W miniony weekend swój debiut zaliczył zespół młodszej młodziczki OTPS Nike II Ostrołęka. W drużynie grają dziewczęta z rocznika 2008, które dopiero zaczynają swoją przygodę w grze szóstkami. Na turnieju rozstawieniowym w Kobyłce nasze zawodniczki zagrały dwa spotkania: z gospodyniami i Polonezem Wyszków.

Młodziczki Nike w I lidze!

Młodziczki Nike w I lidze!

Znakomity występ siatkarek OTPS Nike Ostrołęka podczas turnieju rozstawieniowego młodziczek. Podopieczne Dariusza Piersy walczyły we własnej hali i okazały się najlepsze. Alicja Walc i spółka zanotowały komplet zwycięstw i zameldowały się w I lidze mazowieckiej.

 

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Dobry początek ekipy Edyty Zyśk w turnieju rozstawieniowym do Mazowieckiej Ligi Młodzika. Zespół Olimpu Ostrołęka był gospodarzem turnieju. Ostrołęczanie wygrali dwa spotkania, a w jednym musieli uznać wyższość rywali ze stolicy. Przed drużyną walka w II lidze. 

 

» Wasze komentarze

Krzysztof @ 08:55, 16.09.2020r. IP: *

Powodzenia

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo