« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 30 października 2020 r., imieniny Zenobii, Przemysława, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 


Wiktor Dmochowski i Krystian Gnatkowski walczyli na Mistrzostwach Polski MMA w Sochaczewie. Wiktor odpadł z drabinki po pierwszej walce, którą stoczył z późniejszym zwycięzcą kategorii. Krystian natomiast wygrał pierwszą walkę przez duszenie, drugą przegrał przez decyzję i także nie zakwalifikował się do strefy medalowej. Poziom zawodów był bardzo wysoki. 

Reklama


- Widać, że MMA w naszym kraju rośnie mocno w siłę, udział wzięło około pół tysiąca zawodników. Z roku na rok widać coraz większy progres i profesjonalizm tej dyscypliny - mówi Arkadiusz Ludwiczak, trener Fight Academy Ostrołęka.

Dzień później do walki stanęli: Ewelina Peczyńska i Szymon Orzoł, którzy wygrali swoje walki ligowe w K-1 na Warszawskiej Grandzie, podczas Targów Five. Szymon w kat junior -67 kg wygrał bardzo zaciętą walkę na punkty. Ewelina biła się w kat -52 kg, jednak rywalka przestrzeliła wagę i wniosła 3 kg za dużo, mimo to wyzwanie zostało podjęte.
 
- Nasza zawodniczka pokonała swoją rywalkę, która przyjechała aż z Jasła przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Jestem zadowolony ze startów swoich zawodników, którzy mocno pracują na treningach, nie wyniki są najważniejsze, chociaż wiadomo wygrane cieszą bardziej, ale na tym etapie liczą się starty i doświadczenie. Mamy w klubie dużo utalentowanych osób, tylko z tą systematyką u nich gorzej. W zawodach biorą udział tylko osoby sumiennie pracujące na treningach jak np. te wymienione wyżej. Mam nadzieję, że sukcesy kolegów z klubu napędzą resztę zawodników do cięższej pracy, bo talentów u nas nie brakuje - dodaje.

Odsłon: 5261
Komentarzy: 0
14:46, 22.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Udana sobota dla zawodników MKKK

Udana sobota dla zawodników MKKK

Miniona sobota była bardzo udana dla zawodników MKKK Shinkyokushin Północne Mazowsze, którzy udali się do Skarżysko-Kamiennej, aby wziąć udział w Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”. W zawodach wzięło udział 130 karateków z 19 klubów z całej Polski.

 

Paweł, Agata i Julita ze złotem. Małgorzata, Jakub i Szymon z brązem

Paweł, Agata i Julita ze złotem. Małgorzata, Jakub i Szymon z brązem

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyła sześć medali podczas X Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Ciechanowa. Podopieczni Wiesława Orzoła trzykrotnie wchodzili na najwyższy stopień podium, jak również trzy razy odbierali brązowe medale. W zmaganiach wzięły udział przedstawiciele 22 klubów z całego kraju.

Peczyńska wicemistrzynią Polski! Dmochowski z brązem

Peczyńska wicemistrzynią Polski! Dmochowski z brązem

Znakomite wyniki podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu K-1 Rules. Przedstawiciele Ostrołęka Fight Academy wywalczyli dwa medale. W Ełku na drugim stopniu podium stanęła Ewelina Peczyńska. Brązowy medal wywalczył Wiktor Dmochowski.

 

Rafał Jackiewicz odwiedził Ostrołękę (zdjęcia)

Rafał Jackiewicz odwiedził Ostrołękę (zdjęcia)

Ostrołęka Fight Academy była organizatorem seminarium z Rafałem Jackiewiczem, wybitnym pięściarzem. Spotkanie cieszyło się dużą popularnością. Gość specjalny poprowadził wspólne zajęcia w hali przy ul. Partyzantów. Młodzi sportowcy z pewnością na długo zapamiętają trening i zaprezentują nabyte umiejętności w przyszłości.

Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

4 października w Ostrołęce pojawi się Rafał Jackiewicz, znakomity bokser. Fight Academy Ostrołęka organizuje seminarium szkoleniowe z technik bokserskich z jednym z najbardziej doświadczonych pięściarzy w kraju, który ma na koncie ponad 80 zawodowych walk. Wciąż można zapisać się do udziału.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo