« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Moja Ostrołęka

Aktualności

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.


- Tworząc Kurpiowską Akademię Sportową chcieliśmy stworzyć bardzo ciekawą ofertę dla wszystkich osób, w każdym wieku. Dotychczas mieliśmy u siebie treningi MMA, piłki nożnej, tenisa ziemnego, fitnessu, treningi Zdrowy Kręgosłup. Chcielibyśmy bardzo podziękować wielu osobom za pomoc, szczególnie jednak rodzicom za tak wysoką frekwencję na poszczególnych sekcjach - mówi Emil Łukaszewski. 

Reklama

Członek zarządu Kurpiowskiej Akademii Sportowej zauważą, że od pewnego momentu zauważył, iż w ofercie zabrakło ciekawe propozycji dla dziewczynek. - Stwierdziliśmy to po niezbyt wysokiej frekwencji na treningach wśród dziewcząt. Postanowiliśmy to zmienić. Do naszej oferty wprowadziliśmy zajęcia zumby. Zatrudniliśmy świetną, eneregiczną trenerkę Elę Greloch-Sęk. Mamy nadzieję, że treningi przypadną do gustu, a w Kurpiowskiej Akademii Sportowej pojawi się bardzo dużo młodych pasjonatek zumby kids - dodaje.

Reklama

W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się z trenerką pod nr tel. 600 013 746.

Odsłon: 1422
Komentarzy: 0
22:03, 21.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez zmian w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej (zdjęcia)

Bez zmian w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej (zdjęcia)

Za nami przedostatnia kolejka w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej. Do końca rozgrywek pozostała jedna seria gier, a także turniej masters. Na szczycie klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej nie doszło do roszad. Wciąż prowadzą Na Luzie Bowling Team oraz Kamil Sienkiewicz.

 

Furia Training Box z sukcesami

Furia Training Box z sukcesami

Kolejna ekipa z naszego terenu wystartowała w Runmageddon 2020. W Warszawie oprócz CrossBox na starcie i mecie pojawili się przedstawiciele Furia Training Box.

Garbulewski najlepszy w łowieniu ryb

Garbulewski najlepszy w łowieniu ryb

21 zawodników wzięło udział w zawodach spinningowych "Z Łodzi", które odbyły się na zalewie w Wykrocie. Organizatorem rywalizacji był Zarząd Koła PZW Narew nr 38. Oprócz łowienia ryb uczestnicy mieli okazję spotkać się przy kawie, herbacie, a na koniec przy obiedzie. Najlepszy okazał się Łukasz Garbulewski. Drugie miejsce wywalczył Andrzej Załęski, zaś trzecie Łukasz Niedźwiedzki.

Ekipa CrossBox z medalami

Ekipa CrossBox z medalami

W miniony weekend w stolicy odbył się Runmageddon, w którym wystartowali przedstawiciele CrossBox OKA. Ostrołęczanie w rywalizacji drużynowej wywalczyli pierwsze i trzecie miejsce. Najwyższe miejsce - czwarte w grupie kobiet zajęła Agnieszka Mróz oraz Małgorzata Dobkowska.

Pac otarł się o podium

Pac otarł się o podium

W minioną sobotę przedstawiciel z naszego powiatu wziął udział w zawodach crossfit, które odbyły się w Książenicach pod nazwą "CrossStrefa by Axxo vol.1. Dawid Pac zajął miejsce tuż za pudłem. W zmaganiach wzięło udział 41 śmiałków.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo