« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 marca 2021 r., imieniny Kazimierza, Łucji, Witosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jubileusz 80 urodzin trenera Mieczysława Mierzejewskiego

Osiemdziesiąte urodziny to doskonała okazja do złożenia życzeń i docenienia dorobku życiowego. Z okazji jubileuszu 80 urodzin trenera Mieczysława Mierzejewskiego prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik wystosował list gratulacyjny.

 


- Wraz z Pana przyjazdem do naszego miasta 43 lata temu Ostrołęka zyskała nie tylko wielkiego sportowca i lokalnego pioniera bokserskiego, ale jak się również okazało wybitnego szkoleniowca i wychowawcę młodzieży, który sukcesywnie zarażał swą pasją kolejnych młodych ostrołęczan. Niewątpliwe uznanie i podziw budzi również zgromadzona przez Pana kolekcja wartościowych pamiątek, która stanowi prawdziwą kopalnię wspomnień i informacji o historii ostrołęckiego boksu. Dlatego też życzę Panu, aby z niesłabnącą energią oraz w pełnym zdrowiu nadal mógł Pan zaskakiwać nas swoją wiedzą, zbiorami i sportowym zamiłowaniem - pisze w liście prezydent Łukasz Kulik.

Reklama

W imieniu prezydenta oraz całego samorządu życzenia Mieczysławowi Mierzejewskiemu złożył wiceprezydent Maciej Kleczkowski. Podczas wizyty wiceprezydent obejrzał bogatą kolekcję pamiątek związanych z ostrołęckim boksem. 

Odsłon: 2803
Komentarzy: 1
15:21, 29.09.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostatnie miejsca na Charytatywny Bieg Kurpsiów

Ostatnie miejsca na Charytatywny Bieg Kurpsiów

W najbliższą sobotę o godz. 11:00 wystartuje kolejna impreza charytatywna, która ma pomóc w leczeniu Hani Lewandowskiej z Ostrołęki. Narciarze biegowi będą rywalizować na wyznaczonej dziesięciokilometrowej trasie w Przystani. Organizatorem zawodów jest MZOST-IiT w Ostrołęce, KS Spych Przystań i Miasto Ostrołęka. 

Charytatywny Bieg Kurpsiów. Weźmiesz udział?

Charytatywny Bieg Kurpsiów. Weźmiesz udział?

Już 20 lutego o godz. 11:00 wystartuje kolejna impreza charytatywna, która ma pomóc w leczeniu Hani Lewandowskiej z Ostrołęki. Narciarze biegowi będą rywalizować na wyznaczonej dziesięciokilometrowej trasie w Przystani. Organizatorem zawodów jest MZOST-IiT w Ostrołęce, KS Spych Przystań i Miasto Ostrołęka. 

Mamy trasę narciarską! (zdjęcia)

Mamy trasę narciarską! (zdjęcia)

Prezydent Ostrołęki zaprasza miłośników sportów zimowych na narty biegowe. Trasa narciarska powstała dzisiaj na terenie stadionu miejskiego przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Niestraszny im mróz. Ludzie ruszyli, by pomóc Adasiowi. Znamy uzbieraną kwotę (zdjęcia)

Niestraszny im mróz. Ludzie ruszyli, by pomóc Adasiowi. Znamy uzbieraną kwotę (zdjęcia)

Adam Kaczyński zmaga się z mukowiscydozą. Na pomysł pomocy wpadł Wojciech Zarzycki. Jako jeden z organizatorów przygotował Narciarski Bieg Charytatywny dla Adama. Przy Szkole Podstawowej w Przystani zgromadziło nieco ponad pół setki osób.

Znamy podział środków na sport. Narew otrzyma najwięcej

Znamy podział środków na sport. Narew otrzyma najwięcej

O ponad 150 tys. złotych więcej, w porównaniu z poprzednim rokiem, ostrołęcki ratusz przeznaczy na szeroko rozumianą kulturę fizyczną. Rozdzielono już środki na trzy zadania: dzieci i młodzież, seniorów oraz organizację imprez sportowo-rekreacyjnych w Ostrołęce. Najwięcej otrzyma Narew Ostrołęka, bo 280 tys. złotych.

» Wasze komentarze

Zbigniew @ 18:15, 30.09.2020r. IP: *.*.159.231

Brawo Mieciu.
Dużo zdrowia, spokoju i radości.
Zasłużyłeś na coś więcej niż tylko ten skromny papierek, chociaż dobrze że w ogóle pamiętali.
Pozdrawiam
Zbyszek M z Rodziną

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo