« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 


Wiktor Dmochowski i Krystian Gnatkowski walczyli na Mistrzostwach Polski MMA w Sochaczewie. Wiktor odpadł z drabinki po pierwszej walce, którą stoczył z późniejszym zwycięzcą kategorii. Krystian natomiast wygrał pierwszą walkę przez duszenie, drugą przegrał przez decyzję i także nie zakwalifikował się do strefy medalowej. Poziom zawodów był bardzo wysoki. 

Reklama


- Widać, że MMA w naszym kraju rośnie mocno w siłę, udział wzięło około pół tysiąca zawodników. Z roku na rok widać coraz większy progres i profesjonalizm tej dyscypliny - mówi Arkadiusz Ludwiczak, trener Fight Academy Ostrołęka.

Dzień później do walki stanęli: Ewelina Peczyńska i Szymon Orzoł, którzy wygrali swoje walki ligowe w K-1 na Warszawskiej Grandzie, podczas Targów Five. Szymon w kat junior -67 kg wygrał bardzo zaciętą walkę na punkty. Ewelina biła się w kat -52 kg, jednak rywalka przestrzeliła wagę i wniosła 3 kg za dużo, mimo to wyzwanie zostało podjęte.
 
- Nasza zawodniczka pokonała swoją rywalkę, która przyjechała aż z Jasła przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Jestem zadowolony ze startów swoich zawodników, którzy mocno pracują na treningach, nie wyniki są najważniejsze, chociaż wiadomo wygrane cieszą bardziej, ale na tym etapie liczą się starty i doświadczenie. Mamy w klubie dużo utalentowanych osób, tylko z tą systematyką u nich gorzej. W zawodach biorą udział tylko osoby sumiennie pracujące na treningach jak np. te wymienione wyżej. Mam nadzieję, że sukcesy kolegów z klubu napędzą resztę zawodników do cięższej pracy, bo talentów u nas nie brakuje - dodaje.

Odsłon: 5799
Komentarzy: 0
14:46, 22.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy wyniki Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (zdjęcia)

Znamy wyniki Ligi Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów (zdjęcia)

Kolejna Liga Kurpiowska Kuźnia Mistrzów stała przeszła do historii. Udało się przeprowadzić 27 walk w formule boks, MMA, kickboxingu, K1. Wydarzenie sportowe było współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz z dotacji miasta Ostrołęki.

Krystian z gratulacjami

Krystian z gratulacjami

Prezydent Ostrołęki pogratulował osiągnięć Szymonowi Krystianowi, który wziął udział w odbywających się w Luboniu VI Mistrzostwach Europy Ju-jitsu CBJJP, który zaowocował zdobyciem złotego medalu w kategorii masters oraz brązowego medalu w kategorii adult.

 

32 pojedynki. Ale będzie się działo!

32 pojedynki. Ale będzie się działo!

Już 21 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Ostrołęce odbędzie się Liga Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W sumie zaplanowanych zostało aż 32 walki. Niestety, spotkań nie będą mogli zobaczyć kibice. Już dzisiaj zapraszamy do śledzenia wyników na naszej stronie. Pojawi się również materiał filmowy.

Dmochowski mistrzem Warszawy! 'Czułem, że to mój dzień'

Dmochowski mistrzem Warszawy! "Czułem, że to mój dzień"

Wiktor Dmochowski został triumfatorem Mistrzostw Warszawy K-1 Rules w kategorii juniorów do 67 kg. Podopieczni Arkadiusza Ludwiczaka wygrał dwie walki. 18-latek z Ostrołęka Fight Academy zadedykował triumf swojemu trenerowi oraz rodzinie. Ostrołęczanin powtórzył wyczyn Karola Łasiewickiego sprzed roku.

Mieczkowska pierwsza, Kozłowska druga. Duch i Białobrzeski na podium

Mieczkowska pierwsza, Kozłowska druga. Duch i Białobrzeski na podium

W Radzyminie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które jednocześnie były kwalifikacjami najlepszych zawodników do kadry wojewódzkiej młodzików w 2021 roku.  W turnieju wzięło udział siedmiu reprezentantów Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate. Wywalczyli cztery medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo